Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip reikia atsiprašyti merginos

Sveikos mamytes. Norciau jusu paklausti patarimu kaip reikai atsiprasyti merginos.situacija durnoka is tikro gavosi bet yra jua kaip yra. zodziu buvo taip kad ji mane paliko kad neskaudinti manes nes galvojo apie kita ir zodziu viena vakara ji su juo buvo klube o as uzpykes pranesiau jos mamai ir mama jos labai ant jos supyko ir dbar likau as kaltas ir manau as jos atsiprasysiu anonimiskai nusiusdamas geliu nes ji nenori manes matyti akyse ir yra uzblokavusi visur kur tik imanoma ka patarsite ?
Atsakyti
labai prasau patarkite
Atsakyti
prasau patarimu nes nieko nebesugalvoju
Atsakyti
Mamai paskunde lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ne nu negaliu, pramuse lotuliukas.gif kiek tau metu? 14? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Одинокий волк @ 2016 02 08, 23:00)
Sveikos  mamytes.  Norciau jusu paklausti patarimu  kaip reikai atsiprasyti merginos.situacija durnoka is tikro gavosi  bet yra jua kaip yra. zodziu buvo taip  kad  ji mane paliko  kad neskaudinti manes  nes galvojo apie kita ir zodziu viena vakara ji su juo buvo klube o as uzpykes pranesiau jos mamai  ir mama jos labai ant jos  supyko ir dbar  likau as kaltas ir manau  as jos atsiprasysiu anonimiskai nusiusdamas geliu nes  ji nenori manes matyti  akyse ir yra uzblokavusi  visur kur tik imanoma  ka patarsite ?

O kam jos atsiprašyti? Vistiek juk ji su kitu, Tau niekas nešviečia iš jos pusės smile.gif Pamiršk, gyvenk savo gyvenimą, padarewi kaip tada jautiesi, kaip norėjai, tai ko čia dabar atsiprašinėt?
Atsakyti
QUOTE(Одинокий волк @ 2016 02 08, 23:00)
Sveikos  mamytes.  Norciau jusu paklausti patarimu  kaip reikai atsiprasyti merginos.situacija durnoka is tikro gavosi  bet yra jua kaip yra. zodziu buvo taip  kad  ji mane paliko  kad neskaudinti manes  nes galvojo apie kita ir zodziu viena vakara ji su juo buvo klube o as uzpykes pranesiau jos mamai  ir mama jos labai ant jos  supyko ir dbar  likau as kaltas ir manau  as jos atsiprasysiu anonimiskai nusiusdamas geliu nes  ji nenori manes matyti  akyse ir yra uzblokavusi  visur kur tik imanoma  ka patarsite ?

ten kur buvau tave vadintu -СТУКАЧ - nepasakosiu kadangi supermamyciu forumas issigas paskui .
Tikras vyras taip nedaro ,zodziu jau pamirsk kelia i tos merginos sirdi
Atsakyti
QUOTE(Одинокий волк @ 2016 02 08, 23:00)
Sveikos  mamytes.  Norciau jusu paklausti patarimu  kaip reikai atsiprasyti merginos.situacija durnoka is tikro gavosi  bet yra jua kaip yra. zodziu buvo taip  kad  ji mane paliko  kad neskaudinti manes  nes galvojo apie kita ir zodziu viena vakara ji su juo buvo klube o as uzpykes pranesiau jos mamai  ir mama jos labai ant jos  supyko ir dbar  likau as kaltas ir manau  as jos atsiprasysiu anonimiskai nusiusdamas geliu nes  ji nenori manes matyti  akyse ir yra uzblokavusi  visur kur tik imanoma  ka patarsite ?

Visų pirma, palik ją ramybėj. Turėk bent kiek savigarbos, jei ji tave užblokavus visur, kur tik įmanoma, vadinasi, ją galutinai užknisai ir nuo to, kad tu jos atsiprašysi, vistiek niekas nepasikeis. Spėju, dar lankai mokyklą, gal geriau mokslams daugiau dėmesio skirk, bus tų merginų.
Atsakyti
Nu šakės doh.gif Ar mokyklose jau reklamuojamas mamyčių klubas? Nėra žodžių...Manau jau pribrendo reikalas rašyti diiiidelį straipsnį į viešą spaudą apie šitą tinklapį. Ar čia yra kokia nors atranka? Ar mamytėmis gali būti paaugliai keliolikos metų?
Atsakyti
Zmogus klausia kaip atsiprasyti, o ne ar gerai padare? Ir kas cia per issireiksimai, skundikaas ir t.t. , jus matau imat pvz is kalejimo kulturos ar dar patys i svidurines neislindot? doh.gif
Nu pasake pasake, nu ir kas cia bologo, paslaptis kazkokia cia turetu buti, kad kitu draugauja? doh.gif
Jei zinai adresa nusiusk geliu su atvirute atsiprasau, siaip manau tik atvirute laisku popieriniu ir tiek, nesureiksmin tiek visko.... smile.gif O siaip as nieko nesiusciau, padarei, ka padaeri, kas galvojai geriausia tuo metu ir viskas. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Одинокий волк @ 2016 02 08, 23:00)
Sveikos  mamytes.  Norciau jusu paklausti patarimu  kaip reikai atsiprasyti merginos.situacija durnoka is tikro gavosi  bet yra jua kaip yra. zodziu buvo taip  kad  ji mane paliko  kad neskaudinti manes  nes galvojo apie kita ir zodziu viena vakara ji su juo buvo klube o as uzpykes pranesiau jos mamai  ir mama jos labai ant jos  supyko ir dbar  likau as kaltas ir manau  as jos atsiprasysiu anonimiskai nusiusdamas geliu nes  ji nenori manes matyti  akyse ir yra uzblokavusi  visur kur tik imanoma  ka patarsite ?

parašyk atsiprašymo atviruką ir nusiųsk tikru paštu. bet nesitikėk, kad ji bus su tavim net ir po to.
tik aplamai - sugebėt atsiprašyt yra naudingas ir gražus įgūdis . anoniminis atsiprašymas - nesiskaito
Atsakyti
Gal ir vaikas dar esi, bet kam tau atsiprasyti mergaites, su kuria isvis niekas nesviecia? Padarei kaip padarei, kelio atgal nera ir tavo rozes jai greiciausiai nereikalingos... Kam cia begiot is paskos. Gyvenk toliau, jei kada trp veliau susitiksit kazkur - gali tiesiog jai pasakyti, kad tada kvailai pasielgei ir tiek.
Papildyta:
QUOTE(Raselėuogelė @ 2016 02 10, 20:56)
Nu šakės doh.gif Ar mokyklose jau reklamuojamas mamyčių klubas? Nėra žodžių...Manau jau pribrendo reikalas rašyti diiiidelį straipsnį į viešą spaudą apie šitą tinklapį. Ar čia yra kokia nors atranka? Ar mamytėmis gali būti paaugliai keliolikos metų?

Nu ko jus is tu vaikinuku pastoviai saipotes? Ar jums kliuna? Juk neraso kad yra vyras 40-ies.
Mane asmeniskai nervina kur kazkiokios -iolikones sukuria temas, neva prisistatydamos vyresnemis sesemis ir paskui jau taip nusirasso, kad nebezino kaip meluot toliau(buvo tokia tema, kai 16-ikinei kazkokia kaimyne patikejo priziureti kudiki 2-ju menesiu, kai kudikio mama isvaziuodavo keliom dienom kazkur lotuliukas.gif doh.gif ).
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2016 02 11, 12:48)
Nu ko jus is tu vaikinuku pastoviai saipotes? Ar jums kliuna? Juk neraso kad yra vyras 40-ies.

Aš užsiregistravau į mamų forumą, o ne į paauglių. Kai norėsiu pabūt vaikų psichologe meilės reikaluose, tuomet atatinkamuose forumuose ir registruosiuos.
Atsakyti