Įkraunama...
Įkraunama...

Gydymo įstaigos

Sveikos merginos,

noriu pasiteirauti, gal kas zinosite. Lankausi pas K poliklinikoje, bet ten jis atostogauja. Tada uzsirasiau i Eugenijos klinika, kur jis dirba privaciai.
Bet suzinojau, kad jis ten dirba tik antradieniais ir ketvirtadieniais. O tai jei reiks daryti IUI ta diena, kai jis nedirba ???
Ar jis vis vien tokiu atveju ateina i darba ?

As pradejau mastyti, gal man tada skubiai i VK uzsirasyti.

Nes dabar jau antra diena geriu po 3 cl i diena. Doze didele ir dar jei man reikes taikyti prie gydytojo darbo laiko, o ne tada, kai mano organizumui reikia - nu nesamone kazkokia gaunasi... Nenoriu taip zaisti su savimi.

Mergaites, ka man daryti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(garnelis @ 2006 07 21, 10:13)
Nes dabar jau antra diena geriu po 3 cl i diena. Doze didele ir dar jei man reikes taikyti prie gydytojo darbo laiko, o ne tada, kai mano organizumui reikia - nu nesamone kazkokia gaunasi... Nenoriu taip zaisti su savimi.

Mergaites, ka man daryti  verysad.gif


Tiesą sakant, jei jau užsirašei privačiai, tai tikrai nesuk galvos ir registruokis VK mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš tai jau apsispendusi pereiti į VK, jei pas K nepasiseks su IUI. Iš atsilipeimų man rimčiau viskas ten atrodo, nes K kiek žinau IVF nedaro, a? Bet tai nesvarbu, nes vis tiek tokiam reikalui pasiruošusi į VK.
Atsakyti
QUOTE(garnelis @ 2006 07 21, 10:13)
Sveikos merginos,

noriu pasiteirauti, gal kas zinosite. Lankausi pas K poliklinikoje, bet ten jis atostogauja. Tada uzsirasiau i Eugenijos klinika, kur jis dirba privaciai.
Bet suzinojau, kad jis ten dirba tik antradieniais ir ketvirtadieniais. O tai  jei reiks daryti IUI ta diena, kai jis nedirba ???
Ar jis vis vien tokiu atveju ateina i darba ?

As pradejau mastyti, gal man tada skubiai i VK uzsirasyti.

Nes dabar jau antra diena geriu po 3 cl i diena. Doze didele ir dar jei man reikes taikyti prie gydytojo darbo laiko, o ne tada, kai mano organizumui reikia - nu nesamone kazkokia gaunasi... Nenoriu taip zaisti su savimi.

Mergaites, ka man daryti  verysad.gif

nu tikrai nepaliks likimo valiai taves K, juk jis pvz. šiaip šeštadieniais nedirba, bet jei reikia daryti IUI, tai ir daro, na bet aš kiek suprantu, tau jau seniai norisi į VK pereiti, taigi..... smile.gif
Atsakyti
Aciu jums, mergaites smile.gif
Jau uzsirasiua i VK, pas U tiesiai, eisiu antradieni smile.gif
Dabar bijau kaip mokinuke smile.gif reiks visus tyrimus susirinkti, istorijas susirasyti...
Atsakyti
QUOTE(garnelis @ 2006 07 21, 12:47)
Jau uzsirasiua i VK, pas U tiesiai, eisiu antradieni smile.gif
Dabar bijau kaip mokinuke smile.gif reiks visus tyrimus susirinkti, istorijas susirasyti...


Viskas bus gerai mirksiukas.gif Pamatysi kaip netruksi apnėštėti pas U. smile.gif
Atsakyti
Prieš porą saavičių parašiau laišką K su klausimais apie IUI, tai jis man į juos atsakė ir gale dar tokį prierašą parašė "Jei kreipsitės į mane, pažadu Jums padėti" biggrin.gif Man kažkaip labai gražiai ir maloniai nuteikė tas parašytas jo sakinys smile.gif
Papildyta:
Man čia dar toks klausimas iškilo, jei aš noriu kitą ciklą IUI pasidaryti kitoje klinikoje, tai man dabar reikia visus senus duomenis, tyrimus ir t.t. kažkaip pasiimti iš senos klinikos ir nešti į naują? g.gif Įdomu, ar gali klinika padaryti IUI be senos mano istorijos korteles?
Atsakyti
QUOTE(Ziogutis @ 2006 07 21, 12:50)
Prieš porą saavičių parašiau laišką K su klausimais apie IUI, tai jis man į juos atsakė ir gale dar tokį prierašą parašė "Jei kreipsitės į mane, pažadu Jums padėti" biggrin.gif Man kažkaip labai gražiai ir maloniai nuteikė tas parašytas jo sakinys smile.gif
Papildyta:
Man čia dar toks klausimas iškilo, jei aš noriu kitą ciklą IUI pasidaryti kitoje klinikoje, tai man dabar reikia visus senus duomenis, tyrimus ir t.t. kažkaip pasiimti iš senos klinikos ir nešti į naują?  g.gif Įdomu, ar gali klinika padaryti IUI be senos mano istorijos korteles?


Manau, kad jei gydytojas butu sarlatanas - tai darytu be jokiu istoriju.
Bet siaip - tikrai reikia tureti su savimi savo istorija, ja gydytojas turi issinagrineti ir pagal tai skirti gydymo procedura, vaistu dozes ir t.t.
Atsakyti
Aš jau pradedu kurpti planus kaip nusi.... ligos istorija is K (Tilto g.) blink.gif Nėr taip sunku kai pagalvoji smile.gif Ateini tipo konsultacijai, tau duoda istoriją ir tu su ja išeini į gatvę - viskas labai paprasta teoriškai, bet kai reiks taip praktiškai padaryt g.gif Nu, bet aš tikiuosi pas K sulaukti nestuke.gif rezultato smile.gif
Atsakyti
Aha, o kaip iš VK savo ligos istorija nusifyrint? V atostogauja, tai manau pats tinkamiausias metas MirV išbandyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Musmiryte @ 2006 07 21, 13:09)
Aš jau pradedu kurpti planus kaip nusi.... ligos istorija is K (Tilto g.)  blink.gif Nėr taip sunku kai pagalvoji  smile.gif  Ateini tipo konsultacijai, tau duoda istoriją ir tu su ja išeini į gatvę - viskas labai paprasta teoriškai, bet kai reiks taip praktiškai padaryt  g.gif Nu, bet aš tikiuosi pas K sulaukti  nestuke.gif  rezultato  smile.gif


As tai pirmadieni nueisiu ir persirasysiu visa ligos istorija smile.gif

Nes jie turbut kopijavimo aparato tai tikrai netures.
Atsakyti
Taigi galima tas istorijas papraščiausiai atsišviesti, kam jas vogti? Ne jūs pirmos keičiat klinikas, niekas dėl to į galvą neduos.
Atsakyti