Sveiki. Kaune renku
MyToys su 30 proc. nuolaida rūbams ir batams. Patikrinti kodo negaliu, tačiau greičiausiai galios ir SALE skyreliui. Planuoju pirkti šiandien vakare. Siuntimo kainą dalinsiu proporcingai krepšelio kainai. Turėkite omenyje, kad maksimali suma iki nuolaidos - 300 EUR. Mano pačios prekės kaina - 28 EUR be nuolaidos.
Laukiu krepšelių el.paštu r_razina@yahoo.co.uk Visus klausimus taip pat rašykite tik el.paštu, nes temą nevisuomet seku.
Atsiųskite prekės nuorodą su šiais duomenimis: spalva, dydis ir būtinai kaina be nuolaidos.
Laiške būtinai parašykite šiuos duomenis:
1. Nikas SM (būtinai)
2. Miestas (persiųsiu, jeigu nebus labai degantis reikalas)
3. Telefono numeris (būtinai)
Labai prašau atsiųsti visus duomenis, kurių prašau - taip sutaupysime visų mūsų laiką. Iš narių, su kuriomis nesu kooperavusis anksčiau arba turėjusi kitokių reikalų, prašysiu 50 proc. avanso. Likusią sumą prašysiu atvežti grynais, atsiimant prekę. Bankai - SEB ir SWEDBANK.