Įkraunama...
Įkraunama...

Antidepresantai

sveikos 4u.gif arba neradau arba nera tokios temutes blush2.gif labai reikalinga nuomone apie antidepresantus verysad.gif kas naudojat ar jie veikia? ar bijot ar priimti kaip pagalba g.gif labai svarbu suzinoti kuo daugiau nes kita savaite turesiu apsispesti ar as juos imsiu ar ne verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mama liala: 19 vasario 2016 - 12:34
http://www.supermama...?...4504&st=108
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2016 02 20, 13:16)

aciu 4u.gif bendrauju ten,bet as norejau labiau isgrynintos nuomones mirksiukas.gif
Atsakyti
Cia nieks nesilanko jau?
Atsakyti
Ka jus norejot suzinoti? visi psichoaktiv medziagos taip ar anaip keicantes samone tai yra nuodas jusu kunai, kuris istverkia normalu lasteles procesus, ir daro is jus ligoni. Jeigu trumpai.
Atsakyti
QUOTE(orangesun @ 2016 09 11, 23:26)
Ka jus norejot suzinoti? visi psichoaktiv medziagos taip ar anaip keicantes samone tai yra nuodas jusu kunai, kuris istverkia normalu lasteles procesus, ir daro is jus ligoni. Jeigu trumpai.

rolleyes.gif smagu matyti profesionalu nuomones!
Ne, juokauju.
Ponia orangesun, o kas jeigu moteris prastai jauciasi, jai reikia pagalbos, ji iesko informacijos, randa jusu zinute, nusprendzia negerti vaistu, jai blogeja depresija ir galu gale ji pasmaugia savo penkis vaikus ir pati pasiskerdzia? Ar tikrai norite buti atsakinga uz sitoki siauba? Lengva isvemt savo nuomones, bet reiktu suprast situacijos rimtuma ir galimas pasekmes.
Atsakyti
Ar yra kas vartojo Arisppa? Domina poveikis. Aciu.
Atsakyti

Arisppa (Aripiprazolis) yra ne antidepresantas, o atipinis neuroleptikas. Daugiau informacijos galite pati paskaityti vaistai.lt arba į p.m. Vartoti nevartoju, bet teko skirti. 

Atsakyti
QUOTE(Javelin @ 2018 10 15, 23:12)
<p>Arisppa (Aripiprazolis) yra ne antidepresantas, o atipinis neuroleptikas. Daugiau informacijos galite pati paskaityti vaistai.lt arba į p.m. Vartoti nevartoju, bet teko skirti. </p>

parasykit man. Man neina Jum
Atsakyti

Antidepressants are drugs used for the treatment of major depressive disorders as well as other conditions including anxiety disorders, obsessive compulsive disorders (OCD), eating disorders, insomnia, post-traumatic stress disorder and some chronic pain. Most antidepressants act by increasing the synaptic availability of serotonin, norepinephrine, or dopamine. This pharmacology lecture covers topics such as monoamine hypothesis of depression, bipolar disorder, role of serotonin, norepinephrine, dopamine, monoamine receptors, mechanism of action of antidepressants; selective serotonin reuptake inhibitors (SSRIs), serotonin-norepinephrine reuptake inhibitors (SNRIs), tricyclic antidepressants (TCAs), monoamine oxidase inhibitors (MAOIs), atypical antidepressants, and Lithium. Antidepressants mentioned include: Citalopram, Escitalopram, Fluoxetine, Fluvoxamine, Paroxetine, Sertraline, Venlafaxine, Desvenlafaxine, Duloxetine, Levomilnacipran, Amitriptyline, Amoxapine, Clomipramine, Desipramine, Doxepin, Imipramine, Maprotiline, Nortriptyline, Protriptyline, Isocarboxazid, Phenelzine, Tranylcypromine, Selegiline, Bupropion, Mirtazapine, Trazodone, Nefazodone, Vilazodone, and Vortioxetine.

Atsakyti