Įkraunama...
Įkraunama...

*****Jūrų kiaulytės*****

Sveikos kiaulaiciu myletojos. Nusprendeme i seima priimti viena nari, todel siuo metu domiuosi viskuo kas susije su kiaulytemis. Ieskau narvo, ar gerai supratau, kad c&c narvai tikrai yra geras pasirinkimas? Pas mus parduotuvese jie tokie mazi. Kaip juos siuntetes, per tarpininkes? Ar labai isbrango kaina, kiek uztruko, nes del dydzio turbut laivu butu pigiau. Gal turite patarimu kokio isplanavimo ji rinktis? Ten tiek tu variantu. Kiek skaiciau pasnekesiu jusu, zole geriau siustis, taciau gal yra vietu ir Lietuvoje kur pirkti ja kokybiska? Su flysais nesu susidurusi, bet suprantu, kad ju mum reikes, taigi, kad valymas butu paprastesnis reikia flyso, granuliu ir sieno ar dar ir pjuvenu? Ar esu teisi pasakiusi, kad antras aukstas nebutinai turi buti didelis, nes ne visos kiaulytes ten lipa, plius apsisunkina valymas?
Siuo metu esame nuziureje sitoki:
https://www.guineapi.../...1000&h=1000

Narvelį pasigaminom patys. Medžiagos iš Senukų, kainavo kelis eur. Ir išėjo padaryti labai didelį (Kikoj normalaus dydžio nė nėra, o didžiausias ir kainuoja 100 eur :blink: ), ir su pribumbasais.

Pribumbasai - iš Aliexpress :4u:

Atsakyti

Sveiki,

Mes taip pat dairomės naujo nario.  Visi turim, tad atėjo eilė dukrai. Domina tik su kilmės dokumentais ir idealu juodos spalvos ilgaplaukė jūros kiaulytė.

Radau tik veislyną "Lepūnėlis" Kur dar galėčiau pažiūrėti? Ar jos šie gyvūnai gali gyventi po vieną?

Atsakyti

Sveiki,

 

Mes taip pat dairomės naujo nario.  Visi turim, tad atėjo eilė dukrai. Domina tik su kilmės dokumentais ir idealu juodos spalvos ilgaplaukė jūros kiaulytė.

Radau tik veislyną "Lepūnėlis" Kur dar galėčiau pažiūrėti? Ar jos šie gyvūnai gali gyventi po vieną?

Lietuvoje yar tik vienas oficialus veislynA - Lepūnėlis. .. Tikrai puikios JK jame. Šiaip gyvena JK ir po vieną- bet dviese- daug smagiau.. ir jei laiko daug neskirsite gyvūnui- net būtina. lepūnėlio užklauskite- gal turi juodų ilgaplaukių- tik ne visas gi jas iš karto parodo. ;)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilkra: 04 rugsėjo 2018 - 11:18
QUOTE(Diaj @ 2018 08 31, 06:26)
<p>Labai grazus narvelis 🤩, mane taip pat jis sudomino. Kaip sekesi jums atsisiusti? Kokia gavosi galutine kainele?</p>

Žinokite dar neturiu, groteles galima siųsti ir iš amazono uk, bet va dugną retas parduoda, jis didelis..
Atsakyti
Gal durnas klausimas, bet man įdomu, ar gali nuo kiauliukų užsikrėsti plaukagraužiais kiti naminiai gyvūnai ir žmonės?
P.S. Gal žinote, kas Lietuvoje parduoda kokybišką šieną?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žiauriai krūta boba: 05 rugsėjo 2018 - 23:19
Sveikos kiaulyčių mylėtojos.Įdėmiai perskaičiau visa tai ką parašėte, ačiū už informaciją, daug naudingų patarimų pasisėmiau. Tema šiek tiek apmirė o gaila, nes tik antra savaitė prasidėjo kaip turiu šį nuostabų gyvūnėlį, net stebiuosi kaip aš anksčiau nesidomėjau, labai mylime savo naujokiuką :wub:Turiu ir problemėlių, visai nesidomi sausu maistu, nors įsigijau tokio, kokį rekomendavo , norėčiau paklausti kokie jūsų kiaulyčių mėgstamiausias sausas maistelis ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Niuna: 16 spalio 2018 - 16:03

Sveikos kiaulyčių mylėtojos.Įdėmiai perskaičiau visa tai ką parašėte, ačiū už informaciją, daug naudingų patarimų pasisėmiau. Tema šiek tiek apmirė o gaila, nes tik antra savaitė prasidėjo kaip turiu šį nuostabų gyvūnėlį, net stebiuosi kaip aš anksčiau nesidomėjau, labai mylime savo naujokiuką :wub:Turiu ir problemėlių, visai nesidomi sausu maistu, nors įsigijau tokio, kokį rekomendavo , norėčiau paklausti kokie jūsų kiaulyčių mėgstamiausias sausas maistelis ?

  Sakysiu taip, kiekvienai kriuksei- savas skonis. perku tokį, kur mažiau sintetikos, kvapiklių dažiklių.. maniškės neėda  jokių granulių, ar rutuliukų, ar "boronkyčių" tik granuliotą šieną grūdus ir pnš. Tokį maistą ir perku, na ir šienas.. Vmaistą perku Thome Philips-e.

Atsakyti
QUOTE(Niuna @ 2018 10 16, 17:00)
Sveikos kiaulyčių mylėtojos.Įdėmiai perskaičiau visa tai ką parašėte, ačiū už informaciją, daug naudingų patarimų pasisėmiau. Tema šiek tiek apmirė o gaila, nes tik  antra savaitė prasidėjo kaip turiu šį nuostabų gyvūnėlį, net stebiuosi kaip aš anksčiau nesidomėjau, labai mylime savo naujokiuką :wub:Turiu ir problemėlių, visai nesidomi sausu maistu, nors įsigijau tokio, kokį rekomendavo , norėčiau paklausti kokie jūsų kiaulyčių mėgstamiausias sausas maistelis ?

Kiaulytėms daug sauso maisto ir nereikia, aš duodu 1/8 puodelio per dieną 1 paršeliui (puodelis-240ml), svarbiausia, kad turėtų neribotai šieno. Kurį laiką daviau oxbow, bet kaskart reikėdavo užsisakyt iš Anglijos, dabar duodu burgess, kurio yra pirkti vietinėj parduotuvėj, jrfarm maistelis neblogas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žiauriai krūta boba: 17 spalio 2018 - 08:17
ups
Papildyta:
QUOTE(vilkra @ 2018 10 17, 08:59)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Niuna" data-cid="72234004" data-time="1539698442"><div><p>Sveikos kiaulyčių mylėtojos.Įdėmiai perskaičiau visa tai ką parašėte, ačiū už informaciją, daug naudingų patarimų pasisėmiau. Tema šiek tiek apmirė o gaila, nes tik antra savaitė prasidėjo kaip turiu šį nuostabų gyvūnėlį, net stebiuosi kaip aš anksčiau nesidomėjau, labai mylime savo naujokiuką :wub:Turiu ir problemėlių, visai nesidomi sausu maistu, nors įsigijau tokio, kokį rekomendavo , norėčiau paklausti kokie jūsų kiaulyčių mėgstamiausias sausas maistelis ?</p></div></blockquote><p></p><p>  Sakysiu taip, kiekvienai kriuksei- savas skonis. perku tokį, kur mažiau sintetikos, kvapiklių dažiklių.. maniškės neėda  jokių granulių, ar rutuliukų, ar "boronkyčių" tik granuliotą šieną grūdus ir pnš. Tokį maistą ir perku, na ir šienas.. Vmaistą perku Thome Philips-e.
</p><p></p>

Taip ir mano nesidomi tais visais kleckais, o aš taip stresavau, o granuliuotas šienas tai kokį perkate, gal jis toks kaip iš mėsmalės makaroniukai ?
Papildyta:
QUOTE(žiauriai krūta boba @ 2018 10 17, 09:16)
Kiaulytėms daug sauso maisto ir nereikia, aš duodu 1/8 puodelio per dieną 1 paršeliui (puodelis-240ml), svarbiausia, kad turėtų neribotai šieno. Kurį laiką daviau oxbow, bet kaskart reikėdavo užsisakyt iš Anglijos, dabar duodu burgess, kurio yra pirkti vietinėj parduotuvėj, jrfarm maistelis neblogas.

Na bet vis tiek valgo, kad ir po nedaug, manasis nesidomi juo visai, kapoja žoles ir daržovytes, šieno po nedaug, reiks ieškoti gero šieno šiaip užsisakiau tokį didelė ritinį biggrin.gif Po mažiau kaimiško gi neparduoda
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Niuna: 17 spalio 2018 - 16:11
QUOTE(žiauriai krūta boba @ 2018 09 06, 00:17)
Gal durnas klausimas, bet man įdomu, ar gali nuo kiauliukų užsikrėsti plaukagraužiais kiti naminiai gyvūnai ir žmonės?
P.S. Gal žinote, kas Lietuvoje parduoda kokybišką šieną?

Ir man šis klausimas labai aktualus,norėčiau ir aš nupirkti to kokybiško gero šieno, kaip suprantu tai kiauliukams pagrindinis maistas, kas parduotų kokybišką šienuką, pasiūlykite kas nors, please !!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Niuna: 17 spalio 2018 - 16:54
QUOTE(Rabambule @ 2018 09 05, 19:55)
Žinokite dar neturiu, groteles galima siųsti ir iš amazono uk, bet va dugną retas parduoda, jis didelis..

Dugną tokiam narvui galima lengvai per 10 min pasidaryti pačiam iš gofroplastiko pagal norimus išmatavimus. Lapas gofroplastiko (1*1,8 m) Senukuose anksčiau kainavo apie 8-10 eurų. Čia nuoroda anglų kalba http://www.guineapig...s.com/howto.htm

Smulkus aprašymas lietuvių kalba su foto buvo žiurkių forume, deja, jo savininkė jį panaikino prieš porą mėnesių, bet gal kur internete dar galima būtų rasti paveiksliukus ir aprašymą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ORNELLA: 21 spalio 2018 - 08:34
Klausimas auginančioms, jeigu auginsime du kiauliukus, ar užtenka vieno didesnio namelio ar būtinai reikia atskirų? Jūs vis kalbate apie tualetą, tai tualeto vieta yra ale kiauliukų valgykla, ar dar atskiras plotas? Kur Vilniuje perkate kiauliukų aksesuarus? Nes kiek apžiūrėjau nieko įdomaus, originalaus nemačiau, viskas tik JAV.
Atsakyti