Įkraunama...
Įkraunama...

Mes nevalgome po 18 val.

Mes Nevalgome Po 18val.

user posted image

Nori prie mūsų prisijungti??? Nedrįsti??? Bijai, kad nesugebėsi???
Aukščiau nosį!!! Šaunios merginos visada pasiruošusios padėti!!!


Dietos esmė:
* MES NEVALGOME PO 18VAL. 
* Darome iškrovas, kurių metu suvartojame iki 800 kcal 
* Vengiame sunkaus ir riebaus maisto 
* Sportuojame (kas netingi)
* Plepam apie viską iki 18val
* Aptariame ką valgėme iki 18val
* Kantrybė - kaip laikomės nevalgydamos po 18val.
* Treniruojamės žiūrėdamos į maisto foto.


JEI PAJAUSI,KAD BĖDA
JUNKIS Į MŪSŲ BŪRĮ ČIA.
MES UŽ RANKOS PALAIKYSIM
IR KAI REIKIA PASTŪMĖSIM
ESAM MIELOS MES DRAUGE
IR NEVALGOM VAKARE!!!


Dėmesio naujokėms:
Norėdamos prisijungti prie mūsų šaunaus būrelio turite atlikti išpažintį:
kiek dabar sveriate, koks siekiamas tikslas, kas paskatino ryžtis šiam žingsniui ir t.t.
Jei nori mus pamatyti, susipažink su albumėlio taisyklėmis:
1. Aktyviai prisijungiate ir bendraujate su mumis men laiko.
2. Po mėnesio atsiunčiate vienai is senbuviu foto (turi būti su galva ir kad matytusi figūra)
3. Kai įdės jūsų foto, gausite prisijungimą prie albumo
4. Savo albumuką tvarkote savarankiškai, bet jis negali buti tuščias, visada turi buti bent 1-2 foto
5. Jei ištrinate visas savo foto arba dingstate ilgiau nei mėnesį,tada keičiamas slapukas ir narė metama lauk iš albumo


Džiaugiamės už tas, kurios jau pasiekė savo tikslą:
Barbaškė (-38kg),  Pikų dama (-21kg),  Rasapo (-8kg),  whitecat (-3kg),  DG* (-23kg), Ponia Popins (-14kg), spaliuke29 (-18kg),  Frofesorė (-23kg),  ?angeliux? (-24kg),  NoTa (-27kg), Olivute (-3kg)


Kalorijų lentelės:

Kaloriju skaiciuokle
Kaloriju lentele nr.1
Kaloriju lentele nr.2
Maisto katalogas


MŪSŲ RECEPTĖLIŲ SKYRELIS
Maistas ir sportas
Valgyti ar nevalgyti po 18val?
Iškrovos dienos variantai

MES VISOS NUOSTABIOS...!!



user posted image

MES VISKĄ GALIM!!!

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Frofesorė: 04 kovo 2016 - 11:55

QUOTE(**NoTa** @ 2016 03 04, 14:15)
Nenorek. Ataugs kazkiek arba viskas. Geriau jau naturaliai numesti.


Neatauga jei toliau graži mityba wink.gif

Praeitais metais taip ir pamečiau visus kg, mityba derinau su delčios dieta
Atsakyti
QUOTE(**NoTa** @ 2016 03 04, 13:15)

Geras jausmas tiesa? Kai uzlipi ir nustembi.


ne tas zodis bigsmile.gif gal dabar vel tik po triju menesiu pasisvert g.gif

trecia puoda kavos jau geriu.. kazkaip nejauciu jos siandien.. vejas vel kyla, o as i miesta turiu eit

jau papusryciavau kaip.. galiu kartu ir pietus uzskaityt doh.gif

vakarienei kepsiu zuvi
Atsakyti
As jungiuos su kava. Ir reikes pradet ruostis, vakare einu i "Paryziaus Katedra".
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2016 03 04, 14:17)
o tai pagal ka jus sprendziat bakterinis uzdegimas ar virusinis?

Man kyla temperatura baisi. Ir tada amen, tik antibai padeda.

QUOTE(lera* @ 2016 03 04, 14:22)
Neatauga jei toliau graži mityba wink.gif

Praeitais metais taip ir pamečiau visus  kg, mityba derinau su delčios dieta

thumbup.gif
JEI.....
As nesiplesiu, nes akmenim uzmetysit. Darykit, taip kaip ismanot. Galiu tik pasidziaugti numestais kilogramais thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(**NoTa** @ 2016 03 04, 14:15)
Frofe, pakentek iki balandzio.Isigalios triuksmo namuose pakeitimai. Galesi drasiai policija kviesti ir kaimynai nebe ispejimus gaus, o solidzia bauda. Neatidarys duru, policija tures teise lauzti duris.

Niekada bakterinio gerkles skausmo nepavyko isgydyti liaudiskom priemonem. Greiciausiai viskas antibiotikais baigdavosi.

oho, kokie cia pakeitimai, net negirdejau bigsmile.gif siaip negaliu skustis, paskutiniu metu virs manes kiti kaimynai gyvena, tai ramus, bet kartais sumasto jie 5ryto atsikele telika uzsileist garsiai, jiems rytas, o kad kiti dar miega nedaeina. buciau gal tiek nesureagavus, bet ir taip sunki naktis buvo tai "damuse" nervus blush2.gif

Cia zinok pirmas ir paskutinis mano eksperimentas buvo gydytis liaudiskom priemonem doh.gif kadangi temperaturos neturejau, tai pamaniau kad pavyks. ne velnio, ne mano gerkle arbatom gydyt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Frofesorė: 04 kovo 2016 - 14:59
Frofesore, sveik greiciau 4u.gif
Nota, tai va tas ir atbaido,kad kaip greit nukris, taip greit sugris kg sad.gif man po tokiu dietu grizta ... Bet kaipman paspartint kritima, nes tokiais tempais iki kito pavasario galesiu tik svajot apie garderobo atnaujinima doh.gif
Maze miega lauke,as jauposavo sportu. Arbatos dar pagersiu ir pietausiu.
Beje, jei kas prisimena, rodziau kuriuos dzinsiukus uzsisakiau http://www.lordandta...-wb3034r0yt1--1 , jau gavau juos,minsktuciai, labai smagus.
Dabar ziuriu kaina dar geresne, tai antrus dydziu didesnius uzsisakiau, nes labai jau ilgai teks laukt, kol anuos galesiu uzsidet doh.gif kas perkat per tarpininkes, tai rekomenduoju (tik aukstaugems tai gali but trumpoki blush2.gif )
Atsakyti
QUOTE(**NoTa** @ 2016 03 04, 14:57)
Man kyla temperatura baisi. Ir tada amen, tik antibai padeda.
thumbup.gif
JEI.....
As nesiplesiu, nes akmenim uzmetysit. Darykit, taip kaip ismanot. Galiu tik pasidziaugti numestais kilogramais  thumbup.gif

Jei ir iš gražios tobulos mitybos išklysit kuri ir kg grįš, bet kokiu atveju reikia, numetus kg ,nebepaslysti
Atsakyti
QUOTE(**NoTa** @ 2016 03 04, 14:57)
Man kyla temperatura baisi. Ir tada amen, tik antibai padeda.

nu taip va jei temperatura kyla viskas kaip ir aisku
bet mano pvz toks durnas organizmas, praktiskai nuo nieko nekyla
praeita karta bele kiek laiko su gerkle kankinausi, knisausi meginau isiaiskint bakterija ar virusas
galu gale sakau uzmusiau tai kas ten bebuvo spiritiniu propolio purskalu
MB irgi jis padejo, bet jis ir antibiotikus gere, bet nuo to purskalo per viena diena skausmas nurimo kaip ir man , antibiotiku kokia viena tablete dar buvo tesugeres
aisku jis juos tesia vis tiek, gydytoja tai sako kad antibiotikai veikia, bet as netikiu kad viena doze padet galejo

man dzinsu irgi reikia, dabar turimi laisvoki, bet itariu i dydziu mazesnius tai neilysiu
nu ir ka daryt, kust dar ar vaiksciot su apsmukusiais biggrin.gif

del tu visu delciu tai as netikiu kad gali nukrist per kelias dienas 2 kg riebalo
nukrenta skysciai, zarnyno turinys
nu tai toks minusas nebent tik motyvacijai graziai toliau laikytis kai jau niekas niekas nepadeda
Papildyta:
QUOTE(smile_at @ 2016 03 04, 15:04)
Frofesore, sveik greiciau  4u.gif
Nota, tai va tas ir atbaido,kad kaip greit nukris, taip greit sugris kg sad.gif man po tokiu dietu grizta ... Bet kaipman paspartint kritima, nes tokiais tempais iki kito pavasario galesiu tik svajot apie garderobo atnaujinima  doh.gif

nu tau jei labai norisi spartint tai isivaizduoju kad turetu padet cukraus sumazinimas, visokiu blyneliu vakarais, uogieniu kiekio...ir baltymu didinimas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 04 kovo 2016 - 15:28
QUOTE(lera* @ 2016 03 04, 15:19)
Jei ir iš gražios tobulos mitybos išklysit kuri ir kg grįš, bet kokiu atveju reikia, numetus kg ,nebepaslysti


Man tai delcia daugiau badu kvepia,o ne grazia mityba blush2.gif
vakar prikepiau dvi partijas mini keksiuku, puse sudejau vaikams i darzeli, kita puse ant stalo, kvepia belekaip, net silpna ... Pusryciams du suvalgiau, daugiau laikausi blush2.gif kol kas biggrin.gif
as gerkle tik arbatom, medum gydausi, kosulius irgi rolleyes.gif na dar suciulpiu kokias homeopatines ar Gelomyrtol pavartoju... Va kai rimta bakterija, tai jau antibiotikai, bet man rimtos su inkstais susije buna sad.gif
Atsakyti
Stumkit, stumkit, o mes su Serena laikysimes ir būsim lieknos ir gražios ir papūskit mums į uodegas vacation4.gif
Papildyta:
QUOTE(smile_at @ 2016 03 04, 15:33)
Man tai delcia daugiau badu kvepia,o ne grazia mityba  blush2.gif 


Tai aš čia apie jūsų tobulą mitybą kalbėjau , ne apie delčią wink.gif
Atsakyti
QUOTE(lera* @ 2016 03 04, 15:37)
Stumkit, stumkit, o mes su Serena laikysimes ir būsim lieknos ir gražios ir papūskit mums į uodegas vacation4.gif
Papildyta:

Tai aš čia apie jūsų tobulą mitybą kalbėjau , ne apie delčią wink.gif

O kiek sarkazmo.....Kurios jau cia meniu toks tobulas?

Ne bado, o NUOSEKLUMO organizmui reikia. Ypac sportuojancioms.
Atsakyti