Įkraunama...
Įkraunama...

Pierre'o Dukano dieta

Prancūzų dietologo Pierre‘o Dukano dieta

user posted image

Dieta – bestseleris

P. Dukanas pasakoja sukūręs mitybos planą, kai patarimo paprašė draugas. Žmogus pasakė sutinkantis su bet kokiais apribojimais, bet mėsos neatsisakysiantis už jokius pinigus ir viena žole gyvas nebūsiantis.
Daug nesukdamas galvos P. Dukanas draugui liepė penkias dienas valgyti tik keptą mėsą ir gerti daug vandens. Po savaitės draugas paprašė svarstyklių, nes jo tikriausiai sugedo – juk negalėjo jis per tas dienas netekti 5 kilogramų svorio. Apstulbęs nuo sėkmės apkūnusis draugas kitą savaitę neteko dar trijų kilogramų.

Čia nereikia sverti maisto ir skaičiuoti kalorijų, galima valgyti tiek, kiek nori, bet kuriuo dienos metu, maistą reikia rinktis pagal leistinų produktų sąrašą.

Keturi dietos etapai:

user posted image

1. Puolimas (ataka)
2. Kaitaliojimas (kruizas)
3. Stabilizavimas
4. Kasdienis gyvenimas


Įtraukti nauji produktai į Dukano dietą:
• Konjako (Shirataki) makaronai -  kiek norite.
• Alyvuogių aliejus (1 arbatinis šaukštelis) -  nuo antro  etapo ir vėliau.



Paskaičiuokite, kiek dienų jums reikia laikytis kiekvieno etapo, kad pasiektumėte savo idealų svorį:  dukandiet.co.uk;      dukan.ru

Bendrosios dietos  taisyklės
Dukano asistenčių patarimai besidietinantiems
Ką daryti silpnumo  akimirką???


RECEPTAI

Dukano duonelės receptai ir kiti patiekalai iš sėlenų
Duona skrudinimui
Baltymų dienai
Baltymų/daržovių dienai
Šventiniai patiekalai
Pirkinių gidas
Nuorodos internete


Kiti Dukano forumai:
Dukandiet.ru; DukanItOut.com; mydukandiet.com



Dukano knyga
Įžanga; 1-2 skyrius; 3 skyrius; 4-5 skyrius; 6 skyrius; 7 skyrius; 8 skyrius; 9 skyrius

Naujokų dėmesiui! Visa ši informacija yra susisteminta Jums. Senbuviai bus labai dėkingi, jei pirma perskaitysite tai, kas parašyta šiame puslapyje, ir klausite tik tada, jei ir perskaičius bus neaišku.
user posted image

Atsakyti
Sveikos, aš jau čia 4u.gif
Atsakyti
Su naujais namuciais 4u.gif
Visom graziu dukanisku sapnu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(toza @ 2016 03 04, 20:47)
bla bla bla...Vetra, tipo bandei grizt kaip naujoke lotuliukas.gif  mes tave pamenam blush2.gif ....tikiuosi Velykos nebus ta svente , kuria turi svest biggrin.gif  ir nepaslysi ax.gif sekmes bandant is naujo 4u.gif
Papildyta:



tongue.gif Atsimena mat ji bigsmile.gif Vadinasi nuo dietos nesi nusilpusi, gali eit stipriai i prieki ir pabagt dieta iki galo, beje ko Tau ir linkiu drinks_cheers.gif

Natuliona - aciu uz temele oro_buckis.gif

Siaip labai daug privalumu iziuriu dieta pradejus antra karta. Jau tiek klausimu isklidavo pirma karta doh.gif Ir pacios grubiausios klaidos buvo pirmoj dietos daly, tai yra atakoj, kur kaip tycia ir negalima nukrypt ne kiek, jei nori gero starto.
Krabu lazdeles, kakava, kumpiai...Prisiziuredavau rusu forumuose...Va uztersiau organizma, ne taip pradejau ir svoris per ataka krito klaikiai mazai. Vat dabar nukrito normaliai, tiek kiek knygoj Dukanas ir apraso. Jokiu krabu lazdeliu, kakavos, jokiu kumpiu, pastetu as nevartojau.
Syryt pasisveriau po pirmos BD dienos. Svoris vietoje 88 kg. Bet Dukanas taip ir raso, kad ne tik - nebus, gali buti netgi +. Taip kad kas mergytes nezinot, nenusigaskit. Per GB dienas pasimatys tikras numestas svoris.

Ai, jei pliurpiu tai dar parasysiu bigsmile.gif biggrin.gif
Taip ir nepripratau prie Dukanisku keksiuku, duonos, sausainiuku. Man jie nesigauna, yra neskanus ir as ju nemoku pasigamint. Jau toks veee skonis. Daug mieliau orkaitej issikepu blyna. Jis buna plonas, apskrudes ir tinkamas valgyt. O dar mieliau suvalgau kvieciu selenu su pienuku kosyte. Ir skanu ir daug sveikiau nei mergynos FB mala tas selenas ir kepa kepinukus. Na jie praranda maistines savybes, ir "nebesluoja" toksinu is musu organizmo, kai buna selenos permaltos.
Be proto skanu zele, su ersketuogiui arbata. Velgi C vitaminas, ir kalcis, atgaiva musu organizmui, na cia kas megsta.
As jau dabar ziuriu i sveikata, nes po tokio issekimo ka turejau praeita vasara, nebenoriu ne pagalvot apie savivaliavimus schmoll.gif

Na va, o naujokutem - daug nusiteikimo, savotisko atsipalaidavimo viduje, nes dieta ilga, ir tik pirmyn. Vasara turim but jei ne lieknos, tai daaaug lieknesnes drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vėtra.l: 05 kovo 2016 - 07:27
Kaip smagu, kad toks pagyvėjęs forumas smile.gif Kažkas klausė dėl GOJI uogų, lietuviškai jos vadinasi dygliuotojo ožekšnio uogomis.Ant pakelio abu pavadinimai parašyti.Tai yra supermaistas, kaip ir čija ir kt. Turi labai daug gerų savybių, viena iš jų - padeda lieknėti smile.gif Paskaitykit apie jas plačiau
http://www.manosveik...naudoti-kasdien
Aš jas naudoju kepdama varškės apkepą, labai skanu, jos išbrinksta, primena razinas...galima ir vienas skanauti, aišku nepiktnaudžiauti. Kas nebandėt, būtinai pabandykit.
Atsakyti
Sveikos, vakar maciau Kazio mugej pardavinejo prisipyle gal po 0,5 kg ar 1 kg tu uogu, ten visokiu cia seklu ir kitokio gerio. Tik dar nezinojau kaip tos uogos valgomos, tai nesusidomejau. O Cia seklu dabar negalima..
Jei kam idomu, tai ties bernardinu sodo vartais, ant posukio, kas eisit, galit bandyt nusipirkt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nateja: 05 kovo 2016 - 10:41
Labas rytas, siandien laukia isbandymas, vyro jubiliejus unsure.gif su daug skanuminu biggrin.gif

QUOTE(LiepaMėta @ 2016 03 05, 08:10)
Kaip smagu, kad toks pagyvėjęs forumas smile.gif Kažkas klausė dėl GOJI uogų, lietuviškai jos vadinasi  dygliuotojo ožekšnio uogomis.Ant pakelio abu pavadinimai parašyti.Tai yra supermaistas, kaip ir čija ir kt. Turi labai daug gerų savybių, viena iš jų - padeda lieknėti smile.gif Paskaitykit apie jas plačiau
http://www.manosveik...naudoti-kasdien
Aš jas naudoju kepdama varškės apkepą, labai skanu, jos išbrinksta, primena razinas...galima ir vienas skanauti, aišku nepiktnaudžiauti. Kas nebandėt, būtinai pabandykit.

reisk isbandyti, as jus taip ir neragavau biggrin.gif


Siuo metu maximoj yra akcija Chia seklom, 300 gr pakelis 4.99, 1 perki, antra nemokamai smile.gif tai 2.50 uz 300gr gaunasi smile.gif turesit 60o gr seklu, tai ilgam uzteks biggrin.gif tik nepamirstam kad per ataka ju negalima, o paskui ne daugiau kaip po 1 v.s. per diena smile.gif
Atsakyti
Bonjour Mesdames!!! 4u.gif
Klausykit, o buvo čia kada vyrų?Juk ne tik moterys liekninasi cool.gif

Vakar dariausi silkę pataluose.....vyrui tradiciškai su bulbom ir majonezu, sau "dukaniškai". Otvela dušu, kaip sako rusai:)))

O kur FB liekninasi pagal Dukaną?Kažkada buvau radusi kažkokią uždarą grupę, nusiunčiau prašymą priimt, bet nepriėme manęs verysad.gif Bet man ir čia gerai wub.gif

Atsakyti
Dukano dieta LT - keista kad neprieme. Bandyk dar karta. Na ten labai daug receptu naudingu. "Gyvas" forumas. Tik cia laikomasi grieztai pagal raide, o ten ne. Moterys be fanatizmo, siaip, liekneja. Bet nemanau kad cia blogai ar gerai. Tiesiog pats zmogus sau seimininkas. Niekas nepasakys kaip Tau geriau, labai reikia isiklausyti i savo organizma.

As pvz nesilaikau labai pagal raide. Bet cia per laika prisitaikiau. Man netinka vienodos kaitaliojimo dienos. Isprustu, prasimusu ir nuklystu. Cia mano patirties dalykas. Taigi mano kaitaliojimo dienos 4:3
T.y. 4 baltymu 3 darzoviu baltymu. O iseina taip del savaitgaliniu dienu. Per savaite 5 dienas dirbu. Ner kada galvot apie nukrypimus, tiek kiek isidedu tiek suvalgau. Svarbu butu kefyro. Dideli poreiki jam jauciu. O savaitgali mazai bunam namuose. Dukra mano viena studijuoja Kaune. Tad as daznai kelionese tarp Siauliu Kauno Vilniaus. O sveciuose nei pasisildysi nei ka. Buna, kad kavinese tenka pietauti. Tai gelbeja - saltibarsciai, salotos karstos su vistiena. Vat man ir iseina toks grafikas.

Jau sekmadienis, kaip greitai laikas bega blink.gif Ryt i darbeli....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vėtra.l: 06 kovo 2016 - 06:58
Labas rytas smile.gif

Prisiduodu 80,8 kg. t.y. -0,6kg.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LiepaMėta: 07 kovo 2016 - 07:57
QUOTE(LiepaMėta @ 2016 03 07, 07:55)
Labas rytas  smile.gif

Prisiduodu 80,8 kg. t.y. -0,6kg.

nusisipsojau pamacius tavo skaicius biggrin.gif


mano 80.8 t.y -0.8 smile.gif
Atsakyti
Labas rytas, 98 kg , t.y. -1,0 kg.
Atsakyti