Įkraunama...
Įkraunama...

Šuns agresija šeimos nariams

Sveiki, pradėsiu nuo to, kad esu visiškai pasimetusi. Turim beveik 7metų airių kviečiaspalvį švelniaplaukį terjerą, patiną. Jam prasidėjo reikštis agresijos požymiai, šiuo atveju ant manęs. Kas keisčiausia, kad ši veislė nėra populiari tame agresyvių šunų sąraše. Sprendžiam, kad greičiausiai tai yra blogo auklėjimo pasekmės. Kadangi jis yra be galo išlepintas, jam viskas būdavo leidžiama, aš būdavau tas griežtesnis asmuo kuris kažko neleisdavo, nubausdavo. Viskas prasidėjo kai išvažiavau studijuoti, esu studentė, pagrinde namo grįžtu kiekvieną savaitgalį. Esu jau nukentėjusi nuo jo, yra įkandęs. Pradėjau jo be galo bijoti, tiesiog paniškai, paskutiniu metu kai ne iš šio ne iš to puolė, tiesiog paniškai drebėjau. Nežinau kaip elgtis šioje situacijoje, bandė pulti ir kitus šeimos narius, bet jie teigia, kad sugebėjo save "apginti" ir įrodyti, kad yra viršesni už jį. Na o aš tuo tarpu viso šito pradžioje stengdavausi nekreipti dėmesio ignoruoti jo veiksmus nusukdama nugarą, tačiau nepadėjo, kol viskas perėjo į tikrus ir rimtus puolimus. Kai grįžtu visad pasitinka laimingas, vizgina uodegą, bučiuoja, o vos kažkoks nepatinkantis jam veiksmas - puola. Paskutinį kartą tiesiog kroviau pirkinius ant stalo ir jam nei iš šio nei iš to kažkas susišvietė ir iš karto puolė. Nežinom su šeima kaip elgtis šioje situacijoje. Ar tai sutvarkoma? ar tik kažkiek prislopinama? ar iš viso nepataisoma ir gręsia užmigdymas? Būtų šaunu išgirsti tų žmonių pasisakymus, kurie realiai su tuo yra susidūrę ir kaip viskas buvo toliau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziemse: 07 kovo 2016 - 21:21
Neatmeskite ir hormoninių problemų, ypač atsižvelgiant į amžių. Visgi, jis puola ne jus vieną. Tikrai nebūtinai tai yra nuo išlepinimo, nes kurie išlepinti, tai ir puola nuo visiškos jaunumės. Vertėtų pasidaryti tyrimus, nes šuo pats iš savęs tikrai gali būti nekaltas.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 03 08, 14:14)
Neatmeskite ir hormoninių problemų, ypač atsižvelgiant į amžių. Visgi, jis puola ne jus vieną. Tikrai nebūtinai tai yra nuo išlepinimo, nes kurie išlepinti, tai ir puola nuo visiškos jaunumės. Vertėtų pasidaryti tyrimus, nes šuo pats iš savęs tikrai gali būti nekaltas.


Na dabar agresijos kitiems šeimos nariams nerodo, tik man. Vos pamačius mane iš karto puola kasti. Na o ir dresuotojas su kuriuo susisiekeme mums pasakė, kad šuo namuose bando lyderiauti, "imti valdžią". Kažkokių ligos požymių nepastebėjome, nes yra be galo judrus ir aktyvus.
Atsakyti
Yra forume tema, kaž kiek atitinkanti jūsų temą. Gal ten kokių minčių užmatysit lens.gif
http://www.supermama...showtopic=53682
Atsakyti