Įkraunama...
Įkraunama...

Čili pipirai ir paprikos

5a9f5d5cd879.jpg



2015m tema

Atsakyti
tagi, aktualiausiais klausimas - ar persodinant kišti giliau jaunų paprikų daigelius, ar ne. Atsakymas - jaunų paprikų kišti, nes jos išaugina pridėtines šakneles ir augalas tvirtėja. o į šiltnamį daigus sodini tokiam pat gylyje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paladė: 13 kovo 2016 - 09:41
Daug geros info , ypač naujokėms , nukeliavo į pomidorų temą .
Pakartosiu: pirmą kartą persodinant paprikas galima sodinti giliau - iki skilčialapių . Sodinant į šiltnamį , kai kotas sumedėjęs giliau sodinti negalima.
Atsakyti
Sveikos,

Mano persodinti jauni daigeliai kol kas gražiai atrodo, nei vienas nepamirė,sakykit, o kiek laiko juos reikia laikyti vėsiai, nes visur labai skirtingai rašo, vienur, kad savaitę, kitur - kol išleis tikrus lapelius.

Dieną daigeliai būna +21, 20. Naktį +18,+17.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drugelis.: 13 kovo 2016 - 10:10
Ačiū visoms už info! 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, kreipiuosi į panevėžietes, gal kuri turėsite atliekamą habanero daigelį wub.gif man iš 2 sėklyčių nei viena nesudygo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2016 03 13, 10:06)
Sveikos,

Mano persodinti jauni daigeliai kol kas gražiai atrodo, nei vienas nepamirė,sakykit, o kiek laiko juos reikia laikyti vėsiai, nes visur labai skirtingai rašo, vienur, kad savaitę, kitur - kol išleis tikrus lapelius.

Dieną daigeliai būna +21, 20. Naktį +18,+17.



visą laiką iki tol, kol prasidės ilgos saulėtos dienos. Dabar jie nuo šilumos pertekliaus ir saulės stygiaus tįs. O kai bus jau tikras saulėtas ir šiltas pavasaris, jie ir augs, ir tvirtės vienu metu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paladė: 13 kovo 2016 - 11:32
Ar habanerai, aji amarilo, mini bell augtu lauke po agro ar kist tik i siltnami. Visas kitas paprikas ir pipirus tai lauke auginu. Kazin kaip sie?
Atsakyti
QUOTE(Mičiko @ 2016 03 14, 11:59)
Ar habanerai, aji amarilo, mini bell augtu lauke po agro ar kist tik i siltnami. Visas kitas paprikas ir pipirus tai lauke auginu. Kazin kaip sie?

Mano habanerai lauke labai menkai derėjo ir vėlai pradėjo. Tiesa, be jokių plėvelių. Bet praeitos dvi vasaros buvo pradžioje labai šaltos. O prie +10 laipsnių čiliai nustoja augti ir ilgam.
Atsakyti
Sveikos, ant mano daigų žemės paviršiaus atsirado pelėsio, ar kažkokio grybo, aš atsargiai nugraibiau juos, turbūt blogai tas pelėsis?
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2016 03 21, 16:11)
Sveikos, ant mano daigų žemės paviršiaus atsirado pelėsio, ar kažkokio grybo, aš atsargiai nugraibiau juos, turbūt blogai tas pelėsis?


Per dregna matyt. Ir salta.
Atsakyti
QUOTE(Mičiko @ 2016 03 21, 15:50)
Per dregna matyt. Ir salta.


Tai aš juos specialiai "šaldau", bandysiu mažint drėgmę doh.gif
Atsakyti