Įkraunama...
Įkraunama...

Namų fasadų apšiltinimas polistirolu 3

Tęsiam aktualią temą
Priminsiu, kad laukiam toliau nuomonių/patarimų,apie klijų pasirinkimą-neoporo klijavimui (kaip jau ir minėjau,poliuretaniniai netinka).
Gediminas - Weber'į naudojo (patiko)
Mintas - Termoorganiką,vėliau Knaufą(patiko) , Kreisel klijais -nusivylė. Kokius Mintai Knaufo klijus pirkote-gal pamenate(klijai ar klijai ir armavimas kartu)?
Arkava -naudojo Kreisel,šiai dienai Alpol (Caparol analogas) kaip ir rekomenduotu.....
O tai Sakreto klijų kaip supratau-niekas nebandė? Kodėl g.gif Yra kokių negerumų ar kas?
Tai visgi-kokius klijus neoporui klijuoti - pasirinkti? rolleyes.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Oksana79 @ 2016 03 16, 19:52)
Mintas - Termoorganiką,vėliau Knaufą(patiko) , Kreisel klijais -nusivylė.  Kokius Mintai Knaufo klijus pirkote-gal pamenate(klijai ar klijai ir armavimas kartu)?


Ir termoorganikos ir knaufo produktai buvo armavimo-klijavimo mišiniai, juos perkant nebijai persiskaičiuoti, kiek nuperki per daug, paskui armavimui sueina smile.gif.
Papildyta:
QUOTE(Oksana79 @ 2016 03 16, 19:52)
O tai Sakreto klijų kaip supratau-niekas nebandė? Kodėl  g.gif  Yra kokių negerumų ar kas?


Na man tai šitas firmos pavadinimas pasitikėjimo nekelia, o ir kaina tai patvirtina. Kreiselis man patikimiau atrodė, o vat, teko nusivilt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mintas: 16 kovo 2016 - 20:02
QUOTE(mintas @ 2016 03 16, 21:04)
Ir termoorganikos ir knaufo produktai buvo armavimo-klijavimo mišiniai, juos perkant nebijai persiskaičiuoti, kiek nuperki per daug, paskui armavimui sueina smile.gif.
Papildyta:
Na man tai šitas firmos pavadinimas pasitikėjimo nekelia, o ir kaina tai patvirtina. Kreiselis man patikimiau atrodė, o vat, teko nusivilt.

Šiai dienai termoorganikos klijų-kur galima Marijos žemėje įsigyti? g.gif
Kolkas linkstam link Knaufo. rolleyes.gif
P.s. Šiandien girdėjome,kad Knaufas paleido į prekybą-sertifikuotus klijus neoporui (naujiena kaip ir),bet kaina jų nemaža..... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Oksana79 @ 2016 03 16, 21:23)
Šiai dienai termoorganikos klijų-kur galima Marijos žemėje įsigyti?  g.gif 
Kolkas linkstam link Knaufo. rolleyes.gif
P.s. Šiandien girdėjome,kad Knaufas paleido į prekybą-sertifikuotus klijus neoporui (naujiena kaip ir),bet kaina jų nemaža..... blink.gif



Neperskaičiau viso pokalbio, bet galiu pasidalinti patirtimi. Realiai visi sertifikuoti (ETL) produktai nėra blogi, o sertifikatas ir apibrėžia pagrindines jų charakteristikas reikalingas fasadui. Kaina aš kaip sakau apibrėžia papildomas savybes.. Tai viskas priklauso nuo norų. O su sakret ne vienas objektas padarytas, tikrai normalūs klijai. Kreisel prastesnį įspūdį palieka. Bet čia yra asmeniškumai. Visi jie suteikia garantijas tik kiekvienas su savom išlygom, tai sprendimas lieka vartotojui ir jo kišenei. Termoorganika šiaip neišbaiigti popieriai Lietuvos rinkai, bet lenkuose sako vieni didžiausių gamintojų. Šiaip jais prekiauja Santera.
Atsakyti
QUOTE(Oksana79 @ 2016 03 16, 20:23)
Šiai dienai termoorganikos klijų-kur galima Marijos žemėje įsigyti?  g.gif 
Kolkas linkstam link Knaufo. rolleyes.gif
P.s. Šiandien girdėjome,kad Knaufas paleido į prekybą-sertifikuotus klijus neoporui (naujiena kaip ir),bet kaina jų nemaža..... blink.gif

Naudojom caparolio 190 klijavimui, jokių problemų. Vienam kaimynui dabar klijuoja su kažkokiais neaiskiais, praeitą savaitę mačiau 3 plokštės nukritusias pas jį......aišku ten ir fasadcikai kažkokie mėgėjai kurie nežino net kaip teisingai užtepti klijus reikia. Taskuoja visą lapą taškais......parodija daro. Tikiuosi kaimynas pamatė tuos lapus ant žemės. Reikės perspėti jog jo surasti auksarankiai technologijos nesilaiko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaikis_: 16 kovo 2016 - 20:54
QUOTE(Oksana79 @ 2016 03 16, 20:23)
Šiai dienai termoorganikos klijų-kur galima Marijos žemėje įsigyti?  g.gif 


Aš pirkau čia. Kauniečių firma, bet kai pirkau ar tik ne 68m3 neoporo ir ar tik ne 2-3 tonas armavimo klijavimo mišinio, tai fura tiesiai iš Lenkijos prie mano namų atvažiavo smile.gif.

QUOTE
Kolkas linkstam link Knaufo. rolleyes.gif
P.s. Šiandien girdėjome,kad Knaufas paleido į prekybą-sertifikuotus klijus neoporui (naujiena kaip ir),bet kaina jų nemaža..... blink.gif


Na nežinau, kuo jau neoporas skiriasi nuo kitų putplasčių, kad jam reikėtų skirtingų klijų g.gif . Aš net nesigilinčiau.
Atsakyti
QUOTE(mintas @ 2016 03 16, 19:56)
Na nežinau, kuo jau neoporas skiriasi nuo kitų putplasčių, kad jam reikėtų skirtingų klijų  g.gif . Aš net nesigilinčiau.


Pritariu.
Reikia rinką kažkuo sujudint, nes specializuoto produkto nepsui nebuvo. Dabar bus galima kurį laiką uždirbti.
O kodel purškiamų nenorit ?

Atsakyti
QUOTE(arkava @ 2016 03 16, 22:03)
Pritariu.
Reikia rinką kažkuo sujudint, nes specializuoto produkto nepsui nebuvo. Dabar bus galima kurį laiką uždirbti.
O kodel purškiamų nenorit ?

Pagal pardavėjų pasakymą-tai bus pirmieji klijai skirti neoporo klijavimui-kurie turi sertifikatą (kolkas joks gamintojas lyg ir to neturi-tai bus akcentuojama).Kiek tame teisybės-nežinau.....
Dėl purškiamų klijų-tai gal dar senamadiški esame,o gal taip kas... biggrin.gif bet cementiniai ,bent jau mūsų suvokimu-patikimiau atrodo(nors tai tik mūsų nuomonė...). Sienos lygios,silikatiniai blokeliai-bandysime tepti per visą lapą-dantyta mentele. Aišku,putomis ir greičiau ir švariau,bet....yra tas bet...
P.s. Purškiamus naudojome viduje,polistirolo kompensacinėm juostom prie sienos priklijuoti,nežinau,įspūdžio nepadarė... Matyt nelabai kokybiški klijai pasitaikė (pavadinimo jau nebelabai beprisimenu)
Atsakyti
O tarp Knaufo armavimo-klijavimo mišinio ir klijų koks nors skirtumas yra? Klijai gaunasi šiek tiek pigiau, po 4,25€, armavimo mišinys - 5,15€, armavimo mišinį gali sunaudoti vėliau, bet be to kuo šie du produktai skiriasi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zirzille: 17 kovo 2016 - 18:24
Purškiamais reikia mokėt dirbt, užpurškus palaukt bent 2 min, tada dėt prie sienos.
Senamadiskas ir as, bet jie limpa- patikėkit.
Sultinau perdanda. Epsu tarp balkiu i tarpus. Purškiau šonus, tada pagrindu praktiškai vaikščiojau smile.gif
Lygiom sienom- idealu.

QUOTE(Oksana79 @ 2016 03 17, 16:31)
Pagal pardavėjų pasakymą-tai bus pirmieji klijai skirti neoporo klijavimui-kurie turi sertifikatą (kolkas joks gamintojas lyg ir to neturi-tai bus akcentuojama).Kiek tame teisybės-nežinau.....
Dėl purškiamų klijų-tai gal dar senamadiški esame,o gal taip kas... biggrin.gif  bet cementiniai ,bent jau mūsų suvokimu-patikimiau atrodo(nors tai tik mūsų nuomonė...). Sienos lygios,silikatiniai blokeliai-bandysime tepti per visą lapą-dantyta mentele. Aišku,putomis ir greičiau ir švariau,bet....yra tas bet...
P.s. Purškiamus naudojome viduje,polistirolo kompensacinėm juostom prie sienos priklijuoti,nežinau,įspūdžio nepadarė... Matyt nelabai kokybiški klijai pasitaikė (pavadinimo jau nebelabai beprisimenu)

Atsakyti
QUOTE(Oksana79 @ 2016 03 17, 17:31)
Pagal pardavėjų pasakymą-tai bus pirmieji klijai skirti neoporo klijavimui-kurie turi sertifikatą (kolkas joks gamintojas lyg ir to neturi-tai bus akcentuojama).Kiek tame teisybės-nežinau.....


Neoporas yra tas pats polistirolis, tik su grafito priemaišomis, kurios lipumui įtakos neturėtų turėti, taip kad jei klijai sertifikuoti polistirolui, tai absoliučiai tinka ir to pačio polistirolo vienam iš porūšių.

Tai kad sertifikavo savo klijus vienam iš polistirolo porūšiui, tai firmai kainavo, bet leido klijus pristatyti kaip vienintelius rinkoje, kas leis šiuos klijus kaip nors išskirti iš konkurentų masės, nors tai ir yra analogiškas produktas. Kaip manai, kodėl kitos firmos iki šiol negamino būtent neoporui? Todėl, kad tai absoliučiai tie patys klijai, tik marketologai nesugalvojo, kaip juos papildomai išskirti iš konkurentų masės.

QUOTE
P.s. Purškiamus naudojome viduje,polistirolo kompensacinėm juostom prie sienos priklijuoti,nežinau,įspūdžio nepadarė... Matyt nelabai kokybiški klijai pasitaikė (pavadinimo jau nebelabai beprisimenu)


Būtent, ne kokios markės naudoji. Kaip manai, kodėl aš išbandęs dešimtis balionėlių dabar naudoju tik vienus brangiausių? Manai neturiu kur pinigų dėti? Na dėl šito nesiginčysiu, bet bent jau aš noriu turėti tokį produktą kokio ir tikiuosi. Pigesni produktai man labai nepatiko. Manau, kad su jais nieko gero nepasiekiu. Pavyzdžiui užpūti sandarinimo putų tikėdamasis užsandarinti mazgą, tai užpūtei pigių ir spėlioji, užsandarinau ar neužsandarinau, užpūtei Cerasit atrodo CX10 ir net minties nekyla, kad gali būti neužsandarinta. Cu ceresit 84 polistirolo klijais gali drąsiai prognozuoti kaip prisiklijuos plokštė, o su pigesniais, tai velnias žino, kaip ją iškilnos. Aišku, gali priklijavęs priremti, kad neiškilnotų, bet su Ceresit 84 klijais tai darai labai paprastai. Antras dalykas dėl priklijavimo kokybės. Man užkliuvo, kad jei su pigeniais bandai klijuoti, truputį labiau prispaudei plokšte ir ji šiek tiek atsitraukė nuo klijuojamo paviršiaus, tai akivaizdžiai matosi, kad klijai plokštę laiko ne visa mase, kaip tikėtumeis, tik ant plonyčių "siūliukų". Man toks "laikymas" irgi pasitikėjimo nekelia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mintas: 17 kovo 2016 - 18:48
QUOTE(mintas @ 2016 03 17, 19:47)
Neoporas yra tas pats polistirolis, tik su grafito priemaišomis, kurios lipumui įtakos neturėtų turėti, taip kad jei klijai sertifikuoti polistirolui, tai absoliučiai tinka ir to pačio polistirolo vienam iš porūšių.

Tai kad sertifikavo savo klijus vienam iš polistirolo porūšiui, tai firmai kainavo, bet leido klijus pristatyti kaip vienintelius rinkoje, kas leis šiuos klijus kaip nors išskirti iš konkurentų masės, nors tai ir yra analogiškas produktas. Kaip manai, kodėl kitos firmos iki šiol negamino būtent neoporui? Todėl, kad tai absoliučiai tie patys klijai, tik marketologai nesugalvojo, kaip juos papildomai išskirti iš konkurentų masės.
Būtent, ne kokios markės naudoji. Kaip manai, kodėl aš išbandęs dešimtis balionėlių dabar naudoju tik vienus brangiausių? Manai neturiu kur pinigų dėti? Na dėl šito nesiginčysiu, bet bent jau aš noriu turėti tokį produktą kokio ir tikiuosi. Pigesni produktai man labai nepatiko. Manau, kad su jais nieko gero nepasiekiu. Pavyzdžiui užpūti sandarinimo putų tikėdamasis užsandarinti mazgą, tai užpūtei pigių ir spėlioji, užsandarinau ar neužsandarinau, užpūtei Cerasit atrodo CX10 ir net minties nekyla, kad gali būti neužsandarinta. Cu ceresit 84 polistirolo klijais gali drąsiai prognozuoti kaip prisiklijuos plokštė, o su pigesniais, tai velnias žino, kaip ją iškilnos. Aišku, gali priklijavęs priremti, kad neiškilnotų, bet su Ceresit 84 klijais tai darai labai paprastai. Antras dalykas dėl priklijavimo kokybės. Man užkliuvo, kad jei su pigeniais bandai klijuoti, truputį labiau prispaudei plokšte ir ji šiek tiek atsitraukė nuo klijuojamo paviršiaus, tai akivaizdžiai matosi, kad klijai plokštę laiko ne visa mase, kaip tikėtumeis, tik ant plonyčių "siūliukų". Man toks "laikymas" irgi pasitikėjimo nekelia.

Dėl neoporo-jis visgi truputi skiriasi nuo baltojo-jis slidesnis.
Dėl pigumo ieškojimo-niekur nebuvau užsiminusi.... Kai pirkom poliuretaninius klijus polistirolui,rekomendavo tokius-sako visi labai giria,visi labai perka.... Patikėjom konsultanto "pasakom".... Kažkaip nesigilinom,patikėjom kad tipo super geri doh.gif . Kad palaukti reikia,tai žinojom,mes irgi užpurškę laukėm. Bet kaip ir minėjau,įsiūlė matyt nekokybiškus-o mes likome nesužavėti jais. Todėl ir kilo toks klausimas,kad nebeužlipti ant to pačio grėblio-dėl klijų fasadiniam neoporo klijavimui. Tie Ceresit 84 labai vilioja,nors 99 proc kad pasirinksim cementinio tipo.....(jau jaučiu,kaip kažkas sako-ot du..nė biggrin.gif ) Nu yra,kaip yra 4u.gif
Atsakyti