Įkraunama...
Įkraunama...

Deklaruojame pajamas

QUOTE(Gemma @ 2015 03 18, 09:20)
Aktuali informacija:

deklaracijose visas sumas rašome LITAIS, atgauname/susimokame EURAIS. Paspaudus raudoną šauktuką, matysite gaunamą/mokamą sumą eurais.

PNPD (už vaikus) 17 langelis: už kiekvieną vaiką - 200 Lt abiem tėvams kartu, arba po 100 Lt kiekvienam, arba bet kokiu kitu pasirinktu santykiu. (ankstesniais metais buvo kitaip: už pirmą vaiką tik 100 Lt vienam iš tėvų, arba po 50 Lt abiems)

Grąžinamos sumos 33 ir 46 langeliuose su "+" ženklu. Su "-" ženklu - teks susimokėti.

Jei vienam langely „-“, kitam „+“:
jei didesnė neigiama suma, teks primokėti skirtumą;
jei didesnė teigiama suma, skirtumą atgausite.

Valstybinės mokesčių inspekcijos renkami mokesčiai, rinkliavos ir įmokos mokami į biudžeto pajamų surenkamąsias sąskaitas:

LT78 7290 0000 0013 0151, AB „Citadele" bankas, SWIFT INDULT2X;

LT74 4010 0510 0132 4763, AB DNB bankas, SWIFT AGBLLT2X;

LT05 7044 0600 0788 7175, AB SEB bankas, SWIFT CBVILT2X;

LT32 7180 0000 0014 1038, AB Šiaulių bankas, SWIFT CBSBLT26;

LT74 7400 0000 0872 3870, Danske Bank A/S Lietuvos filialas, SWIFT SMPOLT22;

LT12 2140 0300 0268 0220, Nordea Bank AB Lietuvos skyrius, SWIFT NDEALT2X;

LT24 7300 0101 1239 4300, AB „Swedbank", SWIFT HABALT22

LT42 7230 0000 0012 0025, UAB Medicinos bankas, SWIFT MDBALT22

Lėšų gavėjas Valstybinė mokesčių inspekcija prie LR FM, juridinio asmens kodas 188659752.

--------------------------------------------------------------------------------

Mokesčius, rinkliavas ir kitas įmokas, mokamas į Valstybinės mokesčių inspekcijos biudžeto pajamų surenkamąsias sąskaitas, taip pat galima sumokėti įmokų surinkimo paslaugas teikiančiose įstaigose bei jų ar jų tarpininkų padaliniuose:

•AB „Lietuvos paštas" pašto skyriuose;
•per  UAB „EVP" interneto portalą www.paysera.lt;
•SOLLO, UAB tarpininko MAXIMA LT, UAB kasose;
•UAB „Mažeikių butų ūkis";
•UAB „Mokėjimo terminalų sistemos"  mokėjimo savitarnos terminaluose FOXBOX;
•UAB „Perlo paslaugos" terminaluose;
•per UAB „Viena Sąskaita" interneto portalą https://vienasaskaita.lt/;
•UAB „Virtualių paslaugų operatorius" spaudos kioskuose

--------------------------------------------------------------------------------

Mokėjimo nurodyme, mokant mokesčius, rinkliavas ir įmokas į Valstybinės mokesčių inspekcijos biudžeto pajamų surenkamąsias sąskaitas, būtina nurodyti :

•gavėjo pavadinimą;
•surenkamosios sąskaitos numerį;
•mokėtojo identifikacinį numerį (Lietuvos juridinio asmens — Juridinio asmenų registro kodą, Lietuvos gyventojo — asmens kodą, užsienio juridinio asmens ar organizacijos — registro tvarkytojo suteiktą mokesčių mokėtojo identifikacinį numerį);
•mokėtojo pavadinimą ar vardą, pavardę;
•įmokos kodą;
•sumą;
•jei mokesčiai, įmokos, rinkliavos mokamos už kitą fizinį arba juridinį asmenį, būtina pildyti išplėstinę mokėjimo nurodymo formą, nurodant pradinio mokėtojo, už kurį atliekamas mokėjimas, identifikacinį numerį, pavadinimą ar vardą, pavardę.
Mokėjimo nurodymo paskirtyje įrašytas tekstas patikslina mokėtojo atliktos įmokos paskirtį ir įrašomas mokėtojo, atlikusio įmoką, nuožiūra.

Jei mokesčiai, įmokos, rinkliavos mokamos už kitą fizinį asmenį, būtina pildyti išplėstinę mokėjimo nurodymo formą, nurodant pradinio mokėtojo, už kurį atliekamas mokėjimas, identifikacinį numerį, pavadinimą ar vardą, pavardę.

Aktualiausi Gyventojų pajamų mokesčio ir Privalomojo sveikatos draudimo įmokų kodai:
Gyventojų pajamų mokestis (suma iš 33 langelio), mokamas nuolatinio Lietuvos gyventojo 1441
Privalomojo sveikatos draudimo įmokos (suma iš 46 langelio) nuolatinių Lietuvos gyventojų, priskaičiuotos metinėje pajamų deklaracijoje 1781

Sena tema

Papildyta:
Sveiki kadangi senoji tema uzdaryta skelbiu nauja ir is karto klausiu 4u.gif sudeklaravau savo pajamas uz 2015 metus. Sakykit noriu gauuti vaiko pinigelius pagal kuri langelu skaiciuoti tas mano pajamas pagal 16 ar pagal 18 langelu? Kurios tis tikrosios mano pajamos.
Atsakyti
QUOTE(vovere16 @ 2016 03 18, 16:33)
sudeklaravau savo pajamas uz 2015 metus. Sakykit noriu gauuti vaiko pinigelius pagal kuri langelu skaiciuoti tas mano pajamas pagal 16 ar pagal 18 langelu? Kurios tis tikrosios mano pajamos.

nei iš 16, nei iš 18
Atsakyti
QUOTE(vovere16 @ 2016 03 18, 17:33)
Sena tema

Papildyta:
Sveiki kadangi senoji tema uzdaryta skelbiu nauja ir is karto klausiu 4u.gif  sudeklaravau savo pajamas uz 2015 metus. Sakykit noriu gauuti vaiko pinigelius pagal kuri langelu skaiciuoti tas mano pajamas pagal 16 ar pagal 18 langelu? Kurios tis tikrosios mano pajamos.

Normaliai suformuokit klausima ka jus norit. Suzinoti kiek atgausit? Suzinoti i koki laukeli rasyti uz vaika? Ar ka?
Atsakyti
Gal kuri nusimano? perkeliu čia savo klausimą

QUOTE(Pinta @ 2016 03 16, 22:20)
o ką reiškia jei prisijungus EDS sistemoje "preliminarios deklaracijos" skiltyje, kur išvardintos visų metų preliminarios deklaracijos, prie 2014m deklaracijos parašyta "duomenų atnaujinimo data 2016-01-11"?  Ar čia mano prieš metus pateiktoje deklaracijoje padarė pakeitimus?  Ar ką nors man reikia daryti?

Atsakyti
Kur matosi.arba kur zymeti parduota auto kurio neislaikiau 3 metus.?
Atsakyti
QUOTE(Pinta @ 2016 03 18, 22:56)
Gal kuri nusimano? perkeliu čia savo klausimą

Nieko nereikia daryti
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2016 03 18, 22:28)
Normaliai suformuokit klausima ka jus norit. Suzinoti kiek atgausit? Suzinoti i koki laukeli rasyti uz vaika? Ar ka?

4u.gif kiek atgausiu zinau. Tiesiog tarkim cia klausimas ne apie deklaracijos pildyma. Mano klausimas toks. Kuriame langelyje parasytos mano visos metines pajamos? Ar 16 ar 18 o gal visai kitame? Va gal dabar suprasit mano klausima? 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
Visus metus dirbai vienoje darbovietėje, 1 savaitę sirgau ir likau skolinga mokesčiams 6€. Keista man.
Atsakyti
Sveiki, noreciau paklausti jusu, jeigu man mama tarkim padovanojo 3000 eur, tai taip suprantu juos reik deklaruot? irasyt zinau kur tik ar nereiks kazkokio mokescio veliau moket, gal kas zino ir paaiskins,is anksto dekui uz info 4u.gif 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ivoncik123 @ 2016 03 20, 21:24)
Sveiki, noreciau paklausti jusu, jeigu man mama tarkim padovanojo 3000 eur, tai taip suprantu juos reik deklaruot? irasyt zinau kur tik ar nereiks kazkokio mokescio veliau moket, gal kas zino ir paaiskins,is anksto dekui uz info  4u.gif  4u.gif  ax.gif

Aš taip pat norėjau pasiteirauti dėl tų dovanų, nes jau susimaišiau, kur ir kaip jas deklaruoti, mat anksčiau jų nedeklaravau, nes dovanos buvo dovanotos artimų giminaičių ir sumos nesiekė deklaruotinų. Klausimas, kur jas deklaruoti - ar savo pajamų deklaracijoje langelyje dovanos ar toj atskiroj formoj PRC911, be to, kaip ją surasti? Kitas klausimas, ar deklaruoti ir kaip deklaruoti vestuvinę dovaną nuo atskirų asmenų sutuoktiniams - kaip šeimos gautas dovanas?
Atsakyti
QUOTE(ivoncik123 @ 2016 03 20, 21:24)
Sveiki, noreciau paklausti jusu, jeigu man mama tarkim padovanojo 3000 eur, tai taip suprantu juos reik deklaruot? irasyt zinau kur tik ar nereiks kazkokio mokescio veliau moket, gal kas zino ir paaiskins,is anksto dekui uz info  4u.gif  4u.gif  ax.gif


jei pavedimu per banka dovanoja lyg nereikia deklaruoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merselle: 21 kovo 2016 - 13:32
QUOTE(vovere16 @ 2016 03 20, 11:53)
4u.gif kiek atgausiu zinau. Tiesiog tarkim cia klausimas ne apie deklaracijos pildyma. Mano klausimas toks. Kuriame langelyje parasytos mano visos metines pajamos? Ar 16 ar 18 o gal visai kitame? Va gal dabar suprasit mano klausima? 4u.gif  blush2.gif

Ar niekas nezino atsakymo?
Atsakyti