Įkraunama...
Įkraunama...

2014 sausinukai

Tęsiam toliau smile.gif

user posted image
Atsakyti
labas rytas,

Kad turėtume kur plepėti sukūriau temą smile.gif


QUOTE
Oi buvau vakar Suvalkuose,tai ka as zinau kiek zmoniu.... doh.gif aisku nevisose parduotuves ,bet vistiek zmoniu minios.Nezinau ka sako zmones,bet apsimoka nuvaziuoti iki Suvalku ir apsipitkti.Nusipirkau dvi poras batu odiniu tai sumokejau 70€ ,G nupirkau suknyciu ir.t.t tai suknytes vasarai po 4€,palaidines 3-6€ ir taip toliau,o apie maista nekalbu net.Va elementarus pvz.Senuku pc yra plastikinis vaikiskas namukas jo kaina 177€ ,Tesco dabar yra namukas dar su kiemeliu biggrin.gif ir jo kaina 269 zlotai,tai eurais gaunas 65€ tai va ir palyginimas jums...Nesakau kad reikia lekti dabar i Suvalkus ar i kita miesteli,bet kartais verta nuvaziuoti ir apsipirkti smile.gif


o vakar koks mytoys išpardavimas buvo, tai geriau būčiau nemačiusi doh.gif
nespėjau - bebaigiant krauti krepšį pakėlė kainas... Bet žinokit galima sakyti už dyką dalino. Buvo -84% nuolaidos, ir dar turėjau -25% kodą. Ecco batai, columbios pūkiniai kombiai ir pan po 5-7 eur doh.gif Nežinau, jei neatšauks užsakymų, tai tos laimingosios kurioms pavyko apsipirkt turbūt apsipatenkinę bus iki begalybės biggrin.gif O aš pirmą kartą gyvenime ėmiau suprasti, kodėl būna tos masinės psichozės išpardavimų metu - žinokit toks azartas buvo pagavęs doh.gif , nors iš pradžių tai nepatikėjau kad čia tokios kainos, galvojau gal kokia klaida, puslapis streikuoja (o jis ir striginėjo ištisai), tai dar ir nesiskubinau. Na, bet nieko nepadarysi, bus tų šmutkių smile.gif


Lenkijoje tenka karts nuo karto apsipirkti, tolokai visgi mums, reikia jau rimtiems pirkiniams išsiruošti, man asmeniškai dėl maisto ten trenktis, grūstis tose eilėse - galvoju kad neverta. Galų gale prisiperki daug ko nereikia, be ko apsieitum, ir ne kažin ką sutaupai.

O kad nereikėtų važiuoti, tai dabar yra adreso nuoma ir vežėjas iš Lenkijos - http://eshopwedrop.lt/apie-projekta/ , analogiškai kaip PirkAnglijoje.Lt. Dar neišmėginau, bet manau tikrai bus geras variantas pirkti lenkų parduotuvėse neišeinant iš namų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MuseZuze: 20 kovo 2016 - 09:51
oras koks nerealus, mano panos po sniegą maudosi,
brolis miega rytinio miego , anyta lentynas tvarko , o aš galiu su kavos puodu po internetą pabraidyti. Naktį jau MB sugrįš, iki dabar 4 dienas su uošviais gyvenau, gerai, padėjo jie čia man nemažai.

Pas mažąją prasidėjo kažkoks baimių etapas - bijo įvairių daiktų. Pirmą kartą sureagavo kai vyras parsinešė iš mašinos navigaciją - na, ten su visais laikikliais ir laidais. Kažko labai išsigando, rodo ir kartoja kad 'bijau..'., teko supakuot ir padėt į stalčių, kad nebūtų ant akių. Po to atsiuntė man dviračio kėdutę , išpakavau - ir vėl tas pats, ir tos kėdutės 'bijau unsure.gif '. O kulminacija kai ėmė vakare klykt kad savo kambary lemputės pakabintos bijo (mes 5 metai kaip vaikams šviestuvo nepakabinam, Iljičiaus lemputė kabo doh.gif ) - dabar sutarėm, kad kai tėtis grįš, pakabins gražią lempą, o iki tol ilgiausios diskusijos vakarais būna, kad nueiti miegoti, nes gi reikia tos pakabintos lemputės labai bijot... Ir į savo lovytę net negula, tik lovoje, šalia, prisiglaudus. Na, matysim kiek čia truks tos baimės...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MuseZuze: 20 kovo 2016 - 10:17
na ir dar pasirodysim, kokį lavinimo staliuką mažiui tėtis sukonstravo , kur ten visiems fisher price iki tokio lotuliukas.gif staliukas Ten visokos spynos , raktai, santechnikos detalės ir furnitūra prisuktos . Ir eskpozicija keičiama gali būti, jei nusibosta.
Atsakyti
QUOTE(MuseZuze @ 2016 03 20, 10:50)
labas rytas,

Kad turėtume kur plepėti sukūriau temą smile.gif
o vakar koks mytoys išpardavimas buvo, tai geriau būčiau nemačiusi  doh.gif
nespėjau - bebaigiant krauti krepšį pakėlė kainas... Bet žinokit galima sakyti už dyką dalino. Buvo -84% nuolaidos, ir dar turėjau -25% kodą. Ecco batai, columbios pūkiniai kombiai ir pan po 5-7 eur  doh.gif Nežinau, jei neatšauks užsakymų, tai tos laimingosios kurioms pavyko apsipirkt turbūt apsipatenkinę bus iki begalybės biggrin.gif O aš pirmą kartą gyvenime ėmiau suprasti, kodėl būna tos masinės psichozės išpardavimų metu - žinokit toks azartas buvo pagavęs  doh.gif , nors iš pradžių tai nepatikėjau kad čia tokios kainos, galvojau gal kokia klaida, puslapis streikuoja (o jis ir striginėjo ištisai), tai dar ir nesiskubinau. Na, bet nieko nepadarysi, bus tų šmutkių smile.gif
Lenkijoje tenka karts nuo karto apsipirkti, tolokai visgi mums, reikia jau rimtiems pirkiniams išsiruošti, man asmeniškai dėl maisto ten trenktis, grūstis tose eilėse - galvoju kad neverta. Galų gale prisiperki daug ko nereikia, be ko apsieitum, ir ne kažin ką sutaupai.

O kad nereikėtų važiuoti, tai dabar yra adreso nuoma ir vežėjas iš Lenkijos - http://eshopwedrop.lt/apie-projekta/ , analogiškai kaip PirkAnglijoje.Lt. Dar neišmėginau, bet manau tikrai bus geras variantas pirkti lenkų parduotuvėse neišeinant iš namų.

Sveikos, o kaip suprasti "adreso nuoma"?
Aš visai norėčiau turėti galimybę apsipirkti lenkų pardėse online, ypač kas liečia mano verslą ax.gif
Nu nieko sau kokios mytoys nuolaidos buvo, tikrai gaila, reiktų ir man vaikams ko nors.
Jo, geras ir su tais Suvalkais. Jei reik kažko daug, rimto, manau galima drąsiai važiuoti. Vien dėl maisto aš irgi nevažiuočiau. Nebent šiaip, pramogai kartu smile.gif

Na ką, mes jau lyg išbrendam iš ligų, aš pasveikau, Rusnė sveika, Austėja dar viena koja ligų pusėje - viduriuoja, bet pilvuko jau nespazmuoja, pagers vaistukų, susitvarkys viskas. Bet tokio baisaus ligų tarpsnio nepamenu. Dar vakar kaip pradėjo skaudėt visus raumenis, ir naktį maudė nežmoniškai, vietos rast negalėjau, tik ryte sumąsčiau, kad galima gi Nimesil išgert, išgėrus taip palengvėjo, kodėl anksčiau nesusipratau doh.gif Čia tas raumenų skausmas gal bacilos pasekmė pagijus g.gif

MuseZuze, koks fainas staliukas, superinis tėtis pas vaiką thumbup.gif

Mes irgi šnd išėjom visi į kiemą sniego pakast, besmegenį sulipdyt, su rogėm pasivažnėjom, mažoji pamiegojo saldžiai vežime smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sbo: 20 kovo 2016 - 18:52
sbo, smagu kad jau viskas tvarkosi ,

gal nebepasikartos tokia zaraza, o vis tiek - vaikai auga, ir gan didelis skirtumas, kai suserga 5 mėn kleckas, kuriam net sloga didelė bėda, ir jau kai metinukas ... Kažkaip nebe taip baisu.

Adreso nuoma - tai yra firma, kuri pvz Lenkijoje ar UK turi sandėlį, užsiregistruoji pas juos sistemoje, susimoki 1 eur tapatybei patvirtinti, gali pirkti Lenkijos , UK ar Vokietijos parduotuvėse, ir nurodyti tą sandėlio adresą - praverčia, kai pardavėjas nesiunčia prekių į Lietuvą, arba kai siuntimas labai brangus. Prekes atsiunčia ten, į tą vietinį tašką, o jie parveža į Lietuvą, susimoki už svorį. Grubiai tariant, jie leidžia pasinaudoti savo vietiniu adresu, kad galėtum apsipirkti, ir tas prekes parveža į LT.

aš jau nemažai metų perku per adreso nuomą Anglijos parduotuvėse (www.pirkanglijoje.lt),
dabar atsirado galimybė pirkti ir Vokietijoje (www.pirkde.lt ir www.eshopwedrop.lt), pastarasis - dar gana naujas tarpininkas, ir veža iš UK, VOkietijos ir Lenkijos.

Čia ne visai tarpininkai, nėra tarpininkavimo mokesčio, tik mokestis už pristatymą. ~2-3eur/kg., žiūrint kokios svorio ir gabaritų prekės.
---
Aš jau nesigraužiu kad nespėjau į MyToys traukinį, nes tos kurios spėjo - jau gauna laiškus apie atšaukus užsakymus... Per daug gerai buvo biggrin.gif . Tai toms dabar dar apmaudžiau. Nors yra ir kam pasisekė, gavo patvirtinimus kad prekės išsiųstos. Kaip viena išsireiškė, "net nepamenu ką pirkau, buvau ekstazėje lotuliukas.gif"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MuseZuze: 20 kovo 2016 - 21:00
MuseZuze, paskutinis sakinys thumbup.gif

Mamos, kaip vaikai jūsų reaguoja i galvos plovimą? Pas mus kaskart stresas - ašaros vien pamacius, kad imu i rankas ąsotėli ir šampūno buteliuką. Rekia, verkia, net dreba. Po tokiu maudynių man net prisiliesti prie jos neleidzia. Nzn ką daryt, kaip sušvelninti visa si reikalą unsure.gif

Ir dar pas ja žiūriu atėjo periodas, tikiuosi, kad tai tik trumpas periodas, kad nemyli manęs verysad.gif ėjo va miegoti, tetis atnešė prie manes atsibuciuoti, o ji man su delnu per veidą. Ir šiaip, viska tik tėtė tėtė, daznai nusisuka nuo manes, stumia, esu tai paskutinėj vietoj, žiauriai man skaudu... Dar plius dėl valgymo išsidirbinėja, ko tik negaminu, maivosi, nevalgo, arba paragauja ir isspjauna. Ryte snd pvz keliausi specialiai, kad omleto jai pagamint, tai tiek nervu prigadino su ožiais ir isterijom, voliojimaisi ant grindų, kad tas omletas man gerklėj stovėjo, o ji net neparagavo.
Atsakyti
Laba ryta smile.gif
Musesuze,ačiū už temutę 4u.gif siek tiek dar apie lenkus ir apsipirkima ten,as speceliai ir nevaziuoziuociau,bet nesigailiu,kad nuvaziavau ir ten apsipirkau nes LT tikrai nebuciau už tokia suma apsipirkus maisto mirksiukas.gif
Musezuze,galetum cia informuoti kad geri ispardavimai prasideda internetinese parduotuvese,as cia uzsuku kasdien mirksiukas.gif
Sbo,mes problemu,del plovimo plaukuciu neturim,bet cia manau itaka baseino lankimo nes G nardo baseine ir matyt nejaucia baimes kai teka vanduo ant akyciu....cia as taip manau ... g.gif
As ir tikiuosi,kad pas R tai laikinas periodas,kad meile didesne teciui nor as turiu realu pvz.kai mergyte nuo vaikystes mylejo teti zymiai stipriau,bet tai nereiskia,kad mamos nemylejo ir nemyli,viskas susitvarkys 4u.gif
Del valgimo R tai gal nereikia cia taip stenktis....nes G ir nelabai valgo,bet as jau perstojau nerimauti,o dabar tai net nezinau ka ji buna valgius visa diena ir nieko strakalioja sau laiminga smile.gif
Jau kaip pavargau per savaitgali,apturejom ir gimtadieni ir laidotuves ir dirbau savaitgali tai vel laukiu savaitgalii,kad pailseti biggrin.gif
Atsakyti
tuti1, jau senokai R labiau prie tėčio, ir žodis tėtė daug anksčiau buvo nei mama, o kai pradėjo sakyt tėtė, tai ta meilė tėčiui tik ryškėja kasdien, nu žiauriai skaudu man, net va ašaros kaupiasi... aišku, džiaugiuosi be galo jų ryšiu, skaudu ne tai. Ir svarbiausia, kad tas tėtis viską leidžia, nuolaidžiauja, o aš va esu griežta mama, manim nepamanipuliuos, nepasiduodu jos provokacijoms, ožiams, ašaroms. Tas, manau, irgi daro meilę tėčiui stipresnę. Žodžiu, niekad nemaniau, kad būsiu tokioj situacijoj...

Tavo G gal nevalgo, bet ir nekaulyja nieko kito, o R atsistoja prie šaldytuvo ir smegenis išnešinėja, nori tik sūrelio, sūrelio, sūrelio ir sūrelio, kartais dešrytės ar pan. Bet juk vaikui reik normalios mitybos. Gerai, kad bent darželyje kažką pavalgo...

na nežinau, ar pailsėsi savaitgalį, Velykos, reiks vaišes ruošti ax.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sbo @ 2016 03 21, 09:51)
tuti1, jau senokai R labiau prie tėčio, ir žodis tėtė daug anksčiau buvo nei mama, o kai pradėjo sakyt tėtė, tai ta meilė tėčiui tik ryškėja kasdien, nu žiauriai skaudu man, net va ašaros kaupiasi... aišku, džiaugiuosi be galo jų ryšiu, skaudu ne tai. Ir svarbiausia, kad tas tėtis viską leidžia, nuolaidžiauja, o aš va esu griežta mama, manim nepamanipuliuos, nepasiduodu jos provokacijoms, ožiams, ašaroms. Tas, manau, irgi daro meilę tėčiui stipresnę. Žodžiu, niekad nemaniau, kad būsiu tokioj situacijoj...

Tavo G gal nevalgo, bet ir nekaulyja nieko kito, o R atsistoja prie šaldytuvo ir smegenis išnešinėja, nori tik sūrelio, sūrelio, sūrelio ir sūrelio, kartais dešrytės ar pan. Bet juk vaikui reik normalios mitybos. Gerai, kad bent darželyje kažką pavalgo...

na nežinau, ar pailsėsi savaitgalį, Velykos, reiks vaišes ruošti  ax.gif  smile.gif



Suprantu ir tikiu,kad skaudu kai vaikas stumia nuo saves ,bet cia gal ir MB dar reiketu paiskinti,kad negali butu tevai vienas leidzia ,o kitas ne...Aisku manau MB supranta, bet jam lengviau yra leisti negu klausytis R isteriju,zyzimo ir.t.t .Mes su MB siuo klausimu kaip ir sutariam,jaigu jau kuris drausmina G ir neleidzia jai ko tai kitas tyli ir nesikisa,nor buna G ateina ir sako,kad ten tetis to neleidzia, neduoda arba atvirksciai ,kad mama negera(taip ir pasako) bet tada snekam su ja kad sakykim G nesusitvarko savo zaisliuku ,neklauso teveliu ir negali gauti to ko nori,tai G pasvarsto ar labai reikia jai ten to daikto ar kas ko del ko kilo isterija ir ar verta cia klausyti :)bet tikrai meile neisskiria musu su MB :)Labai tikiuosi,kad cia pas jus SBO yra laikina.
O del valgimo tai taip...arba galetu nieko nevalgyti arba valgytu tik pienuka(actimelis) o taip tai ir vargas su tuo valgiu,bet stengiuosi nesinervuoti nes kitaip nebus,tikk tavo R labai demontsratyviai dar parodo,kad nenori to maisto ka pagaminai...cia ir skaudu .
Atsakyti
QUOTE(sbo @ 2016 03 21, 08:51)
* tuti1, jau senokai R labiau prie tėčio, ir žodis tėtė daug anksčiau buvo nei mama, o kai pradėjo sakyt tėtė, tai ta meilė tėčiui tik ryškėja kasdien, nu žiauriai skaudu man, net va ašaros kaupiasi... aišku, džiaugiuosi be galo jų ryšiu, skaudu ne tai. Ir svarbiausia, kad tas tėtis viską leidžia, nuolaidžiauja, o aš va esu griežta mama, manim nepamanipuliuos, nepasiduodu jos provokacijoms, ožiams, ašaroms. Tas, manau, irgi daro meilę tėčiui stipresnę. Žodžiu, niekad nemaniau, kad būsiu tokioj situacijoj...

** Tavo G gal nevalgo, bet ir nekaulyja nieko kito, o R atsistoja prie šaldytuvo ir smegenis išnešinėja, nori tik sūrelio, sūrelio, sūrelio ir sūrelio, kartais dešrytės ar pan. Bet juk vaikui reik normalios mitybos. Gerai, kad bent darželyje kažką pavalgo...



* mano vyresnėlė buvo tėčio vaikas, bet galiu pasakyt - kad su laiku tas santykis keičiasi . Dabar irgi tėtis svarbus, bet guostis labiau pas mane lekia. Nesiskaudink taip, ir mano mažoji būna pasako 'negera mamytė', ir ranka kepšteli kai ko nors neleidžiu (tiesa, labai atsargiai, skirtingai nei vyresnėlė. Toji tai rimtai liuobdavo. Dabar jau retai, bet vis dar pasitaiko tokių protrūkių - spyrė praeitą savaitę, kai pasakiau kad negaus sausainio, užtai kad nuskriaudė sesę. Teko rimtai pasikalbėti ir kampe pasėdėt). Bet šiaip net neabejoju kad abi myli smile.gif O su amžiumi tu jai vis svarbesnė darysies, ypač kai ims rūpėti visi moteriški dalykėliai -papuošalai, plaukų gumytės ir segtukai, pūsti sijonai ir nagų lakavimai smile.gif Greitai atsirinks kad tėtis čia prastas kompanjonas biggrin.gif

Tik pritariu tuti, kad turite susitarti dėl vienodo auklėjimo unsure.gif . Kad ir abu klysit beauklėdami, bet klyskit tuomet vienodai...


** dėl maisto: jei pas mus būtų tokia situacija, tai jokių sūrelių ir kitų skanumynų paprasčiausiai šaldytuve nebūtų . Atidaryčiau, parodyčiau kad nėra ir viskas. Ir pasakyčiau kad kai suvalgys sriubytę ar kažką tai, tai paskambinsim tėčiui ir vakare parveš. Po to demonstratyviai skambinčiau ir 'tarčiausi'. O jei vaikas šiaip sveikas, nepaliegęs - tai ir nepersistengčiau bandydama įsiūlyti ir įtikti.


Papildyta:
dėl galvos plovimo - na pas mus kaip ir normaliai su mažąja, dažniausiai ramiai išsiplauna, bet didžioji tai rėkia per pusę kaimo, ir net nesuprasi ko doh.gif Nors užplaukia - kuo gražiausiai susitariam.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MuseZuze: 21 kovo 2016 - 14:03
Sveikos,

Sbo,nepergyvenk taip. Maniskis kartais irgi tik teti prisileidzia,tai as tuo metu ir leidziu jiems bendrautis. Man ramiau,galiu ka nors kitka veikti smile.gif nes visiskai nebeturiu kantrybes,manes labai neklauso,oziuojasi. Nors oziuojasi ir pries teti,pries visus,bet MB su juo fiziskai labiau uzsiima,ant ranku paemes soka kartu,sokineja,siubuoja,ko as nedarau,tai vaikui ir patinka labiau tokia veikla.

Del maisto,tai maniskis nuo gimimo buvo edrunas,valge viska ir daug. Iki dabar.kazkaip irgi sunkokai pamaitinti,amziais nenori. Nori tik guminuku. Tai bandau tartis,kad kai nors truputi pavalgys,tada gaus guminuka. Susitart ne visada pavyksta smile.gif tai irgi guodziuosi tuo,kad valgo darzelyje ir kad dar nera sukudes,kad kazkada praeis nevalgiadieniai.

O del galvos plovimo tas pats - baisus rekimas. Plovem visad nenoriai ja,bet kazkaip pavykdavo,kol viena d nusiunciau MB,kad ismaudytu vaika.jis su dusu isplove ir viskas.dabar kaskart jei bandau plauti galva - rekia,lipa is vonios. Tai paskutinius du kartus ploviau tik puse galvos,nu negaliu po to jos isskalaut.nenoriu siaubingai rikdyti.nzn kaip toliau bus su maudymusi,ka cia reiks sugalvoti.
Atsakyti