Įkraunama...
Įkraunama...

Mados ir stiliaus mįslės

Tebūnie tema! biggrin.gif

Šiandien sugalvojau modistinę - stilistinę mįslę, kas azartiškos ir visas kitas kvieČiu jungtis smile.gif - Kurti mįsles bei jas spėlioti.

- Kuris dizaineris buvo kokono formos palto modelio pradininkas?
(jei cituoti literatūrą, būtų taip: "mados pasauliui pristatė").

Nežinau, ar mados - stiliaus mįslės išsirutuliotų į tendenciją, bet - bandau. smile.gif Man tai įdomu, mėgstu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rastafarinas: 23 kovo 2016 - 13:29
QUOTE(rastafarinas @ 2016 03 23, 14:26)
Tebūnie tema!  biggrin.gif

Šiandien sugalvojau modistinę - stilistinę mįslę, kas azartiškos ir visas kitas kvieČiu jungtis  smile.gif - Kurti mįsles bei jas spėlioti.

- Kuris dizaineris buvo kokono formos palto modelio pradininkas?
(jei cituoti literatūrą, būtų taip: "mados pasauliui pristatė").

Nežinau, ar mados - stiliaus mįslės išsirutuliotų į tendenciją, bet - bandau.  smile.gif Man tai įdomu, mėgstu.


Sveika naujoje temoje 4u.gif

Negi pati sugalvojai misle bigsmile.gif As niekur neskaiciau arba tiesiog neprisimenu, neistrigo g.gif

Pirma mintis, kad Balenciaga, nes jis mego architekturiniu formu drabuzius, labai tiksliu kirpimu ir pan. Kazka panasaus i kokona maciau jo modeliuose. Bet gal ir ne jis.
Kiek pamenu Paul Poiret ivede rytietisku siluetu mada, visokiu sarovarus, ilgus placius apsiaustus, tai gal jis.
O gal ir per toli kapstau g.gif

Duok kokia uzuomina biggrin.gif
Atsakyti
Na štai, ir voila' - Balenciaga! thumbup.gif
first.gif
Reiks kitą suktesnę galvoti biggrin.gif

- Prašom visas jungtis galvojimuose! drinks_cheers.gif smile.gif
Atsakyti
Tikrai, atspejau bigsmile.gif Balenciaga as zaviuosi, todel prisiminiau buten ji.

Reikes man ka sugalvoti dabar bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aireda @ 2016 03 23, 15:03)
Tikrai, atspejau bigsmile.gif Balenciaga as zaviuosi, todel prisiminiau buten ji.

Reikes man ka sugalvoti dabar  bigsmile.gif


smile.gif

Reikės :-)

O štai jau vieną mįslę ir matau netgi dabar smile.gif - kas yra "sarovarai"? Iš kokios kalbos atkeliavęs šis apibūdinimas?
Atsakyti
Greita tu biggrin.gif

Is kazkokios rytu valstybes. Gal kokia Persija, nes gi zodis berods persu kilmes.
Man tai iskart haremas ateina i galva, kai pagalvoju apie sarovarus biggrin.gif
Papildyta:
Enura reikia kviesti i tema mirksiukas.gif

As jai ne karta esu uzdavusi mados misles, jau pati nepamenu kokias biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aireda @ 2016 03 23, 15:26)
Greita tu  biggrin.gif

Is kazkokios rytu valstybes. Gal kokia Persija, nes gi zodis berods persu kilmes.
Man tai iskart haremas ateina i galva, kai pagalvoju apie sarovarus  biggrin.gif
Papildyta:
Enura reikia kviesti i tema  mirksiukas.gif

As jai ne karta esu uzdavusi mados misles, jau pati nepamenu kokias biggrin.gif


O man pats žodis "sarovaras" tai su Rusija asocijuojasi biggrin.gif

- Kviečiam ją smile.gif drinks_cheers.gif
- Ir kitas, be abejo. smile.gif

---
Gaila nepamenį mįslių :-) - Labai įdomu pasidarė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rastafarinas: 23 kovo 2016 - 15:28
Kas cia mini mano varda? biggrin.gif

Sharovarai, tai gal is Turkijos? g.gif Ziuriu dar reikejo parasyti kas tas yra. Tai tokios placios kelnes, apacioj siauros. zodziu rytietiskos
Papildyta:
QUOTE(Aireda @ 2016 03 23, 15:26)
As jai ne karta esu uzdavusi mados misles, jau pati nepamenu kokias biggrin.gif


as viena pamenu - koks dizaineris pas Aireda avatare? smile.gif Ir dar gal prisiminsiu, veliau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo enura: 23 kovo 2016 - 16:09
Šarovarai, šalvarai (pers. شلوار) – vyriškos ar moteriškos kelnės, būdingos Rytų tautoms. Jos labai plačios per klubus, dažnai su klostėmis, siaurėjančioms link kulkšnių. Šarovarai būna suraukti ties juosmeniu, ties juosmeniu laikomos sutraukiama virvute ar guma. Šarovarai būna arba labai platūs, maišiški, arba siauresni.

Indijoje šarovarus dėvi paprastai tik moterys. Ten šarovarai paprastai būna kelnių ir palaidinės komplekto shalwar kameez dalis.

Rusija, Ukraina ir Lenkija
Rusijoje ir Ukrainoje šarovarai yra suvokiami kaip tradicinės kazokų aprangos dalis.

Abiejų Tautų Respublikoje šarovarus vilkėjo kazokai. Lenkijos karalystėje šarovarai buvo husarų, lengvosios ir šarvuotosios kavalerijų uniformos dalis.
Atsakyti
na pagooglinti tai visi gali...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo enura: 23 kovo 2016 - 16:37
Nu tai kam spelioti jei gali visa info google rasti...Nu arba paskaityti ir savais zodziais parasyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(EWI @ 2016 03 23, 16:33)
Nu tai kam spelioti jei gali visa info google rasti...Nu arba paskaityti ir savais zodziais parasyti biggrin.gif


tam kad tema tokia tongue.gif Rastafarinas, tark zodi, bet manau ne tam tema kurei, kad is Vikipedijos atsakyma gaut biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti