Įkraunama...
Įkraunama...

Mes nevalgome po 18 val.


Mes Nevalgome Po 18val.

user posted image

Nori prie mūsų prisijungti??? Nedrįsti??? Bijai, kad nesugebėsi???
Aukščiau nosį!!! Šaunios merginos visada pasiruošusios padėti!!!


Dietos esmė:
* MES NEVALGOME PO 18VAL. 
* Darome iškrovas, kurių metu suvartojame iki 800 kcal 
* Vengiame sunkaus ir riebaus maisto 
* Sportuojame (kas netingi)
* Plepam apie viską iki 18val
* Aptariame ką valgėme iki 18val
* Kantrybė - kaip laikomės nevalgydamos po 18val.
* Treniruojamės žiūrėdamos į maisto foto.


JEI PAJAUSI,KAD BĖDA
JUNKIS Į MŪSŲ BŪRĮ ČIA.
MES UŽ RANKOS PALAIKYSIM
IR KAI REIKIA PASTŪMĖSIM
ESAM MIELOS MES DRAUGE
IR NEVALGOM VAKARE!!!


Dėmesio naujokėms:
Norėdamos prisijungti prie mūsų šaunaus būrelio turite atlikti išpažintį:
kiek dabar sveriate, koks siekiamas tikslas, kas paskatino ryžtis šiam žingsniui ir t.t.
Jei nori mus pamatyti, susipažink su albumėlio taisyklėmis:
1. Aktyviai prisijungiate ir bendraujate su mumis men laiko.
2. Po mėnesio atsiunčiate vienai is senbuviu foto (turi būti su galva ir kad matytusi figūra)
3. Kai įdės jūsų foto, gausite prisijungimą prie albumo
4. Savo albumuką tvarkote savarankiškai, bet jis negali buti tuščias, visada turi buti bent 1-2 foto
5. Jei ištrinate visas savo foto arba dingstate ilgiau nei mėnesį,tada keičiamas slapukas ir narė metama lauk iš albumo


Džiaugiamės už tas, kurios jau pasiekė savo tikslą:
Barbaškė (-38kg),  Pikų dama (-21kg),  Rasapo (-8kg),  whitecat (-3kg),  DG* (-23kg), Ponia Popins (-14kg), spaliuke29 (-18kg),  Frofesorė (-23kg),  ?angeliux? (-24kg),  NoTa (-27kg), Olivute (-3kg)


Kalorijų lentelės:

Kaloriju skaiciuokle
Kaloriju lentele nr.1
Kaloriju lentele nr.2
Maisto katalogas


MŪSŲ RECEPTĖLIŲ SKYRELIS
Maistas ir sportas
Valgyti ar nevalgyti po 18val?
Iškrovos dienos variantai

MES VISOS NUOSTABIOS...!!



user posted image

MES VISKĄ GALIM!!!


Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2016 04 07, 18:21)
O va del atsisakymu, as buna ismetu ir mamos pagamintus daiktus, ir sazine negrauzia, as ne siuksliadeze  ir nevalgau tam kad neismesciau, jei skanu kokia nesamone tai valgau nes noriu bet ne tam kad ismest negaliu


Butu neskanu, tai faktas, kad nevalgyciau biggrin.gif Bet kad labai skanu su varske, o be saldumo man varske nelabai, is bedos tik...
As ir ne siuksliadeze drinks_cheers.gif bet kad iki prisijungimo buvau gryna "saldziarure" tai irgi faktas

QUOTE(spaliuke29 @ 2016 04 07, 19:36)
Kur det katina...

kas nutiko su katinu unsure.gif
mes bandem su vaikais MB itikint, kad mums reikia Meino meskeno, nesiseka kol kas, turiu tuo paciu suniui pasirasyt doh.gif
Atsakyti
Uzkniso jo nuolatinis zyzimas, malimasis po kojom, bardako darymas i vonia net neimanoma nueit tuojpat duris drasko...nebeturiu kantrybes jau tikrai. Ir taip sneka gynunu prieglaudos savanore... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(smile_at @ 2016 04 07, 20:09)
Butu neskanu, tai faktas, kad nevalgyciau  biggrin.gif  Bet kad labai skanu su varske, o be saldumo man varske nelabai, is bedos tik...
As ir ne siuksliadeze  drinks_cheers.gif bet kad iki prisijungimo buvau gryna "saldziarure" tai irgi faktas


Vaaa taigi nu skanu tai ir valgai
ir valgyk, o kas cia blogo ypac pirmoj dienos pusej
Atsakyti
QUOTE(Frofesorė @ 2016 04 07, 18:33)
oj nesakyk...as su svarstyklem nedraugauju, vis dar biggrin.gif  bet dzin, jauciuosi gerai, lengvai, net sonuose atrodo kumpiai pamazu mazeja, pilvos neber, tik skura ta, kuri tik atsisedus matosi biggrin.gif  tegu rodo ka nori, gal savaitgali pavyks naujas svarstykles nusipirkt, tai taip graziai as senasias sviesiu i konteineri biggrin.gif


maciau maxei svarstykles su nuolaida, 11 euru dabar,ten tos kur ir kuno mase matuoja ir kmi rodos irtanki,nu tos gudresnes.
QUOTE(**NoTa** @ 2016 04 07, 19:01)
Jei tikrai tas dzin tikrai dzin, tai pavydu blush2.gif
O aš nors ir neblogai jaučiuosi, ir sau patinku, bet svarstyklės yra mano geros savijautos garantas. Jei jos daugiau rodo, nei noriu, man panika doh.gif

Del petkelniu ryt uzeisiu i parduotuve ortopedine ir pasikonsultuose del ju,noriu venas apsaugot.

Labas vakaras
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2016 04 07, 20:31)
Vaaa taigi nu skanu tai ir valgai
ir valgyk, o kas cia blogo ypac pirmoj dienos pusej


Tai kad netureciau, tai gal saldytas uogas deciaus, nepirkciau uogieniu tikrai, bet va mama aprupina, tai pagundos stalciuose virtuves ir saldytuve blush2.gif Bet stengiuosi nepadaugint.

Spaliuke, uzjauciu del katino 4u.gif bet jei klaustum manes, tai negalima gyvunu atsikratyt vien del to, kad jie nebepatogus pasidaro unsure.gif vis tik kaip ir seimos narys jau...
Del to as ir nepasirasau suniui sad.gif
Papildyta:
QUOTE(garbane @ 2016 04 07, 20:42)
maciau maxei svarstykles su nuolaida, 11 euru dabar,ten tos kur ir kuno mase matuoja ir kmi rodos irtanki,nu tos gudresnes.


Nuzudykit mane, bet netikiu, kad uz 11 euru svarstykles bus tikslios, kad tik nebutu taip, kad kur nunesi, ten skirtingus svorius rodys kaip ir dabar
As savas jau 11-ti metai turiu, mokejau 200 lt, dizainas jau kaip atsibodes, vemt vercia, batareika gal 2 kartus keiciau, bet rodo gerai gyvates, jokiu sansu ismest ir atsinaujint. Stumdant buna paklaida nedidele, max 300 g ribose, retai as stumdau, jei jau pradedu, tai fiksuoju ta svori, kuri 3 kart is eiles parodo

Kotais neleidzia nei vieno veiduko idet ohmy.gif
Atsakyti
QUOTE(smile_at @ 2016 04 07, 20:50)

Nuzudykit mane, bet netikiu, kad uz 11 euru svarstykles bus tikslios, kad tik nebutu taip, kad kur nunesi, ten skirtingus svorius rodys kaip ir dabar
As savas jau 11-ti metai turiu, mokejau 200 lt, dizainas jau kaip atsibodes, vemt vercia, batareika gal 2 kartus keiciau, bet rodo gerai gyvates, jokiu sansu ismest ir atsinaujint. Stumdant buna paklaida nedidele, max 300 g ribose, retai as stumdau, jei jau pradedu, tai fiksuoju ta svori, kuri 3 kart is eiles parodo

Kotais neleidzia nei vieno veiduko idet ohmy.gif

as apie ju kokybe nieko nezinau,negaminu as ju biggrin.gif
tiesiog pamaciau parasiau,
Dar maciau ir topo centre nuolaida svarstyklems 30 proc.
Atsakyti
QUOTE(garbane @ 2016 04 07, 20:57)
as apie ju kokybe nieko nezinau,negaminu as ju biggrin.gif
tiesiog pamaciau parasiau,
Dar maciau ir topo centre nuolaida svarstyklems 30 proc.


Tai ir as nezinau, negaminau biggrin.gif tik speju, bet sau nepirkciau schmoll.gif
Va topo centre manau geriau, tikrai galima kazka issirinkt thumbup.gif
Net gaila pasidare, kad man nereikia nauju svarstykliu blush2.gif nors maniskes vaikai irgi dauzo (uzlipa neziuredamos ant krasto, tos trinkteli).
Atsakyti
As savosioms mokejau 50 ar 70 lt jau turiu gal 5 metai jei ne daugiau. Elementai keisti tik 1 karta. Jokiu bedu su jomis nebuvo. Nors karta pamirsau, kad grindis plaudama padejau ant dziovykles ir numeciau. Issilakste truputi, bet nieko, veikia biggrin.gif

Pagulejau vonioj wub.gif Nueme visus skausmus.
Atsakyti
QUOTE(smile_at @ 2016 04 07, 20:50)
Tai kad netureciau, tai gal saldytas uogas deciaus, nepirkciau uogieniu tikrai, bet va mama aprupina, tai pagundos stalciuose virtuves ir saldytuve  blush2.gif  Bet stengiuosi nepadaugint.

Spaliuke, uzjauciu del katino  4u.gif  bet jei klaustum manes, tai negalima gyvunu atsikratyt vien del to, kad jie nebepatogus pasidaro  unsure.gif  vis tik kaip ir seimos narys jau...
Del to as ir nepasirasau suniui sad.gif
Papildyta:
Nuzudykit mane, bet netikiu, kad uz 11 euru svarstykles bus tikslios, kad tik nebutu taip, kad kur nunesi, ten skirtingus svorius rodys kaip ir dabar
As savas jau 11-ti metai turiu, mokejau 200 lt, dizainas jau kaip atsibodes, vemt vercia, batareika gal 2 kartus keiciau, bet rodo gerai gyvates, jokiu sansu ismest ir atsinaujint. Stumdant buna paklaida nedidele, max 300 g ribose, retai as stumdau, jei jau pradedu, tai fiksuoju ta svori, kuri 3 kart is eiles parodo

Kotais neleidzia nei vieno veiduko idet ohmy.gif


ai cia gal man seip stogas vaziuoja, 10 metu kartu gyvenam isgyvensim ir toliau smile.gif
as irgi turiu geras svarstykles, 5 metai jom jau tikrai betoj pirkau, apie 70lt mokejau, tai visada tiksliai rodo, bet as nenesioju is kampo i kampa, pastaciau vonioj ir stovi visad toj pacioj vietoj.
kokia stiliova striukyte maziui nuroviau wub.gif sestad varysim i kauna baliavot, tai reiks papuost biggrin.gif
Atsakyti
Tik nebepirkciau su ketvirtainiskom kronom. Bent jau as nespedavau keist. Dabar apvalios mazos baterijos tai ramu,retai keiciu.
Atsakyti
QUOTE(TITA777 @ 2016 04 07, 22:19)
Tik nebepirkciau su ketvirtainiskom kronom. Bent jau as nespedavau keist. Dabar apvalios mazos baterijos tai ramu,retai keiciu.

O mano kronos ir nieko blogo biggrin.gif Tik karta pakeiciau thumbup.gif
Atsakyti