Įkraunama...
Įkraunama...

Emigracija į UK su mokyklinuku.

Sveiki, esu vienišas tėvelis su aštuonerių sūnumi. Nusprendžiau emigruoti ir norėjau paklausti kokia situacija su vaiko priežiūra. Jei aš dirbu ar jam būtina samdyti aukle, kad parvestu iš mokyklos ir būtų su juo namie?
Atsakyti
QUOTE(dainius680 @ 2016 04 09, 12:29)
Sveiki, esu vienišas tėvelis su aštuonerių sūnumi. Nusprendžiau emigruoti ir norėjau paklausti kokia situacija su vaiko priežiūra. Jei aš dirbu ar jam būtina samdyti aukle, kad parvestu iš mokyklos ir būtų su juo namie?


Butina, nes vaiko iki 14 metu negalima palikti vieno
Atsakyti
sveikos, galvojame ir mes kraustytis i UK is Dubajaus, klausimas kokie reikalingi dokumentai mano vyresneli itarukti i mokykla, jam sukaks 6 m birzelio men. Cia jis eina i mokykla jau antrus metus, pagrindine kalba anglu, paskui arabu ir dar prancuzu. Kadangi turiu dar du maziukus tai darbo bent jau pilna diena ieskotis nezadu ir negaliu, vyras lieka Dubajuje ir mus finansiskai islaikys. Siaip visi benefitai mums dabar ne priority svarbiausia kad sunus galetru pradeti eiti i mokykla laiku. tai ir klausimas kokius pragaro vartus reiketu praeiti bandant itaisyti sunu i mokykla, pageidautina valstybine ir ar imanoma kazka tvarkytis nuotoliniu budu?
Atsakyti
QUOTE(Onenewlady @ 2016 09 18, 12:26)
sveikos, galvojame ir mes kraustytis i UK is Dubajaus, klausimas kokie reikalingi  dokumentai mano vyresneli itarukti i mokykla, jam sukaks 6 m birzelio men. Cia jis eina i mokykla jau antrus metus, pagrindine kalba anglu, paskui arabu ir dar prancuzu. Kadangi turiu dar du maziukus tai darbo bent jau pilna diena ieskotis nezadu ir negaliu, vyras lieka Dubajuje ir mus finansiskai islaikys. Siaip visi benefitai mums dabar ne priority svarbiausia kad sunus galetru pradeti eiti i mokykla laiku. tai ir klausimas kokius pragaro vartus reiketu praeiti bandant itaisyti sunu i mokykla, pageidautina valstybine ir ar imanoma kazka tvarkytis nuotoliniu budu?


Savo grafystes puslapyje reikia prasymus pildyti iki Sausio 15d , man atrodo ir iki balandzio men gausite ats ar patekote i norima mokykla ar buvo kita paskirta.
Atsakyti
QUOTE(E.K.O. @ 2016 10 02, 02:15)
Savo grafystes puslapyje reikia prasymus pildyti iki Sausio 15d , man atrodo ir iki balandzio men gausite ats ar patekote i norima mokykla ar buvo kita paskirta.

kad dar neaisku kokioje dalyje gyvensime, dar vis klausinejame aplinkui kuri dalis saugiausia, draugiskiausia:) padeda ir draugai anglai gyvenantys Dubajuje, bet jie aisku ziuri i tai is savo puses. Jau buvau kaip ir apsisprendusi Readinge, ir staiga vyro draugas pasake kad tai s...s, be didelio paaiskinimo! tai dabar vel ziurineju, siaures jorksyras (nes esu buvusi), Devonas ....
Atsakyti
QUOTE(Onenewlady @ 2016 10 05, 07:10)
kad dar neaisku kokioje dalyje gyvensime, dar vis klausinejame aplinkui kuri dalis saugiausia, draugiskiausia:) padeda ir draugai anglai gyvenantys Dubajuje, bet jie aisku ziuri i tai is savo puses. Jau buvau kaip ir apsisprendusi Readinge, ir staiga vyro draugas pasake kad tai s...s, be didelio paaiskinimo! tai dabar vel ziurineju, siaures jorksyras (nes esu buvusi), Devonas ....


As manau prikauso ko jus norit ir ieskot. Reading tobuleja - nauji autobusai, susiesikimas geras. Traukiniu stotis isplesta, nauja, o dbr dar 1 didele stoties taska stato kuri bus baigta ar po keletos metu, tada ir namu kainos soktels i virsiu. Nuoma brangi. Mazai zalumos, bet gyvenant Lower Early to tikrai netruksta, bet ten ir kainos didesnes. Yra didelis prekybos centras del kurio miesto centras visada pilnas zmoniu. Yra lietuviu, taip pat ir LT produktu galima nusipirkti.. Caversham'e yra grazus tiltas su gulbemis ir kitais pauksciais graziam laisvalaikiui praleisti sutvarkyta vieta.. Gym klub daug, mokyklu nemazai, bet ir vaiku daug. West Reading ten pigesnes nuomos, bet zmones kalbajog ten kitas pasaulis biggrin.gif , babajynas ir pan.
Atsakyti
QUOTE(E.K.O. @ 2016 10 16, 20:40)
As manau prikauso ko jus norit ir ieskot. Reading tobuleja - nauji autobusai, susiesikimas geras. Traukiniu stotis isplesta, nauja, o dbr dar 1 didele stoties taska stato kuri bus baigta ar po keletos metu, tada ir namu kainos soktels i virsiu. Nuoma brangi. Mazai zalumos, bet gyvenant Lower Early to tikrai netruksta, bet ten ir kainos didesnes. Yra didelis prekybos centras del kurio miesto centras visada pilnas zmoniu. Yra lietuviu, taip pat ir LT produktu galima nusipirkti.. Caversham'e yra grazus tiltas su gulbemis ir kitais pauksciais graziam laisvalaikiui praleisti sutvarkyta vieta.. Gym klub daug, mokyklu nemazai, bet ir vaiku daug. West Reading ten pigesnes nuomos, bet zmones kalbajog ten kitas pasaulis biggrin.gif , babajynas ir pan.


na as ieskau nuomos 2 bdr iki 1200 p per menesi, Readinga rinkausi nes apskritai viskas Berkshiras pirmauja pagal saugumo ir taip sakant family friendy kriterijus kas man yra Nr 1, dar svarbu butent susisiekimas, as nevairuoju, tad autobusai, traukiniai ir t.t. labai svarbu. Aisku draugai britai rekomendavo kas kam prie sirdies, kur augo ka pamena, vieni isimyleje Kenta kiti Sussex, bet vis paskaitau blogus ar forumus kad ir vietiniu tai apie Berkshira nuomones pagrinde pozityvios. Nors pati esu buvui Jorke ir jis man toks mielas, ir Devonas patinka. Bet man be galo svarbus saugumas, nes vaikai mano maisyti, tai nera visai balta ariju klase ir reikalinga daugiau maziau draugiska aplinka.
Iki siol nezinau ka lietuviai vadina babajais:) indai? tai jau geriau indai nei nepalieciai, bangladesas kai kurios afrikos salys, Dubajuje Indai ir Filipinieciai man atrodo pirmauja skaiciumi tai nera kazkas nezinoma, nera ofiso kur nebutu indas buhalteris ir filipiniete reception:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Onenewlady: 17 spalio 2016 - 06:15

Butina, nes vaiko iki 14 metu negalima palikti vieno

Neklaidinkit. Tokio istatymo nera. 

Dainiau, 8eriu vaikas UK bus year 3, vaikai pareiti patys gali budami year 5-6. Daznai pacioje mokykloje galite rasti tevu ar aukliu vedziojanciu vieni kitu vaikus. 

Atsakyti

na as ieskau nuomos 2 bdr iki 1200 p per menesi, Readinga rinkausi nes apskritai viskas Berkshiras pirmauja pagal saugumo ir taip sakant family friendy kriterijus kas man yra Nr 1

Kad Readingas ir garseja dideliu nusikalstamumu. 

Atsakyti
Sveikos,
rašau ne į temą, nes šita aktyviausia.
Gal kas iš UK gyvenančių mamyčių nusimano apie mokesčius? 4u.gif
Žmogus dirba įmonėje su self employed.Gavo atlyginimą ir reiktų susigaudyti kas prie ko.
Ar čia jau visus mokesčius nuskaičiavo, ar pačiam dar kažkur reikia susimokėti?
Gross Amount 7315.20
Add: Retention Released:00
Less:Retention Held: 219.46
Add: Holiday Payment:0,00
Amount Liable to Taxation:7095,74
Less: Tax: 1419,15
Ad: Vat:0,0
Less: Other Deducations: 0,0
Less: Union Deducation:32,48
Payment Amount:5644,11

Holiday Pay Accureued: 813,15
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2016 10 19, 11:27)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Onenewlady" data-cid="71128544" data-time="1476677700"><div><p>na as ieskau nuomos 2 bdr iki 1200 p per menesi, Readinga rinkausi nes apskritai viskas Berkshiras pirmauja pagal saugumo ir taip sakant family friendy kriterijus kas man yra Nr 1
</p></div></blockquote><p></p><p>Kad Readingas ir garseja dideliu nusikalstamumu. </p>


nesigincysiu, bet vienintelis mano ziniu provideris yra UK spauda ir UK draugai dirbantys Dubajuje. Kaip jau minejau Berksyras pripazintas saugiausiu ir labiausiai tinkanciu aiginti seima, Draugai britai nieko blogo apie ji nemineo, na aisku ne Londonas ne Dubajus, bet ramiam gyvenimui tinkantis.

Atsakyti
QUOTE(Onenewlady @ 2016 10 20, 11:39)
nesigincysiu, bet vienintelis mano ziniu provideris yra UK spauda ir UK draugai dirbantys Dubajuje. Kaip jau minejau Berksyras pripazintas saugiausiu ir labiausiai tinkanciu aiginti seima, Draugai britai nieko blogo apie ji nemineo, na aisku ne Londonas ne Dubajus, bet ramiam gyvenimui tinkantis.


Yra pazystamu kurie is Reading persikele i Bracknell ir yra lb patenkinti. Dziaugiasi ramuma - mazai judejimo, mazai visokiu vietu kur jaunimui linksmintis ir kelti 'pugas' prigerus, na vos ne kaimo vietoje gyvena kaip jie sako. BET, kiek as zinau is kitu pazystamu, vaikui nelb yra kur pereiti i geresne secondary school tai vazinejo i Reading ju vaikas. Universiteto ir nelb yra, o Reading Unversitetas zinomas ir gerai pagarsejas. Beje Reading yra privaciu mokyklu, jei Jusu kisene tai gali leisti... Reading ye didesnis nei Bracknell tai aisku ir nusikaltimu maziau, bet, mano manymu, nepasirinksi vietos kur butu TIK ramu ir BE nusikaltimu - anksciau ar veliau kazkas ivyksta.. Jei gyventi Reading tai Lower Earlier, Caversham ziureciaus - gal ir toleliau nuo pacio centro, bet daugiau zalumos, gal ir konsuliniu namu/butu maziau, nes vietos geresnes...
Atsakyti