Įkraunama...
Įkraunama...

laukti ar skirtis?

Sveikos, su draugu esame kartu jau beveik 7 metai, apie 3 metus gyvename kartu. Jis mane myli, sako, kad esu "ta", kad žada pasipiršti, bet per tiek metų taip ir nepasipiršo g.gif argumentas "nėra laiko". O aš juo vis patikėdavau... doh.gif ir šiaip atrodė, kad vyrą spausti kažkaip be ryšio - pats turi norėti... Bet dabar norėčiau vaikų, o be santuokos vaikų nenoriu (jis vaikų irgi norėtų, jam tiktų ir be santuokos).

Pastaruosius dvejus metus įsirenginėjome mano butą, jis tikrai nemažai prisidėjo tiek pagalba, tiek finansais. Suprantu, kad tai parodo, kad jis rimtai vertina mūsų santykius, kad tam tikru periodu visą laisvalaikį skyrėme remontams, ir laiko bei pinigėlių tikrai trūko... Bet tikrai ne visus 7 metus g.gif tad pastaruoju metu galvoje pradėjo suktis mintys, kad jis man švelniai tariant kabina makaronus, kad jam patogu taip, kaip yra, kad jis užsiėmęs labai patogią poziciją ir dar 10 metų man gali pasakoti, kaip mane myli, bet nieko nedaryti. O aš kaip kvailė ir lauksiu unsure.gif

Anądien užsiminiau, kad gal mums vertėtų pagyventi atskirai, kol jis apsispręs. Tai jis atsakė, maždaug, tai jei jau taip, tai ar tekėsi už manęs... blink.gif nuleidau juokais ir pasakiau, kad tokio priverstinio pasipiršimo neužskaitau, palauksiu normalaus.

Šiaip jis su manim švelnus, matau, kad myli, stengiasi dėl įvairių dalykų, sako, kad "viskas dėl tavęs"... deja, ne kai kurie esminiai dalykai. Kai viskas taip yra, pradėjau abejoti savo jausmais, visa aistra iš mano pusės pradingo... Mintyse nusistatinėju terminus, kiek dar laiko lauksiu, ir vis nukeliu iki tolesnės datos... Nežinau, kaip elgtis unsure.gif
Atsakyti
Paimk ir parasyk jam laiska. Viska isdestyk, savo jausmus gestancius taip pat. Turetu suveikti, jei tikrai myli.
Atsakyti
QUOTE(Sėlija* @ 2016 04 11, 17:17)
Paimk ir parasyk jam laiska. Viska isdestyk, savo jausmus gestancius taip pat. Turetu suveikti, jei tikrai myli.

jeigu jusu paklause ar tekesi uz manes, reikejo sakyti taip drinks_cheers.gif ir sutarti kada nesat dokumentus, tariates del santuokos datos. arba paciai tiesiai sviesiai paklausti ar kuriame seima , ar tuokiames ir kada. Tai yra aisku, paprasta ir gumos temti nereikia. o cia laukti, tai nesamone, pazystu daug tokiu laukianciu ..taip ir nesulaukianciu.jeigu norit, mylit,tad pirmyn ir sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrele123 @ 2016 04 11, 16:46)
jeigu jusu paklause ar tekesi uz manes, reikejo sakyti taip drinks_cheers.gif ir sutarti kada nesat dokumentus, tariates del santuokos datos. arba paciai tiesiai sviesiai paklausti ar kuriame seima , ar tuokiames ir kada. Tai yra aisku, paprasta ir gumos temti nereikia. o cia laukti, tai nesamone, pazystu daug tokiu laukianciu ..taip ir nesulaukianciu.jeigu norit, mylit,tad pirmyn ir sekmes 4u.gif

pritariu, ko čia reikia tampytis ir laukti? Nori šeimos ir santuokos tai taip ir sakai - atėjo laikas, tuokiamės, noriu vaikų. O dabar 10 metų paleisi vėjais todėl, kad ne taip pasipiršo. O laiko nunešti pareiškimams ir rasti valandą susirašymui tikrai galima rasti. Juolab, kad santuoka tau svarbesnė, o jam, akivaizdu, tinka bet koks variantas. Ir tame nėra nieko blogo. Todėl atsakymas ne laukti, ne skirtis, o pačiai imtis savo norų įgyvendinimo.
Atsakyti
O kaip paciai imtis, nejaugi per prievarta temptis i santuoku rumus ar baznycia? Tikrai pavojinga kelt ultimatima "arba santuoka arba issiskiriam", nes su mylimu zmogum nesinori skirtis, o garantijos, kad tikrai pasirinks tavo salygas nera - gal iis principo uzsispirt ir nenusileist, kad ir abu kentetu. Bet jei jau taip atsake "tai kada tekesi", tai kitokio pasipirsimo gal is jo ir neisgaUSIT g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sėlija* @ 2016 04 11, 16:17)
Paimk ir parasyk jam laiska. Viska isdestyk, savo jausmus gestancius taip pat. Turetu suveikti, jei tikrai myli.


Rasiau g.gif viska jam issakiau pries kokius pora menesiu. Po to karto jis tapo su manim gerokai svelnesnis, i dauguma dalyku, kur surasiau, atsizvelge, stengiasi, bet...

pries kokias tris savaites vel ta tema uzsiminiau, sakau, tu tik kalbi, tusciai zadi, bet daryti tai nieko nesiruosi. Jis pyktelejo ir sako, neteisybe, ruosiuosi. Sakau, tikrai dabar tam ruosiesi, kazka del to darai?? Tai jis susimete ir prisipazino, kad tuo metu dar nedare nieko...
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2016 04 11, 17:54)
O kaip paciai imtis, nejaugi per prievarta temptis i santuoku rumus ar baznycia? Tikrai pavojinga kelt ultimatima "arba santuoka arba issiskiriam", nes su mylimu zmogum nesinori skirtis, o garantijos, kad tikrai pasirinks tavo salygas nera - gal iis principo uzsispirt ir nenusileist, kad ir abu kentetu. Bet jei jau taip atsake "tai kada tekesi", tai kitokio pasipirsimo gal is jo ir neisgaUSIT  g.gif


Tai va butent, kad be rysio. Jis pats is saves santykiuose yra pasyvesnis. Bijau, kad jei pati pasipirsiu, tai paskui pati viena ne tik vestuve, bet ir visa gyvenima organizuosiu... jau vien kol remontus daremes neretai teko daug nervu susigadint, kol priprasydavau padet... pagrinde as su meistrais viska derinau, rinkausi ka kaip daryt ir ka det. O jam patogu, kai as taip ardausi... o jeigu nieko nesakau, tai nieko ir nevyksta. Lygiai kaip ir dabar. Nors po mano laisko daugiau iniciatyvos rodo...

Del to emiau galvoti, gal vietoj to, kad eilini karta paciai prisiimti atsakomybe, reiktu atsitraukti, gal atskirai pagyventi ar pan. unsure.gif nenoriu visa gyvenima ji stumti ir traukti...
Atsakyti
Poroje taip yra, kad vienas yra aktyvesnis, kitas - pasyvesnis: vienam įdomiau viena sritis, kitam - kita. Galbūt jūsų draugui - santuoka nėra svarbi, tačiau matydamas, jog jums tai svarbu - pasiūlė susirašyti. Iš esmės, mano vyras man pasiūlė taip pat: tai susirašom? Aš iš pradžių nesutikau, pagalvojau, nei žiedelio, nei priklaupimo, nei romantikos, nei staigmenos.... doh.gif o po to persigalvojau ir tiesiog pati pasiūliau susirašyti. Tai ir susirašėm. biggrin.gif santuokoje esame beveik 10 metų, auga vaikai, vieni planai keičia kitus, bet juose "tikrų" vestuvių nėra: turbūt išaugome iš to. taigi, trumpai kalbant, tiesiog norėjau pasakyti: vertybės ir norai keičiasi, svarbiausi lieka esminiai dalykai: meile, pagarba, draugyste. Jeigu visa tai turite, argi svarbu, ar vestuves bus tos "tikros" ar tik susirasymas, ar jis pasipirs ar jus tiesiog pasiulysite susirašyti, ir t.t.
Atsakyti
Aš savo dabartinį vyrą pastačiau prieš faktą - tada ir tada nešam pareiškimus, ir viskas. Neklausiau - nori, gali, reikia. Santuokos reikėjo man, aš ir ėmiausi veiksmų. Vienų metų rudenį susipažinom, kitų metų pavasarį susituokėm, nešvaisčiau 10 savo gyvenimo metų kažko laukdama ir bijodama, kad būsiu atsakinga už savo gyvenimą. Tiesa, man nereikėjo nei romantikos, nei vestuvių puotos - susirašėm be ceremonijų ir tiek, ir jau neužilgo bus 15 metų kaip santuokoj.
Atsakyti
QUOTE(myliulietu @ 2016 04 12, 08:35)
nenoriu visa gyvenima ji stumti ir traukti...


Nu tai skirkitės, kam tampotės?

Keisti tie žmonės - pasirenka ramų ir lėtesnį, "stumiamą" ir po septynerių gyvenimo kartu metų nusprendžia, kad nebenori stumt, nori kad jis pradėtų tempt doh.gif Tipo persidaryk dabar, nes aš taip noriu rolleyes.gif Tai gal Jums geriau susirasti tempiantį ir tiek bėdos?

Jei žmogus nėra linkęs į dramą ir didelius ekspresyvius išsidarkymus, tai tie priklaupimai ant kelių - tikra kančia tokiems. Kam iš jų to reikalaut? Vardan principo? Jei žmogus tinka, jei santykiai geri, jei nesinori jo pakeist į kitokį, tai negi sunku paprastai susitart, be fanfarų ir klūpojimo kaip prieš kokį altorių? Toks jausmas, kad ne santuoka, o piršlybos yra būtinybė.

Arba reikia santuokos, arba ne. Jei reikia tik vienam, vadinasi tas vienas ir imasi iniciatyvos. Ot bėdą radot irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2016 04 12, 11:26)
Nu tai skirkitės, kam tampotės?

Keisti tie žmonės - pasirenka ramų ir lėtesnį, "stumiamą" ir po septynerių gyvenimo kartu metų nusprendžia, kad nebenori stumt, nori kad jis pradėtų tempt doh.gif Tipo persidaryk dabar, nes aš taip noriu rolleyes.gif  Tai gal Jums geriau susirasti tempiantį ir tiek bėdos?

Jei žmogus nėra linkęs į dramą ir didelius ekspresyvius išsidarkymus, tai tie priklaupimai ant kelių - tikra kančia tokiems. Kam iš jų to reikalaut? Vardan principo? Jei žmogus tinka, jei santykiai geri, jei nesinori jo pakeist į kitokį, tai negi sunku paprastai susitart, be fanfarų ir klūpojimo kaip prieš kokį altorių? Toks jausmas, kad ne santuoka, o piršlybos yra būtinybė.

Arba reikia santuokos, arba ne. Jei reikia tik vienam, vadinasi tas vienas ir imasi iniciatyvos. Ot bėdą radot irnesakyk.gif

drinks_cheers.gif

nlreciau tik paantrint kitoms - zmogus is esmes nepasikeis. jei jis yra neiniciatyvus, tai ir bus toks labiau prisitaikantis, pasiduodantis. nes jo tiesiog toks charakteris. nereikia zmogaus lauzyt, nes tik stresuosit abu be reikalo. normaliai pasakyk, kad per atrimiausius metus nori santuokos, vaiku pplanavimo ir ziurek ka atsakys. jei pasiulys tuoktis, kad ir be ziedu bei priklaupimu, tai ir sutik (aisku jei myli ir noris su tuo zmogum gyvenima nugyvent). nes zinok jokie pompastiski prisimaisi su briliantais tikrai negarantuoja nei laimes nei meiles seimoj. svarbu ne tai, o kad vyras butu mylimas, mylintis, patikimas, seimyniskas, gerbtu tave ir palaikytu sprendimuose. o ne kazkoki tai romeo vaidintu, kaip is tikro toks nera.
kita ertus, jei tu nori vat butent tokio aistringo maco, tai zinok su savuoju tuomet nesijausi laiminga. nes jis niekad neatitiks tavo romantiniu lukesciu. jis bus tiesiog tavo gyvenimo pakeleivis, palydovas, draugas, kuris kaip moka, taip stengias del taves. be dramu bei fejerverku. todel sau pirmiausia atsakyk - ar tu sita zmogu, toki koks yra, nepasikeitusi, isivaizduoji savo sutuoktiniu visam gyvenimui.
Atsakyti
QUOTE(myliulietu @ 2016 04 12, 07:35)
Tai va butent, kad be rysio. Jis pats is saves santykiuose yra pasyvesnis. Bijau, kad jei pati pasipirsiu, tai paskui pati viena ne tik vestuve, bet ir visa gyvenima organizuosiu... jau vien kol remontus daremes neretai teko daug nervu susigadint, kol priprasydavau padet... pagrinde as su meistrais viska derinau, rinkausi ka kaip daryt ir ka det. O jam patogu, kai as taip ardausi... o jeigu nieko nesakau, tai nieko ir nevyksta. Lygiai kaip ir dabar. Nors po mano laisko daugiau iniciatyvos rodo...

Del to emiau galvoti, gal vietoj to, kad eilini karta paciai prisiimti atsakomybe, reiktu atsitraukti, gal atskirai pagyventi ar pan. unsure.gif nenoriu visa gyvenima ji stumti ir traukti...

Kiek teko matyt tai ,jei zaibas netrenkia i virsugalvi, panasiai tokie ir buna visa gyvenima
Kitas gal kvapu netiks mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arbuzas77: 13 balandžio 2016 - 10:52