Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų parfumeriniai įspūdžiai

QUOTE(Monmorensis @ 2016 04 11, 18:22)
na ir kokie tie 'normalūs' kvepalai, kur Benas Izoldai pagamino?  bigsmile.gif


Aš tą patį pagalvojau, bandydama lotuliukas.gif

Nu nešpėtni nešpėtni biggrin.gif Kvapas saldus, tirštas. Apsivadėjus ant riešo man itin primena La vie est Belle. Čia tokie vieno pratestavimo įspūdžiai.

Didesnį įspūdį man padarė tai, kad "Izolda" įsipaišius į seriją kitų, o ne atskirai (ne kaip JS, pvz.).
O pagal buteliuko formą supratau, kad esu "pagędus" lotuliukas.gif

Juozukas pagal mano skonį, "labiau normalus" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rastafarinas @ 2016 04 11, 19:34)
O pagal buteliuko formą supratau, kad esu "pagędus"  lotuliukas.gif


ot kokia lotuliukas.gif man kažkaip buteliukas jokių pagedusių minčių nekelia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rastafarinas @ 2016 04 11, 20:34)



O pagal buteliuko formą supratau, kad esu "pagędus"  lotuliukas.gif



+1 aš prisijungiu 4u.gif
Atsakyti
Oi kelia kelia ir man biggrin.gif
Isties, smalsu kokia gi ta "Izolda" . Del isipaisymo i serija, Rastafarinai, labai pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šiandien testavau Givency L'ange noir tai supratau kad jie alexander mqueen my queen ir pagyvenusios wunderbaum eglutes vaikas biggrin.gif
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
O man, kaip jau rašiau, jie primena Prada Infusion d'Iris.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pink Pepper: 22 rugsėjo 2016 - 17:18
Siandien uosciau Chanel No 5 l'eau. Pirmas ispudis - muilu muilas ir svara is vaikystes, veliau - pudra. Testuosiu dar ant rankos cool.gif

Givenchy naujiena nepatiko. Guerlain nauja juoda suknele kvepia vaikiska kramtoma guma.
Atsakyti
Maison Francis Kurkdjian Lumiere Noire - narcizai narcizai narcizai, jau valanda kaip nieko daugiau neuzuodziu smile.gif Ir tas kvapas toks naturalus sakyciau, iskart sugrazino i mociutes darzeli.. Grynai kaip Narcissus actaea rusies kvapas. Purkstelejau zinodama tik kad natose yra roze ir paciulis, bet ten man ju visai nera ir tada kad pradejau kolegei saukt narcizai cia narcizai biggrin.gif pasirodo yra ir ju ir jie cia groja pirmu smuiku
Kaip as naiviai tikejaus kad byredo tulipe kvepes kaip sviezi zali tulpiu stiebai ir jie ne velnio taip nekvepejo, taip sitie kvepia kaip naturalus narcizas
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti