Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas brandžiame amžiuje

Kaip čia tylu,o taip norėtųsi pabendrauti.
Atsakyti
Sveikos merginos, gal priimsit ir mane. Man 39 m . ir jau 6ta sav.
Atsakyti
QUOTE(burgunt @ 2015 11 28, 20:35)
Sveikos merginos, gal priimsit ir mane. Man 39 m . ir jau 6ta sav.

Sveika prisijungusi 4u.gif
Ši temukė labai nutilusi,o taip būtų smagu pabendrauti smile.gif
Kelintas jums vaikelis?
Atsakyti
QUOTE(kaktusėlis123 @ 2015 11 28, 21:37)
Sveika prisijungusi 4u.gif 
Ši temukė labai nutilusi,o taip būtų smagu pabendrauti smile.gif
Kelintas jums vaikelis?

Sveikute, pirmas, velyvas. Dievulis tik dabar dave po IVF. Vasara buvau pastojusi bet 5 sav nustojo vystytis ir 7 sav persileidau. Tai dabar labai daug baimiu. Jauciuosi kaip 18 biggrin.gif dar nepatirtas jausmas doh.gif Labai malonu butu pabendraut smile.gif
Atsakyti
QUOTE(burgunt @ 2015 11 29, 10:50)
Sveikute, pirmas, velyvas. Dievulis tik dabar dave po IVF. Vasara buvau pastojusi bet 5 sav nustojo vystytis  ir 7 sav persileidau. Tai dabar labai daug baimiu. Jauciuosi kaip 18  biggrin.gif dar nepatirtas jausmas  doh.gif Labai malonu butu pabendraut  smile.gif

Oi kaip faina wub.gif Džiaugiuosi už tave bigsmile.gif
Nors aš ne pirmo laukiuosi,bet baimių tai labai daug. Nėštumas visai kitoks negu ankstesnieji. Žodžiu, senatvė biggrin.gif
Ar jau užsiregistravot pat genetikus? Būtų gerai nes eilės kosminės. Aš vyksiu į Kmuk. Kitur vietų nebebuvo kai registravaus 7 sav.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kaktusėlis123: 29 lapkričio 2015 - 12:10
As ne Lietuvoje. Cia tik 12 toje sav. registruoja nestuma, tai net nezinau ar gausiu laika pas genetikus. Ir isvis ar cia siuncia g.gif Gruodzio 9 turiu ehoskopija klinikoje kur dariausi ivf, teks vaziuot 120 km i viena puse, kad 5 min apziuretu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(burgunt @ 2015 11 29, 13:23)
As ne Lietuvoje. Cia tik 12 toje sav. registruoja nestuma, tai net nezinau ar gausiu laika pas genetikus. Ir isvis ar cia siuncia  g.gif Gruodzio 9 turiu ehoskopija klinikoje kur dariausi ivf, teks vaziuot 120 km i viena puse, kad 5 min apziuretu  biggrin.gif

Na joo g.gif užsienyje visai kita tvarka.
Atsakyti
Kaktuseli, kaip tu jautiesi ar pykina ar dar kas. Mane tai visai nepykina smile.gif Paskaitau kaip kitoms jau iskart pradeda pykint , man tik galva pastoviai skauda ir vienoje ausyje zyzt pradejo, jau 3cia para, erzina truputi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(burgunt @ 2015 11 30, 19:10)
Kaktuseli, kaip tu jautiesi ar pykina ar dar kas. Mane tai visai nepykina  smile.gif Paskaitau kaip kitoms jau iskart pradeda pykint , man tik galva pastoviai skauda ir vienoje ausyje zyzt pradejo,  jau 3cia para, erzina truputi  doh.gif

Aha pykina maždaug nuo 8 savaitėlės. Iki tol gerai jaučiausi,nesupratau,kad laukiuosi doh.gif Man pradėjo teplioti,todėl kreipiaus į ginę tai ir rado " ligelę" biggrin.gif
Atsakyti
Kokia dar ligele ? kas nors negerai?
Atsakyti
Sveikos,

Burgunt, kaktusėli123, kaip Jums sekasi?

Aš pirmą vaikelį gimdžiau 33 m, antrą - 39, o dabar laukiu trečio. Turėtų gimti balandžio pradžioje, o man 42 metai. Iš pradžių nerimavau ir aš, ir MB (vaikelis netyčiukas) dėl apsigimimų rizikos, bet kraujo tyrimas, kaklo raukšlės matavimas ir mano amžius parodė, jog apsigimimų rizika yra labai maža, todėl papildomų tyrimų man gydytojai nerekomenduoja. Džiaugiamės kad turėsime dar vieną šeimos narį smile.gif

Matau, jog seniau buvo karšta diskusija apie vaiko auginimo amžių. Aš tai manau, jog jeigu moteris pastoja, tai ji tikrai nesena, nes jeigu būtų sena, tai ir nebegalėtų pastoti smile.gif Bet aš nesu ir prieš jaunas mamas. Visi mes esame skirtingi individai. Ir manau, jog norint, galima suderinti ir mokslus su vaiko auginimu. Man pačiai teko (nors jau nebebuvau jauna) ir vaikelį auginti, ir prie projekto dirbti, ir naujos kalbos mokintis (nes išvykau į užsienį). Viską suderinau, nors ir buvo sunku. Ir vaikas buvo beveik visą laiką su manimi. Ypač kol kūdikėlis mažas tai tikrai nėra sunku derinti - viską padarydavau su vaiku ant vienos rankos ar žindydama.

Buvo klausimas, kaip aplinkiniai reagavo į nėštumą. Labai pozityviai! Visi nuoširdžiai sveikino. Žinoma, buvo ir išimčių - tai mano mama (bet ji iš tos senos kartos, kur jau ir 35metė buvo traktuojama kaip senutė). Jos reakcija buvo labai neigiama, net susipykom. Bet po kurio laiko ji manęs atsiprašė ir dabar jau su džiaugsmu laukia dar vieno (jau šešto) anūkėlio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rama33 @ 2016 01 02, 08:53)
Sveikos,

Burgunt, kaktusėli123, kaip Jums sekasi?

Aš pirmą vaikelį gimdžiau 33 m, antrą - 39, o dabar laukiu trečio. Turėtų gimti balandžio pradžioje, o man 42 metai. Iš pradžių nerimavau ir aš, ir MB (vaikelis netyčiukas) dėl apsigimimų rizikos, bet kraujo tyrimas, kaklo raukšlės matavimas ir mano amžius parodė, jog apsigimimų rizika yra labai maža, todėl papildomų tyrimų man gydytojai nerekomenduoja. Džiaugiamės kad turėsime dar vieną šeimos

Sveikute,
Laikausi po truputį,krutu ir tiek. Sveikatėlė geresnė vis rečiau supykina. Būna dienų kai pastovėjus ar dirbant ką greit turiu bėgti atsigulti,pasidaro silpna,temsta akyse. Kraujas geras.

Kad laukiuosi žino tik mano tėvai ir sesuo. Įtarinėjančių yra biggrin.gif pilvelis auga tai greit nebepasislėpsim. Kiek tau dabar savaitėlių? Ar dareisi didįjį echo?
Atsakyti