Įkraunama...
Įkraunama...

Kur rasti nusipirkti indelių biriems produktams?

Norejau patarimo. Pasidarem naujus virtuves baldus. Ir noriu dabar viska graziai kompaktiskai susideti. pvz. makaronus, kruopas, kava, arbatas, cukru, druska, prieskonius ir t.t. Pasiskaiciau kataloga TW indu, ir pasiurpau, uz paprasciausius mazucius indelius 30 litu ir daugiau. Kazkokia nesamone. Gal zinote kur galima nupirkti Siauliuose graziu plastmasiniu dezuciu visokiu dydziu ir graziu spalvu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Miuzika @ 2006 07 23, 17:30)
Norejau patarimo. Pasidarem naujus virtuves baldus. Ir noriu dabar viska graziai kompaktiskai susideti. pvz. makaronus, kruopas, kava, arbatas, cukru, druska, prieskonius ir t.t. Pasiskaiciau kataloga TW indu, ir pasiurpau, uz paprasciausius mazucius indelius 30 litu ir daugiau. Kazkokia nesamone. Gal zinote kur galima nupirkti Siauliuose graziu plastmasiniu dezuciu visokiu dydziu ir graziu spalvu? 4u.gif



Bet tu zinok TW kokybe geresne nei tie paprasti indeliai.jie nepralaidus orui neatsiras tu musyciu kruopose thumbup.gif as kiek turiu TW produkcijos negaila nei vieno isleisto lito 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzka @ 2006 07 23, 20:22)
Bet tu zinok TW kokybe geresne nei tie paprasti indeliai.jie nepralaidus orui neatsiras tu musyciu kruopose  thumbup.gif as kiek turiu TW produkcijos negaila nei vieno isleisto lito  4u.gif


Na nezinau, aciu labai zinoma uz nuomone, bet kaip tos musytes gali atsirasti paprastame sandariai uzdarytame plastmasiniame indelyje g.gif

O be TW indu dar yra kokiu graziu virtuvei skirtu indeliu? ax.gif
Papildyta:
Beje Boruzele pagalvok, kiek reikia tu indeliu, na man gal kokiu 15, tai isleisti sitiek pinigu plastmasei as nenoriu 4u.gif
Atsakyti
apsilankyk Thomas Philips'e, ten būna dailių indelių ir stiklinių ir plastikinių ir keraminių, ko gero rastum iš ko išsirinkti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Miuzika @ 2006 07 23, 17:30)
Norejau patarimo. Pasidarem naujus virtuves baldus. Ir noriu dabar viska graziai kompaktiskai susideti. pvz. makaronus, kruopas, kava, arbatas, cukru, druska, prieskonius ir t.t. Pasiskaiciau kataloga TW indu, ir pasiurpau, uz paprasciausius mazucius indelius 30 litu ir daugiau. Kazkokia nesamone. Gal zinote kur galima nupirkti Siauliuose graziu plastmasiniu dezuciu visokiu dydziu ir graziu spalvu? 4u.gif


Na, kadangi man ta plastmase per pigiai atrodo, kad ir kokia brangi ji butu, tai mes nusipirkom is IKI tokius kaip stiklainiukus (nemazos talpos) kvadratinius su dangciukais, kurie su tokiu mechanizmu geleziniu uzsidaro (panasiai kaip midaus buteliai). Ant dangciuko, kuris yra irgi stiklinis, aplink yra tokia guma, tai musyciu TIKRAI jokiu neatsiras smile.gif Nors pas mus jokiu vabaliuku nebuvo net kol laikiau pirktinej pakuotej smile.gif Mokejom uz tuos stiklainelius gal 8lt/vnt. Na tiki 10lt tai tikrai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2006 07 24, 08:22)
apsilankyk Thomas Philips'e, ten būna dailių indelių ir stiklinių ir plastikinių ir keraminių, ko gero rastum iš ko išsirinkti mirksiukas.gif


Aciu, butinai nueisiu 4u.gif Tik va palyginimui, buvome nuvaziave i Vilniaus Maxima, tai akys raibo, o pas mus Siauliuose kaip cia pasakius, kad neizeidus... bigsmile.gif Ar nebus taip ir su Thomas Philips parduotuve g.gif bet siaip ar taip butinai nuvaziuosiu pasiziuret drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(zaRAza @ 2006 07 24, 08:28)
Na, kadangi man ta plastmase per pigiai atrodo, kad ir kokia brangi ji butu, tai mes nusipirkom is IKI tokius kaip stiklainiukus (nemazos talpos) kvadratinius su dangciukais, kurie su tokiu mechanizmu geleziniu uzsidaro (panasiai kaip midaus buteliai). Ant dangciuko, kuris yra irgi stiklinis, aplink yra tokia guma, tai musyciu TIKRAI jokiu neatsiras smile.gif Nors pas mus jokiu vabaliuku nebuvo net kol laikiau pirktinej pakuotej smile.gif Mokejom uz tuos stiklainelius gal 8lt/vnt. Na tiki 10lt tai tikrai wink.gif


Va, apie tai ir as galvoju drinks_cheers.gif O ka juose laikai? ir ar buna ivairios talpos, klausiu, nes pas mane yra padarytos nelabai placikos nisos, na zodziu turesiu pirkti tik issimatavus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Miuzika @ 2006 07 24, 08:44)
Aciu, butinai nueisiu 4u.gif  Tik va palyginimui, buvome nuvaziave i Vilniaus Maxima, tai akys raibo, o pas mus Siauliuose kaip cia pasakius, kad neizeidus... bigsmile.gif Ar nebus taip ir su Thomas Philips parduotuve g.gif bet siaip ar taip butinai nuvaziuosiu pasiziuret drinks_cheers.gif
Papildyta:
Va, apie tai ir as galvoju drinks_cheers.gif O ka juose laikai? ir ar buna ivairios talpos, klausiu, nes pas mane yra padarytos nelabai placikos nisos, na zodziu turesiu pirkti tik issimatavus doh.gif


Zinok ar buvo talpu ivairesniu neatsimeu tiksliai, nes kazkaip nemazu indeliu zvalgiausi. Manieji gal apie 1l talpo, gal net didesni. Laikau be biriu produktu (kruupu, makaronu ir pan.) dar arbata. Siaip birios sveriamos arbatos tokiais kiekiais nepermak, kad litrini stiklaini uzpildyt, bet man nepatinka arbata pakeliuose laikyt toj pacioj pakuotej, kur pirkau, tai visada isimu ir i stiklaini tuos pakelius sumetu. Ideja su stiklainiu kilo tada, kai buvo Lipton akcija, kur reikejo surinkt keturis dangtelius nuo arbatos ir ismainyt i Lipton puodeli. Tai tada tu keturiu dezuciu turini i stiklaini iskroviau smile.gif

Tiesa, dar gali pasizvalgyt universalinej, treciam aukste berods, toj pusej, kuri virs Eurovaistines, ten gi visokiu namu apyvokos daiktu pilna- nuo paprastos sluotos iki indu servizo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zaRAza: 24 liepos 2006 - 08:55
[quote=zaRAza,2006 07 24, 08:50]
Zinok ar buvo talpu ivairesniu neatsimeu tiksliai, nes kazkaip nemazu indeliu zvalgiausi. Manieji gal apie 1l talpo, gal net didesni. Laikau be biriu produktu (kruupu, makaronu ir pan.) dar arbata. Siaip birios sveriamos arbatos tokiais kiekiais nepermak, kad litrini stiklaini uzpildyt, bet man nepatinka arbata pakeliuose laikyt toj pacioj pakuotej, kur pirkau, tai visada isimu ir i stiklaini tuos pakelius sumetu. Ideja su stiklainiu kilo tada, kai buvo Lipton akcija, kur reikejo surinkt keturis dangtelius nuo arbatos ir ismainyt i Lipton puodeli. Tai tada tu keturiu dezuciu turini i stiklaini iskroviau smile.gif

biggrin.gif o kai ateina sveciai, ir pvz nori juodos arbatos, o tam stiklaineli pakeliu asorti, kaip tada ieskai? bigsmile.gif Oi prajuokinai mane thumbup.gif Bat popieriniam pakely arbata man irgi nepatinka, vistiek ka nors sugalvosiu. Labai aciu, kad priminei apie universaline. Tiksliai, gi ten dar visko yra 4u.gif
Atsakyti
Na čia visai neseniai maximoj maciau daug indu stikliniu butent biriems produktams ir kaip minejo Thomas philips buna ju. ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(limute @ 2006 07 24, 13:20)
Na čia visai neseniai maximoj maciau daug indu stikliniu butent biriems produktams ir kaip minejo Thomas philips buna ju. ax.gif  4u.gif


4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Miuzika @ 2006 07 24, 13:14)
biggrin.gif o kai ateina sveciai, ir pvz nori juodos arbatos, o tam stiklaineli pakeliu asorti, kaip tada ieskai? bigsmile.gif Oi prajuokinai mane thumbup.gif Bat popieriniam pakely arbata man irgi nepatinka, vistiek ka nors sugalvosiu. Labai aciu, kad priminei apie universaline. Tiksliai, gi ten dar visko yra 4u.gif


Kadangi pati geriu tik juoda arbata, tai sveciams irgi nesiulau arbatos spalvos rinktis, nes paprasciausiai neturiu visokiu rusiu kaip kavinej biggrin.gif Nebet "riebalu zudikes" Pu-erh dar galiu uztaisyt, bet daugeliui ji neskani smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zaRAza: 25 liepos 2006 - 06:54
Hyper Rimi visai neblogų ir nebrangių mačiau mirksiukas.gif .
Atsakyti