Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

user posted image

Sena tema iki 2016-04-21

http://www.supermama...?...003991&st=0

Puslapis kaktusams atpažinti

http://www.cactus-ar..._abc_cactus.htm

Mūsų parduotuvėse pirktų kaktusų pavadinimai

http://www.samaracac...ru/holland7.htm

Apie ligas

http://www.cactus.by/bolezni[COLOR=darkviolet]
Atsakyti
Evora, labai ačiū už tokius gražius namus wub.gif clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(rimusia @ 2016 04 23, 14:10)
Evora, labai ačiū už tokius gražius namus  wub.gif  clap_1.gif


Nėr už ką ax.gif

Namuose taip šalta, tik +18, o kaktusai kaip palaisčiau prieš savaitę, taip ir stypso šlapioje žemėje. O dar numaudyti kai kurie. Bus blogai... Jaučiu supūdysiu. g.gif
Atsakyti
evora, kaip jauku čia. man skaudžiausia, kad be saulės žiedai neatsidaro...
Atsakyti
Labai gražūs žiedeliai. Tik nuotraukas taip greitai mėto, kad nespėju pasigėrėti tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vėtrungėlė: 23 balandžio 2016 - 15:06
QUOTE(vija zemaite @ 2016 04 23, 14:41)
evora, kaip jauku čia. man skaudžiausia, kad be saulės žiedai neatsidaro...


Nenori žiedų išskleisti ir man kai kurie kaktusiukai. Raudona rebutia kelis išskleidė, o kiti lyg raudonos uogos prisirpę, bet be saulės...veiksmo nėr. Bet mamkėm ir taip gerai, vos šviesiau ir jau skleidžias. Parodia chrysacanthion iš vis rekordus muša-gruodžio mėn., nuspėdama, kad žiemos nebus(ji pas mane dirba meterologe ir dar niekad neapvylė thumbup.gif ) pražydo. O dabar jau antras žydėjimas. Prabundi ryte, o ji jau sveikina mažom saulutėm.

Jei jau labai norisi pražydinti kokį pirmą kartą sukrautą žiedelį-reikia kišti po staline lempa. Aš taip rudeny darau, kai koks naujokėlis nespėja žiedo išskleisti, nes saulikė užsiraukus.

Va taip abu šie notikai po lempa išperinti.

user posted image]My Webpage[/URL]

user posted image]My Webpage[/URL]
Atsakyti
evora, koks geras patarimas. Ir rezultatas iš kojų verčia. Mano/jūsų duotos havortijos, kai gavo saulės, paraudo kai kurios. Aš čia blogai? Gal patraukt nuo lango?
Atsakyti
QUOTE(vija zemaite @ 2016 04 24, 13:14)
evora, koks geras patarimas. Ir rezultatas iš kojų verčia. Mano/jūsų duotos havortijos, kai gavo saulės, paraudo kai kurios. Aš čia blogai? Gal patraukt nuo lango?


Pavasarinė saulė dažnai taip nurausvina jautresnius augaliukus, nes labai intensyvi. Kai kas laipsniškai adaptuoja augalą, kai kas dengia lango stiklą popieriumi ar stato vazoną toliau nuo lango. Dažniausiai tas paraudimas vėliau pablykšta. Mano sukulentai ne visi, bet irgi yra paraudę. Aloe haworthioides, raudonas aeoniumas patapo iš žalių raudonai juodais.
Atsakyti
Taip atrodo, kad dar gruodžio mėnuo-joks kaktusas nežydi, miega kartu su šeimininkėmis.
O ką galvoti, kai visos prapuolėte. Ar visai žiedų neturite, ar pomidorus popinate?

Mano Kalėdinis medis arba elnio ragai, tyso, tyso visą žiemą, man nuotaiką gadino. O pasirodo be reikalo ant jo pykau-jis žydėti ruošėsi ir tyso, nes stiebą su žiedynu augino. Dar ir pagyrimo nusipelnė.

user posted image]My Webpage[/URL]

Patarkit patyrusios, kurioje vietoje reiktų pjauti nužydėjusio žiedyno stiebą.
Man ši kalanchoja taip patiko, kai buvo panaši į eglutę. Dabar nupjovus viršūnę, tikrai pradės krūmoti ir sugadins visą tobulybę. Bus ne eglė, o krūmas.

Mano saulutė thumbup.gif

user posted image]My Webpage[/URL]
Atsakyti
Frithia pulchra. Kad pavasaris greičiau ateitų 4u.gif
Čia ne šių metų nuotrauka, bet man labai gražūs žiedeliai.
Evora, kokia įdomi ta kalankė! Gal žinot jos pilną vardą? Pasižiūrėčiau internete daugiau jos nuotraukų ax.gif
user posted image
Atsakyti
O thumbup.gif kokio gražumo žiedelis. Vien spalvytė ko verta.

Pavadinimas-Kalanchoe laciniata, Christmas tree.
Turi šone vaikiuką, reiks atskirti, paauginti. Jei prigis-atiduosiu kam nors.
Atsakyti
Na va, pagaliau atradau "namus" biggrin.gif doh.gif

evora, tuo paciu noriu pasitikslinti - haworthia ir gasteria augalai nelabai megsta saulekaita, ar ne? Saviskes pavirtusias negriukem ir negriukais padejau, kur maziau spinduliu tenka.
Papildyta:
Atsinesu ir as siek tiek ziedeliu is to kas zydi dabar smile.gif

[attachmentid=235534]
[attachmentid=235535]
Atsakyti