Įkraunama...
Įkraunama...

Rožės - 17 oji tema, rožių auginimas ir priežiūra

user posted image

Sena tema

-------------
apie rozes:
http://www.rozes.lt/
http://www.sodoroze.lt/
http://www.roziu-sodinukai.lt/
Kambarinių rožių auginimas dauginimas priežiūra čia.


Atsakyti

Labas vakaras, siandien nusipirkau du krumus Ascot hybrid tea rose. Noreciau suzinoti gal kas auginate tokias rozes, kazi ar neprasoviau pro sali. Labai mazai info apie jas. aciu
Atsakyti
QUOTE(Virgale @ 2016 04 30, 21:30)
Labas vakaras, siandien nusipirkau du krumus Ascot hybrid tea rose. Noreciau suzinoti gal kas auginate tokias rozes, kazi ar neprasoviau pro sali. Labai mazai info apie jas. aciu


Jeigu skaitote rusiškai - čia rasite ir pagrindinę informaciją, ir nemažai auginančių atsiliepimų: My Webpage
Atrodo gražiai, atsiliepimai neblogi, o ar neprašovėt - su sunku atsakyt, nes nežinia ko tikitės smile.gif Čia kiekvienas renkasi pagal skonį ir pagal sąlygas, užtat toks platus rožių pasirinkimas - kiekvienam savos biggrin.gif
Atsakyti


zuikis5 labai aciu uz nuoroda, pasiskaiciau, viskas man tinka, bet taip norejau raudonos, paveiksliukas lyg raudonos sp ir o cia pasirodo avietines sp. ir dar va norejau kad zydetu visa vasara, o komentaruose kai kas raso , kad perzydi ir rudeni pakartoja, bet...yra koment , kad zydi daugiau maziau visa vasara. zodziu lauksiu ir parasysiu , kaip pas mane jos auga.
Atsakyti
Šeštadienį buvau užsukusi į Olisevičių prekybos aikštelę, tai rožių Kordes daug turi. Jei kam dar reikia, galiu ir sąrašą, ką jie turi, atsiūsti. Rašykite daliaraimonda@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(Dalelė @ 2016 05 02, 22:02)
Šeštadienį buvau užsukusi į Olisevičių prekybos aikštelę, tai rožių Kordes daug turi. Jei kam dar reikia, galiu ir sąrašą, ką jie turi, atsiūsti. Rašykite daliaraimonda@gmail.com

matau kazkam dar vis negana roziu hihihi.gif
o as negaliu plestis kol neirodziau sau ir vyrui kad jos pas mane augs .. kai kurios jau siemet pasodintos po poros cm pumpurelius ugliukus isleido yahoo.gif oi kaip laukiu vasaros ax.gif
Atsakyti
Aha lotuliukas.gif , kažkaip dar radau vietos lotuliukas.gif 10 rožių lotuliukas.gif Mano dauguma rožių kaip reikiant sulapoję. Tik lenkiškos ko tai labai vangiai juda.
Iš tikro, negalima rožių turėti per daug. Reikia turėti tiek, kiek sugebi sutvarkyti smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Dalelė @ 2016 05 02, 22:02)
Šeštadienį buvau užsukusi į Olisevičių prekybos aikštelę, tai rožių Kordes daug turi. Jei kam dar reikia, galiu ir sąrašą, ką jie turi, atsiūsti. Rašykite daliaraimonda@gmail.com

sveika, o cia i Karmelavos puse ta aikstele? Paziurejau nuotraukas tu roziu, labai grazios, o ju besivejanciu ar lipanciu buna? Nes lietuvaiskai nerandu parasymu apie jas blush2.gif Man kampe gelyno nusalo miskantas, tai dabar sugalvojau ,kad reik ten aukstos rozes, geriau lipancios.
Papildyta:
Dalele as jum parasysiu , kad man sarasiuka imestumet, nes paskaiciau,kad Kordes pusiaulaipiojancios atsparios , tai man labi tiktu , jeigu jie atsiveze tokiu rolleyes.gif Lekciau jau siandien ju ziuret biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo luju: 03 gegužės 2016 - 09:00
QUOTE(Dalelė @ 2016 05 03, 08:54)
Reikia turėti tiek, kiek sugebi sutvarkyti smile.gif .

kur ta riba biggrin.gif kai ateina pavasaris, tai godumas sako man reikia reikia ir griebi, perki, sodini.. sakai sau, ai ką čia ar 1 nupurkšti ar 10 juk nesunku biggrin.gif
O pakui vasaros užklupę karščiai padaro savo.. reikia laistyti.. o tada jau sakai, kad gal ir per daug turiu biggrin.gif

gal kas turit laistymo sistema?
Atsakyti
QUOTE(b.kite @ 2016 05 03, 11:27)

gal kas turit laistymo sistema?

as tiesiog purkstuka pastatu ant zoles i gelyno puse ir palieku, kol normaliai prilaisto. Laistymo sitema turiu, bet ant gelyno taip darau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(luju @ 2016 05 03, 11:32)
as tiesiog purkstuka pastatu ant zoles i gelyno puse ir palieku, kol normaliai prilaisto. Laistymo sitema turiu, bet ant gelyno taip darau  smile.gif

mano visoje sodyboje rozynai nei 5 purkstukai nepades.. karstuoju metu kai uzsiimu laistyti su slanga reikia 4 valandu tam doh.gif sunkoka.. sakau gal jau laikas pasilengvinti kazkaip ta prieziura..

ir dar klausimelis, gal kas turite kokia vaizdine medziaga kaip naudojama danga rozynui irengti nuo piktzoliu zelimo?
ar pasiteisino? kaip augalams ji ar nekenkia?
Atsakyti
QUOTE(b.kite @ 2016 05 03, 13:36)
mano visoje sodyboje rozynai nei 5 purkstukai nepades.. karstuoju metu kai uzsiimu laistyti su slanga reikia 4 valandu tam  doh.gif  sunkoka.. sakau gal jau laikas pasilengvinti kazkaip ta prieziura..

ir dar klausimelis, gal kas turite kokia vaizdine medziaga kaip naudojama danga rozynui irengti nuo piktzoliu zelimo?
ar pasiteisino? kaip augalams ji ar nekenkia?


Nelaistau rožių, nebent pirmais-antrais metais jei silpni sodinukai. Bet pas mane priemolis, smėly gal ir sudegtų per karščius g.gif

Aš rožyną tiesiog užmulčiuoju - išėjus pašalui leidžiu kad gerai lietus palaistytų, jei yra kokia kiaulpienė pasisėjus išraunu, tada pilu pelenų tarp rožių, o paskui - ko turiu, dažniausiai pjuvenų, žievės smulkintos. Prie pat stiebų stengiuosi nepliti. Pastebėjau, kad pirmais metais žolės tik auga, paskui jau nebent viena kita, praktiškai nėra ko ten labai ir beravėt....
Atsakyti