Įkraunama...
Įkraunama...

Žindymas ir sportas

sveikos mamytes:)

Panasu, kad nestumo metu piaugtas svoris nustojo kristi, o kunui dar toli iki buvusio garderobo, bei aplamai ankstesnes savijautos.
na zinote, kai vasara prakaituoja, bei trinasi ''liaskos'', ir aplamai jautiesi tiesiog tanku doh.gif
tai va, pries nestuma sportavau, ir dabar ikyriai pradejo zysti mintis sugrizti i sporto sale, bet siuo metu as dar maitinu mazyle savo pienuku.
tode iskilo klausimas, ar galiu maitindama saikingai sportuoti?
ar sportas nepakenks mano pienuko gamybai bei kokybei?
gal kas zinote atsakymus?
Atsakyti
Tikrai nepakenks. 4u.gif Sportuok kiek nori. Pieno kokybei tai neturi jokios reikšmės
Atsakyti
Na nežinau ar sportuojant kiek sau nori bus viskas ok. Bet po truputi tai manau visai normalu. Aš sportuoju su orbitreku po 45 min.Pienuko gamybai nepakenkė.
Atsakyti
Tikrai? thumbup.gif
g.gif o sportuojant, beiseinantys is organizmo toksinai neuztersia pienuko?

ir gausiai prakaituojant nesumazeja jo gamyba?
Atsakyti
aš ir norėčiau sportuot,bet šiaip yra sakoma,kad daug sportuojant ir tuo pačiu prakaituojant mažėja pienukas g.gif -kažin ar tai teisybė g.gif ,bet rizikuoti nenorėčiau schmoll.gif .
...bet tarkim po truputi,nedideliais krūviais manau tikrai nekenkia 4u.gif
taigi sportuokim saikingai blush2.gif ...gal žinot kokių neblogų pratimų pilvo/sėdmenų/šlaunų sričiai sustiprint- nes dabar jaučiuos kaip sudribęs želė blink.gif ,nors į savo rūbelius įlendu.
Atsakyti
Pratimukai yra sporto skyrelyje mirksiukas.gif
Atsakyti
ačiū,reiks užsukt į tą skyrelį pasižvalgyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tutulis @ 2006 07 24, 11:26)
Na nežinau ar sportuojant kiek sau nori bus viskas ok. Bet po truputi tai manau visai normalu. Aš sportuoju su orbitreku po 45 min.Pienuko gamybai nepakenkė.


Aš taip pat minu Orbitreką ir darau atsilenkimus. Nepastebėjau, kad pienuko sumažėtų. Bet pasportavusi būtinai geriu DAUG vandens smile.gif
Atsakyti
Dekui mergaites, pradesiu drasiai sportuoti, ir nebesikankinti renkantis, pienukas ar sportas wub.gif
bus ir tas ir anas thumbup.gif
Atsakyti
As ir sportuot pradėjau po mėnesiuko namie po valandele, man žvalumas atsiranda, gal pesistengti negalima, o lengavai tikrai nieko blogo g.gif
Atsakyti
tikrai nepakenks saikingas sportas. turi jausti kiek pati gali intensyviai sportuoti, jei po visko jausiesi išseks, pavargus, arba po maitinimo neramus tavo mažylis - mažink sporto laką ar intensyvumą
viskas galima tik su saiku thumbup.gif
labai geras pratimas ir tau ir mažyliui: imi vežimą ir į lauką, eini dideliu greitu žingsniu, mažylis laukelyje, o tu sportuoji ir dar gali su draugėm susitikus paplepėt thumbup.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aš irgi skaičiau, kad nelabai gerai žindančiai daug prakaituot, pienelio gamyba mažėja
Atsakyti