Įkraunama...
Įkraunama...

Ispanija

Diskutuojame toliau.

Jau prikalbėtos trys temos prieš tai smile.gif Informacijos kalnai, šalis didžiulė, tad draugiškai dalinkimės.


1 tema
2 tema
3 tema


user posted image
\
user posted image
Atsakyti
Gal kas patartumet- noriu pirkt i Alhambra bilietus. Ticketmasters reikalauja korteles apsaugos paslaugos. Uzsakiau. Sistema tokia, kad bankas atsiuncia sms su kodu, kuri tureciau pirkdama kazkur irasyt. Bet nei ticketmasters atsiuncia kokia nuoroda, nei ju psl. nerandu jokios info, ka toliau daryt, gavus ta nelemta apsaugos koda verysad.gif

Gal kas neseniai pirkot bilietukus??
Atsakyti
Mes pirko, pries kelias dienas,ten mums pavyko tik su kreditine nupirkti bilietus ir nereikejo jokio kodo :)beja tos korteles reikes nuvykus i rumus kad gauti tikrus bilietus nes parasyta kad kortele turet su savim su kuria atsiskaitem:)
Atsakyti
QUOTE(butterflyfairy @ 2016 05 13, 23:28)
Mes pirko, pries kelias dienas,ten mums pavyko tik su kreditine nupirkti bilietus ir nereikejo jokio kodo :)beja tos korteles reikes nuvykus i rumus kad gauti tikrus bilietus nes parasyta kad kortele turet su savim su kuria atsiskaitem:)

Ačiū, atrodo ir man pavyko, bet kodo reikėjo. Idomu, gal iš kitur pirkot, aš iš ticketmaster.ES.. Kiek dienų skirsit granadai? Ar pirkot atskira bilietą sodams? Ar tas generalinis bilietas kartu ir i sodus?
Atsakyti
QUOTE(Nada... @ 2016 05 14, 07:35)
Ačiū, atrodo ir man pavyko, bet kodo reikėjo. Idomu, gal iš kitur pirkot, aš iš ticketmaster.ES..  Kiek dienų skirsit granadai?  Ar pirkot atskira bilietą sodams? Ar tas  generalinis bilietas kartu ir i sodus?

Mano nuomone 2 dienu granadai pakanka.1 diena rumama,kita miestui.nezinau,pats miestas man absoliuciai jokio ispudzio nepaliko.zolytes megeju rojus.
ir eiles kol ieini i rumus uzknisa.buvo bent 4 patikros.jau tokia apsauga.labai kontroliuoja zmoniu srauta.i pagrindinius rumus ileidzia tik ta valanda kuriai esi nusipirkes bilieta.anksciau neieisi.
Atsakyti
QUOTE(klementyna @ 2016 05 14, 13:00)
Mano nuomone 2 dienu granadai pakanka.1 diena rumama,kita miestui.nezinau,pats miestas man absoliuciai jokio ispudzio nepaliko.zolytes megeju rojus.
ir eiles kol ieini i rumus uzknisa.buvo bent 4 patikros.jau tokia apsauga.labai kontroliuoja zmoniu srauta.i pagrindinius rumus ileidzia tik ta valanda kuriai esi nusipirkes bilieta.anksciau neieisi.

Tai puiku, kad kontroliuoja biggrin.gif . bus įmanoma apžiūrėti viska normaliai.

Gaila, kad nieks iš Ispanijos gerbėjų nesidomi Sierra nevados kalnais.. Metaus , kokia čia trasa pasirinkus ispudingesne, teks moneta mest.. Ir kaip nusiminiau, kad kalnuose keltuvai vasara tik nuo liepos dirba..
Atsakyti
QUOTE(Nada... @ 2016 05 14, 08:35)
Ačiū, atrodo ir man pavyko, bet kodo reikėjo. Idomu, gal iš kitur pirkot, aš iš ticketmaster.ES..  Kiek dienų skirsit granadai?  Ar pirkot atskira bilietą sodams? Ar tas  generalinis bilietas kartu ir i sodus?

Mes nakvosim viena nakti granadoj,tai is vakaro pavaiksciosim po miesta o ryte eisim i rumus :)mes pirkom ir i sodus bilietus smile.gif ka dar planuojat aplankyti,koks jusu marsrutas,kada vykstat?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(butterflyfairy @ 2016 05 15, 22:34)
Mes nakvosim viena nakti granadoj,tai is vakaro pavaiksciosim po miesta o ryte eisim i rumus :)mes pirkom ir i sodus bilietus smile.gif ka dar planuojat aplankyti,koks jusu marsrutas,kada vykstat?smile.gif

i sodus kada nori eini, taip? na reik ir man nusipirkt tada, kaip cia nepamaciu..

nes 10 birzelio . imsim auto, marsrutas- Malaga-nerja- sierra nevada- granada- sevilija- estepona-malaga. Norejau i tarifa dar uzsukt, bet nesinori begte visur lekt, mes dar su vaiku vaziuosim. nors dar labai vandenyna pamatyt norejau...
granadoj mes irgi 1 diena, tik nakvynes 2. labai nemegstu dideliu turistu srautu, jei ne vyras gal ir i alhambra nevaziuociau...
busim 10 dienu.
O jusu koks planas? smile.gif
Atsakyti
Gal kas gyvenot estival park la pineda?
Atsakyti
QUOTE(Nada... @ 2016 05 16, 10:55)
i sodus kada nori eini, taip? na reik ir man nusipirkt tada, kaip cia nepamaciu..

nes 10 birzelio . imsim auto, marsrutas- Malaga-nerja- sierra nevada- granada- sevilija- estepona-malaga. Norejau i tarifa dar uzsukt, bet nesinori begte visur lekt, mes dar su vaiku vaziuosim. nors dar labai vandenyna pamatyt norejau...
granadoj mes irgi 1 diena, tik nakvynes 2. labai nemegstu dideliu turistu srautu, jei ne vyras gal ir i alhambra nevaziuociau...
busim 10 dienu.
O jusu koks planas?  smile.gif

mes liepos 6 isvykstam tai labai lauksiu įspūdžių smile.gif musu marsrutas madridas-valensija-granada-malaga - sevilija - madridas . Aplankysim dar ronda ir giblartara mastom smile.gif
Atsakyti
Mielos keliautojos - SOS. Jau trečia diena negaliu nusipirkti su Mastercard kreditke bilietų į Alhambrą. Renkuosi Alhambra General, toliau viskas aišku, o galiniam etape (po visų slaptažodžių įvedimo) meta tokį užrašą -
The validation of your card has not been correct. You may have modified the reservation data or payment after starting the authentication. Please try again.

Ir taip kiekvieną kartą. Mano kortelė funkcionuoja, viskas ok, pastoviai perku. Nebesuprantu kas vyksta.Gal kam panašiai buvo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Voxi @ 2016 05 17, 02:01)
Mielos keliautojos - SOS. Jau trečia diena negaliu nusipirkti su Mastercard kreditke bilietų į Alhambrą. Renkuosi Alhambra General, toliau viskas aišku, o galiniam etape (po visų slaptažodžių įvedimo) meta tokį užrašą -
The validation of your card has not been correct. You may have modified the reservation data or payment after starting the authentication. Please try again.

Ir taip kiekvieną kartą. Mano kortelė funkcionuoja, viskas ok, pastoviai perku. Nebesuprantu kas vyksta.Gal kam panašiai buvo?  g.gif

kai ieskojau info apie savo korteles bedas, radau, kad daug kas rase, kad su MasterCard ten nuolat problemos, gal turit visa kortele, pabandykit..
Papildyta:
QUOTE(butterflyfairy @ 2016 05 16, 20:16)
mes liepos 6 isvykstam tai labai lauksiu įspūdžių smile.gif musu marsrutas madridas-valensija-granada-malaga - sevilija - madridas . Aplankysim dar ronda ir giblartara mastom smile.gif


oho, neiskepsit?? as jau dabar bijau, kad iskepsim, bus pavesy apie 30.. o dar jusu kelione pazintine, nebus lengva..


gal domejotes mokamais keliais? kazi, kokia kaina ? ir ar imanoma nusigrybaut i mokama " netycia". nesinoretu baudu moket... prie Barselonos tai pamenu, kad punktai budavo, o cia kazi kaip..
Papildyta:
QUOTE(butterflyfairy @ 2016 05 15, 22:34)
Mes nakvosim viena nakti granadoj,tai is vakaro pavaiksciosim po miesta o ryte eisim i rumus :)mes pirkom ir i sodus bilietus smile.gif ka dar planuojat aplankyti,koks jusu marsrutas,kada vykstat?smile.gif



dabar paziurejau, kad i GENERAL ticket ( 15,4 euro) ieina ir sodu lankymas

" The general daytime visit allows access to all the visitable spaces of the Monument: Alcazaba, Nasrid Palaces, Generalife, Palace of Charles V and the Mosque Baths. This type of visit also includes the Visit to the Gardens. "

kodel papildomai pirkot, ar cia kazkokie kiti sodai? unsure.gif
Atsakyti