Kaip jums ačiū už pasidalinimą patirtimi!!!


Man Lisabona visgi labiau nei Barselona, nes mažiau turistinė, nėra tiek daug žmonių, geresnės kainos, jaukesnė, šalia vandenynas, okeanariumas žymiai geresnis nei Barselonos akvariumas ir t.t.

Skrydziai gerai gaunasi pirmyn per Buve Wizzair/Ryanair atgal per Brusel Ryanair/Ryanair.
Judame gegužes pabaigoje

Skrydziai gerai gaunasi pirmyn per Buve Wizzair/Ryanair atgal per Brusel Ryanair/Ryanair.
Judame gegužes pabaigoje

O tas prietaisas tai cia uz tuos kelius susimoket?mes kaip tik dabar ieskome auto nuomos,tai man kosmosas kazkoks,kad nebutu jokiu pasleptu mokesciu ir uzsaldymu nesinori...mes balandzio pabaigoj kylam


Normalios autonuomos kainos, gavosi 190EUR 9 dienoms su pilnu draudimu, mašiniukas aišku mažytis už tiek

Papildyta:
P.S Jokio užšaldymo ant kredito kortelės, tik spėju kad jos duomenis nusikopijuos , čia tipo dėl saugumo, kad butų iš ko baudą nuskaityti .

Jus nuomavot drive4fun? Jų nuomos punktas tik Fare?
Taip, Faro airporte.

Ketiname nuomotis automobili is cia : https://www.autoclic.../car-hire-faro/. Skaiciau, kad kazkas jau naudojotes ju paslaugomis. Ar viskas buvo gerai? ir ar tikrai isaldys tik 100 eur imant relax draudima? Nuomojotes ir emet draudima internetu ar pas juos nuvyke? Ir paskutinis klausimas, nerandu kur yra ju ofisas, ar oro uoste ar kazkur salia? Nes auto grazinsime kai jie nedirbs, ar patogu bus ateiti paskui i oro uosta?
Aciu!



Sveiki, nusipirkau bilietus birželiui Varšuva Porto Varšuva. Kaip manote ar išsinuomojus mašiną per savaitę yra šansų aplankyti Ir Lisaboną, pasiekti Algarvę ir parlėkti atgal? Ar jau čia tektų lėkt akis išdegus?
Važiavimui laiko tai užteks

Sveiki, nusipirkau bilietus birželiui Varšuva Porto Varšuva. Kaip manote ar išsinuomojus mašiną per savaitę yra šansų aplankyti Ir Lisaboną, pasiekti Algarvę ir parlėkti atgal? Ar jau čia tektų lėkt akis išdegus?
Parlėkti atgal laiko nebebus. Mes iš Porto iki Algarvės važiavome savaitę, aplankant Porto, Braga, Aveiro, Costa Nova, Coimbra, Tomar, Peniche, Lisabona, Sintra, Cabo de São Vicente, Albufeira (galutinis taškas). Intensyvu, bet nebuvo jausmo, kad lekiam kaip akis išdegę. Taip pasirinkome, kad tiesiog pažiūrėti, ar "limpa" šalis, ar grįžti narplioti po regioną
Manau, planuokite iki Lisabonos ir atgal.
Važiavimui laiko tai užteks
Bet pabūti - nea... mes vienais metais nuo Lisabonos važiavom žemyn, skyrėm tam 10 dienų, šiais metais nuo Lisabonos kilsim link Porto, tai kelionę susiplanavę 12 dienų.
Kai važiuojama pirmą kartą, tai tikrai ne pabūti, o kuo daugiau pamatyti ir suprasti, ar nori grįžti, ar ne. pas mus dar tiek neaplankytų vietų, bet kiekvieną kartą planuojant kelionę vis kyla klausimas, gal į Portugaliją? praėjo jau 10 metų, o prisimenu taip, kaip būtų pernai