Įkraunama...
Įkraunama...

Juodasis auklių sąrašas 3

Pateiksiu auklių juodąjį sąrašą iš savo patirties. Teko su jomis gyventi.

Birutė Akelaitiene iš Marijampolės.  Neprižiūri vaiko: palieka vieną prekybos centre ant karuselės ir pati nueina į tualetą ( pats vaikas skundėsi), palieka prie stalo valgyti visą valandą,  o pati sėdi savo kambary. Gąsdina: "Jei nesurinksi žaislų , mama eis , pargrius ir susilauzys koją.. .atsidurs ligoninėje."  Galiausiai neleisdavo žaisti su žaislais, kad nereikėtų tvarkyti žaislų. Vakarais, kai gryzdavome namo, tai" spektaklį vaidindavo", tipo užsiiminėjo su vaiku, skaito knygeles,  piešia , apsideliojus knygutem ir įsijungus televizorių. O iš tiesų, visą dieną vaikas vienas kambary būdavo, o ji savo kambary prie kompo sėdėdavo. Deja, ji nežinojo, kad pas mus kamera yra. 

Laima Aleknaite iš Klaipėdos . Pamišusi dėl sveiko gyvenimo būdo, nuolatos burbuliuodavo , o kai paklausi ar viskas gerai, atsako -viskas tvarkoj, visi mes turim savo planų.....Nupirkom bilietus atostogų į Lt, o patys isvykom į šiltus kraštus.  Ant rytojaus gavau žinutę,  kad atgal negrįžta . Buvom palikti be aukles visiškai . Pasielgė labai negražiai,  nieko nesakius paliko mus nežinioje.

Atsakyti
QUOTE(Alvita888 @ 2018 08 13, 20:00)
* palieka vieną prekybos centre ant karuselės ir pati nueina į tualetą ( pats vaikas skundėsi),

**Nupirkom bilietus atostogų į Lt, o patys isvykom į šiltus kraštus.  Ant rytojaus gavau žinutę,  kad atgal negrįžta . Buvom palikti be aukles visiškai . Pasielgė labai negražiai,  nieko nesakius paliko mus nežinioje.</p>

*jei vaikas nera labai mazas, tai kas cia tokio, jog palauke ant karuseles, o nesitempe i WC. Vaikui tikrai smagiau nei WC laukt, kol aukle pasiusios. Be to, Lietuvoj vaiku nieks negrobia is PC, kad panikuot jau reiketu.

**o pries kiek laiko ispejo, kad negris ir koks buvo jusu susitartas terminas?
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2018 08 15, 11:44)
*jei vaikas nera labai mazas, tai kas cia tokio, jog palauke ant karuseles, o nesitempe i WC. Vaikui tikrai smagiau nei WC laukt, kol aukle pasiusios. Be to, Lietuvoj vaiku nieks negrobia is PC, kad panikuot jau reiketu.

**o pries kiek laiko ispejo, kad negris ir koks buvo jusu susitartas terminas?

cia veiksmas, kiek suprantu, ne LT 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rashkyte @ 2018 08 17, 04:34)
cia veiksmas, kiek suprantu, ne LT  4u.gif

kur bebutu, man atrodo, tai moteriai deretu ir paciai i save pasiziuret. Priekaistauja, kad aukle apsimetinejo su vaiku uzsiimanti, o ji pati ar sazininga? Ar ispejo, kad aukle stebi? Siaip jau bent pagal LT istatymus, jei ka filmuoji, tai privalai ispet, net jei tai namai nuosavi (kam aktualu, lai istatymus pasisikaito). Paskui raso, kad palieka vaika valandai prie stalo valgyt. O tai kiek vaikui metu, kad jis pavalges nuo stalo nenueina? Priristas ar kaip? Kazko nesuprantu as cia gal blink.gif Kita kliuva, kad pamisus del sveiko gyvenimo budo. Na, jei as noriu, kad ir savo sefu pasiskust, kad isnaudoja ar alga mazai moka, tai nepasakoju, jog pamises vegetaras ir pan., jei tai man nekliuva. Bet autorei, matyt, tai kliuva. Paskui jau "nieko nesakius paliko nezinioj". Tai, kad parase sms, pranese, kai tie kazkur isvyke buvo, tai kaip ir nesigavo, kad kita diena jau darbe(namie) nepasirode. O tai ar buvo susitare pries kiek laiko pranes, kad nedirbs jau? Ar sutartis bent kokia buvo?
Aisku, nesakau, kad aukles auksines, bet manau, kad ir pati mamka, tai irgi ne aukso gabalas, bet jai svarbu tik ant kitu paburnot, o deretu ir i save paziuret. Visi nori turet ir gerus darbuotojus, ir gerus darbdavius.
Atsakyti