Įkraunama...
Įkraunama...

Toms, kurioms nepavyko daug kartų


user posted image

Maisto derinimo lentelė

Patarimai lieknėjančioms:

1. Labai svarbus mitybos režimas, valgyk kasdien, tuo pačiu metu, 3 ar 5 kartus į dieną. Paskutinis valgymas turėtų būti likus 2-3val iki miego.
2. Rašykis, kada, ko ir kiek suvalgai.
3. Nepersistenk. Per savaitę rekomenduojama numesti ne daugiau nei 1% esamo svorio. Pvz, jei sveri 70kg, per savaitę patartina numesti ne daugiau negu 0.7kg.
4. Mesdama svorį maitinkis taip, kaip galėtum maitintis visą likusį gyvenimą. Nesiimk drąstiškų dietų, nes po dietos, grįžus prie senų mitybos įpročių, grįš ir svoris. (Ne, tu tikrai negalėtum visą gyvenimą maitintis per dieną suvartodama tik 1000-1200kcal, kad ir kaip nesunku atrodo dabar. Anksčiau ar vėliau "pramuš" alkis, kurio suvaldyti bus neįmanoma).
5. Mesk iš galvos mintį "sulieknėsiu, o tada jau galėsiu valgyti!". Jei į galvą ateina tokia mintis, pasirinktas svorio metimo būdas tau netinka.
6. Per dieną žmogui reikia ne mažiau 400g daržovių ir vaisių. Kuo daugiau daržovių, tuo geriau. Kol meti svorį, vaisius geriau ribok. Jei labai norisi, valgyk pirmoje dienos pusėje.
7. Neatsisakyk mėgstamo maisto, tiesiog sumažink porcijas.
8. Jei labai mėgsti keptą maistą, neatsakyk jo. Nusipirk buteliuką su purkštuvėliu ir aliejų į keptuvę purkšk juo. Taip reikės mažiau, negu pilant iš butelio, be to, riebalai keptuvėje pasiskirstys tolygiai. Vietoj buteliuko su purkštuku galima naudoti konditerinį šepetėlį, juo riebalais ištepk keptuvę. (Alyvuogių aliejus kepimui netinka!).
9. Vakarienei valgyk baltymų turintį maistą (varškė, žuvis, liesa mėsa, jogurtai, pasukos, kefyras, ir t.t. Atsimink, kad jogurtas ar varškė "su skoniu" jau nėra baltymų šaltinis, tai angliavandeniai).
10. Maitinkis pagal lėkštės modelį: lėkštę daliname i 4 dalis; pusę lėkšteės turi sudaryti daržoves (šviežios, troškintos, garintos arba virtos; bulvės kaip daržovės nesiskaito); 1/4 baltymai (neriebi mėsa, paukštiena arba žuvis) ir 1/4 sudėtingi angliavandeniai (grikiai, ryžiai, kruopos arba virtos bulvės).
11. Saldumynus (jei nepavyksta atsisakyti) valgyk pirmoje dienos pusėje.
12. Jei turi valios, kartą į savaitę daryk iškrovos/bado/mažo kaloringumo dieną.
13. Kartą į dvi savaites ar į mėnesį pasidaryk "laisvadienį". Valgyk viską, ko norisi. Neribodama.
14. Jei kurią dieną valgei daugiau nei turėtum, po jos kelias dienas nesisverk.
15. Nepamiršk gerti vandens. Kiek jo reikia išgerti, gali pasiskaičiuot savo svorį padauginusi iš 0.034. Jei geri kavą, pridėk papildomai tiek stiklinių vandens, kiek puodelių kavos išgeri per dieną. Saldintos arbatos, sultys, sriubos į dienos skysčių kiekį neįskaičiuojamos.
16. Ryte ant tuščio skrandžio išgerk šilto vandens su citrinos sultimis,tada pusvalandį nieko nevalgyk ir negerk,tai vadinama ''organizmo šluota''. Nauda ta, kad citrinų sultys skatina virškinimą. Šiltas vanduo stimuliuoja virškinimo traktą .
17. Sportas dar niekam nepakenkė. Kasdien nors truputį pajudėk. Eik pasivaikščioti, daryk atsilenkimus, susirask internete sporto programėlę, daryk 5 Tibeto pratimus, ar tiesiog didesniu tempu susitvarkyk namus. Daryk bet ką, svarbu judėti.
18. Tu gali!

Dietų mes nesilaikom, mes sveikai matinamės.

Receptai:
Jogos mityba
Lengvo maisto receptų kampelis
Receptų tinklaraščiai
Žali receptai su Gražina Gum
Su prijuoste
Lieknos bitės

Mūsų šaunuolės

user posted image

Priimam naujokes. Norinčios prisijungti prie mūsų, atsakykite į šiuos klausimus:
1. Ūgis
2. Esamas svoris
3. Siekiamas svoris
4. Kaip manai, kodėl tave NUOLAT kankina svorio metimo problemos? T.y. kodėl nepavyksta šios problemos išspresti kartą ir visiems laikams?
5. Ką darei ne taip iki šiol ir ką ketini daryt?
6. Kokiu būdu ketini išlaikyti svori?
7. Kokios alternatyvos vietoj nuolatinio valgymo?


Prisiduodam kiekvieną trečiadienį temoje viešai arba D'esprit į až iki 21val.
Neprisidavus tris kartus iš eilės, trinam iš lentelės.


Kartą į mėnesį matuojam apimtis:
Rankos
Krūtinė
Liemuo
Pilvas
Sėdmenys
Šlaunys
Kitas apimčių matavimas liepos 7 dieną.

Žalios/raudonos dienos
Atsakyti
Labas rytas, užbaigiau ana tema ir pradedu naujuos namučiuos, vakar pamiršau prisiduoti 4u.gif visai išsiblaškius esu

Gražios jums dienelės
Atsakyti
Labas rytas,
grįžau iš atostogų. Pailsėjus ir pavalgius blush2.gif jei dar nevėlu įtraukit į lentelę 55,5 kg
Trūkt už vadžių, ir vėl iš pradžių mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Hilde @ 2016 05 19, 08:03)
Labas rytas,
grįžau iš atostogų. Pailsėjus ir pavalgius  blush2.gif  jei dar nevėlu įtraukit į lentelę 55,5 kg
Trūkt už vadžių, ir vėl iš pradžių mirksiukas.gif


Kaip atostogos? bigsmile.gif


Labas rytas smile.gif

Lentelė įkelsiu vėliau, medituoju kavinėj su kavos puodeliu happy.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

d'esprit, dekui, kad pasigedai blush2.gif
Per daug nesiskelbiu temoje, nors pastoviai jus skaitau. Stengiuosi maziau valgyti, bet vakarykstis pliusas nuotaika sugadino doh.gif Pasisveriau siandien, tai -0.6 kg maziau parode blink.gif Gal kokie skysciai susikaupe buvo. Nuo sestadienio pradedu eiti i sportklubi, ir nuo pirmadienio dviratuku i darba (apie 7 km i viena puse). Vienu zodziu karas lasiniams paskelbtas biggrin.gif

Darbe sekasi gerai, visai idomu, kolektyvas labai fainas. O dar vakas sefas pagyre, kad manimi labai patenkintas yra, kad greitai mokausi ir sudetingus dalykus greitai suprantu thumbup.gif ax.gif

Hilde, kur atostogavai? 4u.gif

Mano vasara deja parduota, rudeni tik atostogu issiprasiau, nes jau bilietai nupirkti.

Volsernica, saunuole, kad susiemei ir meti svori thumbup.gif Sveikata dalykas rimtas. Buk gera tik, nebadauk, labai jau sparciai svoris krenta ax.gif
Atsakyti
Elli, pasirodyk dažniau, ne tik skaityk mirksiukas.gif džiaugiuosi, kad su darbu viskas gerai thumbup.gif


Man kilo noras papasakot apie vieną žmogų, kuriuo žaviuosi. Galbūt teko ir jums girdėti, nes paskutiniu metu nemažai apie jį rašo. Tas žmogus, tai mokytojas Nerijus, kuris vykdo akciją "20 maratonų per 20 dienų", jo bėgimo tikslas - už šviesesnę vaikų ateitį mokyklose. Negaliu nesižavėti žmogumi, kuris pasirįžęs 20 dienų iš eilės nubėgti po 42.195km. Kažkas nerealaus..
Atsakyti
Labas rytas,

Sugalvojau, kad reikia dažniau pas jus užsukt, nes tikrai smagiau jausti temos pulsą ir neskaityti 15-20 praleistų puslapių, kai kyla noras pakomentuot, o tema jau nebeaktuali gal. Smagu, kad nepamiršot biggrin.gif

QUOTE(d'esprit @ 2016 05 19, 07:48)
Lentelė įkelsiu vėliau, medituoju kavinėj su kavos puodeliu happy.gif


Mano didysis malonumas, kurį sau retkarčiais leidžiu, jei pavyksta anksčiau iš namų ištūkt.

QUOTE(*Elli* @ 2016 05 19, 07:51)
Volsernica, saunuole, kad susiemei ir meti svori thumbup.gif Sveikata dalykas rimtas. Buk gera tik, nebadauk, labai jau sparciai svoris krenta ax.gif

Sparčiai tirpsnantys kilogramai (pirmieji) yra galinga motyvacija. Prismenu save lygiai pries metus, kai supykau ant savęs ir nusprendžiau gyventi kitaip. Man rodės, kad tikrai nieko ekstremalaus nedariau, pamažu koregavau savo įpročius, o svoris krito stabiliai ir pradžioje gan greitai. Po pusės metų motyvacija išgaravo, sąmoningai lyg ir laikiausi kai kurių įpročių, kitus sąmoningai apleidau. Ir štai jau pusę metų kažkaip nerandu už ko užsikabinti, atrodo, natūralus noras būti lieknai niekur nedingo, bet kažkodėl ryžto ir entuziazmo mažoka. Štai čia ir yra didžiausia problema.
Atsakyti
QUOTE(Hilde @ 2016 05 19, 08:03)
grįžau iš atostogų. Pailsėjus ir pavalgius  blush2.gif

atostogos tam ir yra cool.gif
QUOTE(d'esprit @ 2016 05 19, 08:48)
medituoju kavinėj su kavos puodeliu happy.gif

pamedituok ir už mane hihihi.gif
QUOTE(*Elli* @ 2016 05 19, 08:51)
Darbe sekasi gerai, visai idomu, kolektyvas labai fainas. O dar vakas sefas pagyre, kad manimi labai patenkintas yra, kad greitai mokausi ir sudetingus dalykus greitai suprantu thumbup.gif  ax.gif

smagu thumbup.gif
QUOTE(d'esprit @ 2016 05 19, 09:04)
Man kilo noras papasakot apie vieną žmogų, kuriuo žaviuosi.

FB vis matau laikas nuo laiko ką nors apie jį bigsmile.gif
QUOTE(Gabi* @ 2016 05 19, 09:16)
Sugalvojau, kad reikia dažniau pas jus užsukt, nes tikrai smagiau jausti temos pulsą ir neskaityti 15-20 praleistų puslapių, kai kyla noras pakomentuot, o tema jau nebeaktuali gal.

labai teisingai sugalvojai thumbup.gif
negalima gyventi be mūsų biggrin.gif


d'esprit, dar vieną puslapiuką užtikau, patiko bigsmile.gif - Lieknos bitės, gal galima būtų nuorodą prie kitų pridėti? rolleyes.gif
Atsakyti
Labas rytas,

18d raudona.

Wicked, keliausime pas indėnus, čia LT, su sūnaus klase edukacinė programa metų pabaigimo proga. Neprisimenu kada su autobusu važiavau ilgesnėje kelionėje, tai truputį stresiuko turiu. Važiuojame keturiese, tai visus pamaitinti reikia, kad nebūtų irzlūs ir pikti smile.gif)

Dėkui už idėjas maistui, merginos 4u.gif

Senoje temoj klausė kaip pakelti spaudimą natūraliomis priemonėmis, tai man pakelia visokie sūrumynai, ypač traškučiai smile.gif) vakar kaip tik kėliau spaudimą, tai ir raudonuoju... smile.gif

Ai, gi pasigirsiu, diržą jau reikia labiau susiveržti kelnes maunantis. Pirmas apčiuopiamas lieknėjimo rezultatas biggrin.gif

Atsakyti
Labas 4u.gif

kadangi man labai sekasi su stomotologais, tai ir vakar vizitas nepraėjo be incidentų...Nuėjau eilinį kart susitvarkyt dar vienos skylutės, suleido nuskausminamuosius ir... sukilo alergija!!! gyvenime nebuvau niekam alergiška. Gydytoja išsigando, nes ištino žandas ir viena akis nustojo mirkčiot blink.gif blink.gif blink.gif paleido namo su netvakytu dantimi doh.gif biggrin.gif ir su nefukciuonuojančiu veidu (tiksliau pusę jos dalimi ) biggrin.gif nu atrodžiau pasakiškai biggrin.gif


svajoju ir aš apie atostogas, tikiuosi šiemet ištrūksim į Pajūrį bent savaitėlei, labai noriu ir mamą pasiimti kartu kad atsipalaiduotų po mamos mirties unsure.gif

šiandien atsikėliau su didele migrena, siaubingai skauda galvą, ir per pietus lekiu pas kitą stomotologą biggrin.gif laukia didelis žygis, faktiškai mano burną perdarys ir naujo, tik čia gerų metų planas cool.gif apie pinigus stengiuos negalvot doh.gif

gražios dienos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(wicked @ 2016 05 19, 09:33)
pamedituok ir už mane hihihi.gif

d'esprit, dar vieną puslapiuką užtikau, patiko bigsmile.gif - Lieknos bitės, gal galima būtų nuorodą prie kitų pridėti? rolleyes.gif


Būtinai rolleyes.gif

Galima, pridėjau smile.gif

Ai, vakar nusprendžiau, kad į koncertą neisiu, nes ten ir bus tas sezono uždarymas ar tai atidarymas su Adomaičiu ir t.t. O kadangi klube, tai visai be ryšio vienai eit. Šiandien FB išmeta notification'ą, kad L.J. atšaukė renginį laugh.gif nu ir teisingai, nėr čia ko koncertuot Kaune, kai aš negaliu neueit, atvažiuos, kai galėsiu lotuliukas.gif

QUOTE(airv @ 2016 05 19, 10:02)

Ai, gi pasigirsiu, diržą jau reikia labiau susiveržti kelnes maunantis. Pirmas apčiuopiamas lieknėjimo rezultatas  biggrin.gif


Kaip smagu thumbup.gif


Papildyta:
QUOTE(braske09 @ 2016 05 19, 10:12)
Labas 4u.gif

kadangi man labai sekasi su stomotologais, tai ir vakar vizitas nepraėjo be incidentų...Nuėjau eilinį kart susitvarkyt dar vienos skylutės, suleido nuskausminamuosius ir... sukilo alergija!!! gyvenime nebuvau niekam alergiška. Gydytoja išsigando, nes ištino žandas ir viena akis nustojo mirkčiot  blink.gif  blink.gif  blink.gif paleido namo su netvakytu dantimi doh.gif  biggrin.gif ir su nefukciuonuojančiu veidu (tiksliau pusę jos dalimi ) biggrin.gif  nu atrodžiau pasakiškai biggrin.gif
svajoju ir aš apie atostogas, tikiuosi šiemet ištrūksim į Pajūrį bent savaitėlei, labai noriu ir mamą pasiimti kartu kad atsipalaiduotų po mamos mirties  unsure.gif

šiandien atsikėliau su didele migrena, siaubingai skauda galvą, ir per pietus lekiu pas kitą stomotologą  biggrin.gif  laukia didelis žygis, faktiškai mano burną perdarys ir naujo, tik čia gerų metų planas cool.gif apie pinigus stengiuos negalvot  doh.gif

gražios dienos 4u.gif


Nežinau ką ir pasakyt, duodu krūvą balionų, kad paguos 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif



Einu lentelės gamint ax.gif
Atsakyti
Saliut! smile.gif

Kiek prirasete jau is ryto cool.gif
Grazus rytas, man siandien iseigine. Siandien ta diena, kai pradesiu siuntyneti cv i naujus darbus. Nusprendziau keisti darba.

Svarstykles parode "-" ir as labai tuom dziaugiuosi. Jau pati matau is ranku, kad sukudau... dar truputi ir prades kristi apatine dalis. Mano figura is tu, kur priaugu per visa kuna ir lygiai taip pat numetineju...

Nute- labai laukiu sekancio prisidavimo musu... nes dabar esam vienodos turbut.... taigi turim viena kita palaikyti

Galvoju, ka eit valgyti... kazka gal pakepsiu- kiausinius kaip visada. Siandien bus vakare diena- kai valgysiu picca. Mes dabar kartu su drauge metam s iri kaip tik. Tai susitarem, sisndien toji diena "drakono" kai valgysim ka norime...
Atsakyti