Įkraunama...
Įkraunama...

Širdelės bėdos

QUOTE(Giedrushka1234 @ 2022 08 27, 09:43)
<p>Sveiki. Vėl aš. Nu galvoju pasiguosiu vėl 🙈🙊.</p><p>Žodžiu buvau pas kardiologę su savo permušimais ir su Holterio atsakymais. Pradėjau pasakoti kaip būna kai permušinėja ir , kad 9 eks yra užfiksuotos  išraše iš tyrimo ( suprantu , kad tai mažai). Nu ir ką ji man sako, tipo tavo pasakojimai man nieko nesako. Tu turi užfiksuoti fakte savo priepuolį ( užeina labai dažni permušimai). Sakau nu ok, bet kai viena ar kita karta apsiverčia širdutė juk nežinau ar ji užsives ar ne, juk nelėksiu po kiekvieno permušimo į priimamaji . O ji man , o tai kaip užfiksuosi tą priepuolį? Nu sakau juk yra Holterio tyrimas. Nu ji man čia tos 9 ekx yra niekas, pulsas iki 140 yra niekas. Ateik kai turėsi ekg užfiksuotą iš priimamojo.</p><p>Nu aš žinokit be žodžių. Nieko nepaaiškino, nors būtų nuraminus kažkaip.</p><p>Išėjau nuo jos su dar didesne baime dėl ateities.</p>
Tuo labiau,kad priimamajame nebeduoda kardiogramu,labai pyksta,kai paprasai. Tai kaip tada parodyti kardiologei? Saki,jos pacios pasidaro savo kardiogramas. Ai,nesąmonė su tais medikais pasidarė. Seniau visuomet duodavo.

Atsakyti

Mergaites, ar jums nebuna,( kam daryta abliacija)kad lyg ritmas vel nori iššokti,lyg užsiveda.ir nutruksta? Man darytos 2 abliacijos ,senai jau,pries 10 metu,bet kartais buna tik staiga iššoka ritmas,kokie 4 dūžiai ir nutruksta. Taip bijau kad vel neatsinaujintu tie priepuoliai.. extrasistoliu tai visad turejau ir turiu,i jas net demesio nebekreipiu. Bet vat tas iškritimas ritmo keletai sekindziu neramina..

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LABBRA: 29 rugpjūčio 2022 - 22:02