Įkraunama...
Įkraunama...

Braškės

user posted image
senosios temos:

1 tema
2 tema
3 tema
4 tema
5 tema
6 tema
7 tema
8 tema
9 tema
10 tema
11 tema

Bendraujame toliau .. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2016 06 01, 21:43)
reik žiūrėti karencijos laikotarpį. Visad būna instrukcijoje nurodytas. Nežinau dėl Fastako, bet Actara nupurkšus ilgai negalima valgyti. Ar ne tris savaites net  g.gif



Tada nebaisu. Vargu ar anksčiau uogos bus... Jei iš viso bus...
Atsakyti
Actara- 20 dienu negalima valgyti. Bet manau, kad jie irgi uzdeda to laiko del apsidraudimo. Skaiciau, kad zinovai aiskina , jog aktaros pedsaku esant karstiems orams ir po 10 dienu nebelieka. As vadovausiuos situo teiginiu, nes gaila ismesti pirmasias braskes, tik vaikams veliau leisiu.

Na, zinoma, baisu, kai zinai , jog purskei. Drasiau pirktis ir valgyti, kai nezinai, kas kada kuo purske biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2016 06 01, 22:41)
Actara- 20 dienu negalima valgyti. Bet manau, kad jie irgi uzdeda to laiko del apsidraudimo. Skaiciau, kad zinovai aiskina , jog aktaros pedsaku esant karstiems orams ir po 10 dienu nebelieka. As vadovausiuos situo teiginiu, nes gaila ismesti pirmasias braskes, tik vaikams veliau leisiu.

Na, zinoma, baisu, kai zinai , jog purskei. Drasiau pirktis ir valgyti, kai nezinai, kas kada kuo purske  biggrin.gif


O as va irgi pasisodinau braskiu pirmameciu daigu, jau rezga braskes bet as niekuo nepurskiau o sakykite ar deretu man ir kazkuo nusipurksti prevenciskai tas braskes? smile.gif
Atsakyti
atsiprašau, temos neseku, ar mulčiuojate braškes? Ar nerekomenduojama?
Atsakyti
QUOTE(meskalepeska @ 2016 06 01, 23:08)
atsiprašau, temos neseku, ar mulčiuojate braškes? Ar nerekomenduojama?


As zole uzmulciavau, pirmi metai auginu tai krauna uogas o ar gerai ar ne nezinau,
Atsakyti
QUOTE(meskalepeska @ 2016 06 01, 23:08)
atsiprašau, temos neseku, ar mulčiuojate braškes? Ar nerekomenduojama?


Braškių pavadinimas anglų kalboj - šiaudų uoga. Jei tik turite kuo mulčiuokit .
Atsakyti
QUOTE(pauliuzas @ 2016 06 01, 23:07)
O as va irgi pasisodinau braskiu pirmameciu daigu, jau rezga braskes bet as niekuo nepurskiau o sakykite ar deretu man ir kazkuo nusipurksti prevenciskai tas braskes? smile.gif


jei jau užmegztos braškės - ne, niekuo nepurkškit. O ir kam, jei viskas su jomis gerai?
Atsakyti
QUOTE(meskalepeska @ 2016 06 01, 22:08)
atsiprašau, temos neseku, ar mulčiuojate braškes? Ar nerekomenduojama?


Aišku mulčiuojame. Rekomenduojama net labai.
Atsakyti
aš pernai pavasarį užklojau juoda agroplėvele, krūmeliai buvo šiokie tokie.. po uogų nurinkimo nuėmiau, užmulčiavau, šiemet krūmai iki kelių bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(pauliuzas @ 2016 06 01, 22:07)
O as va irgi pasisodinau braskiu pirmameciu daigu, jau rezga braskes bet as niekuo nepurskiau o sakykite ar deretu man ir kazkuo nusipurksti prevenciskai tas braskes? smile.gif


Dabar tikrai jau nepurskit. As tai is bedos purskiau, nes ziedgrauzis uzpuole. Anksciau nepurksdavau. Gaila, bet dabar jau zinau kad ekologiskai nebeauginsiu - purksiu profilaktiskai pavasari, pasimokiau..

Jau noksta mano pirmosios, o dar tik 7 dienos po purskimo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 02 birželio 2016 - 14:19
O tiesiog nupjauta veja mulciuojate??
Atsakyti