Įkraunama...
Įkraunama...

Naudojame priemones iki galo!

Ir laukiame dominicos komentaro apie molinę "Lush" kaukę (klausimas ankstesnėje temoje). 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2016 06 02, 15:51)
Ar nesausina? Aš "Freeman" tą pačią molinę jau kelis metus naudoju - gerai valo, bet ir pasausina, net jei  trumpai laikau - jau gal nebe tas amžius molinėms. lotuliukas.gif

nea, nesausina smile.gif
Atsakyti
Mano pabaigtukai

user posted image

Batiste sausas sampunas, nr1, nuolat naudojamas

Garnier miceralinis vanduo, puikiai nuplauna makiaza, didelio skirtumo nejauciu tarp Garnier ir Loreal, perku kuriam yra akcija.

Schwardzkopf plauku balzamas, savo darba atlieka, eilinis.

Nivea duso zele, mano favoritas gal jau 10 metu, megstu si kvapa wub.gif

Gilete skutimosi gelis, geras, bet Nivea uztenka ilgiau ir pigesnis, nzn ar kartosiu.

Rexona deo, mazai apsaugos, rubu lyg netepa.

HQ kauke, smagi, gal kada kartosiu.

Eclat kvepaliukai, jau antras buteliukas, is viso jau 150ml, skanus, gaivus wub.gif

user posted image


Loreal pienelis, neuplauna priemone. Naudojau ilga laika, labai gerai drekina, maitina, glotnina plauka, tampa paklusnus, malonaus kvapo, tik reikia nepadauginti. Rekomenduoju.

Loreal apsauga nuo karscio, superinis purskiklis, sandeliuke turiu dar 2 bonkes, nes kiek zinau iseme is prekybos ax.gif

Clinique akiu tusas, nieko nedazo.

Essence izymus piestukas, satin mauve, mylimukas, dar turiu toki pati nauja wub.gif
Atsakyti
Uoga uoga lūpų balzamas Užuomina: įdomi priemonė. Lūpas tikrai maitino, bet kartą pasiliko chalato kišenėje ir nuo kūno temperatūros pakeitė konsistenciją (nors šiaip "gyvendamas" šiltoje vonioje tikrai netižo). Tai va ta paskystėjusi konsistencija ir padarė jį keistą, negalėdavau tepti, reikdavo tapšnoti, nes tepant košė likdavo ant lūpų. Spalva graži, bet ne tokia, kad atstotų blizgesį, o kaip balzamą naudojant per daug teplus (nakčiai pasitepus dažnai rasdavau "bučkį" ant pagalvės biggrin.gif ). Buvau gavus dovanų, pati nepirkčiau ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(LolitCafe @ 2016 06 03, 19:23)
Mano pabaigtukai
Loreal apsauga nuo karscio, superinis purskiklis, sandeliuke turiu dar 2 bonkes, nes kiek zinau iseme is prekybos


Galiu savo pasiūlyt kai pabaigsit, man jis labai netiko sad.gif plaukai kaip šiaudai sukietėję lieka... stovi tik kelis kart papurkštas be naudos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kotrynalis: 03 birželio 2016 - 21:15
user posted image
Kūno suflė su kokosų aliejumi Dr. Organic, 200 ml

Patiko. Kokosų kvapas nėra įkyrus, bet man kiek pabodo (nesu kokosų kvapo gerbėja). Visgi to paties gamintojo kūno suflė su arganų aliejumi patiko kiek labiau (gal dėl mažiau saldaus kvapo).

Abiejų suflė atveju didžiausias pliusas tas,kad greit susigeria, gerai pasiskirsto ir nereikia tepti kasdien, o oda lieka tokia "pilna" ir švelni wub.gif


user posted image
Aubrey Organics Shaving Cream Raspberry Honey 118 ml

Patiko kvapas, tirštumas, lengvai pasiskirsto ant kojų odos. Bet kemša peiliukus (Gilette Venus naudoju). doh.gif Oda po skutimo gal kažkiek ir švelnesnė nei skutant be kremo.

Kirba mintis, kad tokios paskirties priemonės kiek beprasmės ir nedaro daugiau nei paprasta dušo želė, t.y. tik suteikia slidumo skutant. Esu giliuose apmastymuose, ar reikia man kitos tokios paskirties priemonės lotuliukas.gif

user posted image

Ambroozija nenuplaunamas plaukų balzamas su rožių absoliutu ir šilku.

Sakyčiau, tikslesnis apibūdinimas būtų - purškiklis,o ne balzamas. Skirtas ne formavimui,o priežiūrai.
Sunaudotas antras iš eilės. Patinka viskas wub.gif, išskyrus kainą be nuolaidų rolleyes.gif


user posted image
Saflora Apelsinų žiedų vanduo

Pirmas produktas iš Saflora. Nusiskundimų neturiu, vandenukai/hidrolatai veidui man iš esmės skiriasi tik kvapu, o skirtumo tarp poveikio nelabai matau kažkaip doh.gif Vietoj jo Snapučių vanduo atidarytas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sultry: 04 birželio 2016 - 12:49
QUOTE(Sultry @ 2016 04 10, 13:46)
user posted image
Nekartočiau, pritrūko gaivumo (tiksliau jo visiškai nesijaučia išsivalius dantis).



Po Lavera basic pradėjau naudoti kitą Lavera dantų pastą - mėtinę. Ir pirmą kartą gavau iš savo odontologės (nešioju kabes) pastabą, kad aptingau dantų higieną palaikyti blink.gif , nors lig tol visad pagirdavo už tai ir aš savo dantų valymo rutinos nekeičiau (taip pat dažnai ir pan.)
Pakeičiau dantų pastą (šiuo metu į R.O.C.S.) ir prieš porą dienų dantų vėl gydytoja pastebėjo,kad 'švarūs dantukai" bigsmile.gif

Tai Lavera mėtinę metu lauk net nepabaigus (kas man visiškai nebūdinga) ir jokių Laveros dantų pastų nerekomenduoju ir nebepirksiu. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Sultry @ 2016 06 04, 14:10)
Po Lavera basic pradėjau naudoti kitą Lavera dantų pastą - mėtinę. Ir pirmą kartą gavau iš savo odontologės (nešioju kabes) pastabą, kad aptingau dantų higieną palaikyti  blink.gif , nors lig tol visad pagirdavo už tai ir aš savo dantų valymo rutinos nekeičiau (taip pat dažnai ir pan.)
Pakeičiau dantų pastą (šiuo metu į R.O.C.S.) ir prieš porą dienų dantų vėl gydytoja pastebėjo,kad 'švarūs dantukai"  bigsmile.gif

Tai Lavera mėtinę metu lauk net nepabaigus (kas man visiškai nebūdinga) ir jokių Laveros dantų pastų nerekomenduoju ir nebepirksiu. schmoll.gif

I kuria ROCS pakeitet? As pati beveik metus naudojau pora ju pastu pakaitom su elmex pasta, tai higienos po 6men. dar nereikedavo. Susidejus breketus ir nustojus naudot balinancias rocs pastas man po 3men.su elmex valymu jau verkiant reik higienos g.gif taip iseina, kad tos balinancios pastos ne tik balina, bet ir neleidzia apnasom susidaryt, nes pas mane ne tik po breketais apnasos, bet ten kur ir lengvai prieina issivalyt.
Atsakyti
QUOTE(baggio @ 2016 06 05, 00:21)
I kuria  ROCS pakeitet? As pati beveik metus naudojau pora ju pastu pakaitom su elmex pasta, tai higienos po 6men. dar nereikedavo. Susidejus breketus ir nustojus naudot balinancias rocs pastas man po 3men.su elmex valymu jau verkiant reik higienos g.gif taip iseina, kad tos balinancios pastos ne tik balina, bet ir neleidzia apnasom susidaryt, nes pas mane ne tik po breketais apnasos, bet ten kur ir lengvai prieina issivalyt.


Esu naudojusi prieš Laverą ir dabar naudoju R.O.C.S. anti coffee & tobacco thumbup.gif , nes abi nuodėmės nesvetimos.
user posted image
Viena tokia kaip tik šiuo metu į pabaigą, tai išbandysiu tuoj ir kitos rūšies R.O.C.S su vyšniom ir cinamonu.
user posted image

Higieną darydavausi kartą metuose ar net rečiau iki kabių. Kažkaip gydytoja dažniau nematė poreikio. Dabar "kabių gydytoja" pravalo su soda ir stipria srove maždaug kas trečią vizitą, t.y. kartą į ketvirtį, ir apie poreikį darytis papildomą higieną nieko nesako. O ir dantys nesijaučia apsinešę (na išskyrus Laveros atvejį doh.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sultry: 05 birželio 2016 - 10:39
QUOTE(Sultry @ 2016 06 05, 11:35)
Esu naudojusi prieš Laverą ir dabar naudoju R.O.C.S. anti coffee & tobacco  thumbup.gif , nes abi nuodėmės nesvetimos. 
user posted image
Viena tokia kaip tik šiuo metu į pabaigą, tai išbandysiu tuoj ir kitos rūšies R.O.C.S su vyšniom ir cinamonu.
user posted image

Higieną darydavausi kartą metuose ar net rečiau iki kabių. Kažkaip gydytoja dažniau nematė poreikio. Dabar "kabių gydytoja" pravalo su soda ir stipria srove maždaug kas trečią vizitą, t.y. kartą į ketvirtį, ir apie poreikį darytis papildomą higieną nieko nesako. O ir dantys nesijaučia apsinešę (na išskyrus Laveros atvejį  doh.gif )

Kaip idomiai,kad pati gydytoja pavalo g.gif tai as irgi retai darydavau higiena ir dantu kaip su breketais tiek nevaliau daznai, o apsinesa dantys net ant kramtomo pavirsiaus, nu nesamone kazkokia blush2.gif
O pastas naudojau is rocs pro linijos oxywhite step1 ir step2.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baggio: 05 birželio 2016 - 12:23
user posted image

ba-ha beacetonis nagų lako valiklis - mano nagai stiprūs ir neproblematiški, todėl renkantis lako valiklį, svarbiausias kriterijus yra, kad greitai ir švariai nuvalytų tamsius ir ryškius nagų lakus. Šis visa tai ir daro, taip pat didelis privalumas yra talpa- 500ml, nes nagų lako valiklis ir vatos diskeliai man yra du dalykai, kurie turi būti "nesibaigiantys", apie juos nesinori galvoti, todėl perku iš karto daug ir didelėmis talpomis smile.gif

Sala šampūnas ir kondicionierius - labai patiko švelnus rožių kvapas. Anksčiau aš itin vengdavau rožių aromato kosmetikoje ir visur kitur, dabar tai vienas iš kriterijų renkantis ir apsisprendžiant. Priemonės labai patiko, plaukai primaitinti, gražiai krenta, nesišiaušia ir nesivelia, gražiai žvilga. Plaukus plaunu kasdien, mano ploniems jie gal per daug intensyvūs, bet naudojant pakaitomis su kitais, tiko ir labai patiko.

The Body Shop laukinių arganų aliejaus dušo želė - TBS dušo želės patinka visos, savo tekstūromis, nes mėgstu tirštas, gausiai putojančias, kremines, patogiomis pakuotėmis, kvepiančias. Arganų aliejaus aromatas vienintelis, kuris man labai greitai pradėjo įkyrėti ir džiaugiuosi, kad turėjau kelioninę pakuotę.

Rasa rankų kremas - pirmiausia, ne pirmą kartą nusipirkus Rasa produktą, pastebiu, kad jis kvepia visai ne taip, kaip skelbia gamintojas. Jokio kavos aromato schmoll.gif , o tai buvo raktinis žodis, sugundęs pirkti būtent šį rankų kremą. Kvepia saldžiais karameliniais saldainiais, kvapas įkyrus ir greitai pradeda erzinti, o ir kremas gana vidutiniškas. Priešingai nei aprašyme, įsigeria sunkiai ir palieka lipnumą.
Atsakyti
SPA masažo kremas su levandomis. Patiko, gerai gėrėsi, oda švelni, pamaitinta. Iš pradžių buvo naudojama pagal paskirtį - masažui, vėliau kaip kūno kremas. Nesu išranki kūno priežiūros priemonėms, todėl kol kas nekartosiu, o baigsiu naudoti tai, ką turiu.
user posted image

(nuotrauka skolinta)
Atsakyti