Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų turtingas, nuostabus daržas - 2016 vasara

user posted image

Rudens karalystėj daržovių puota.
Štai Ropė atvyko, Ridiko teta.
Uždusęs įvirto dėdulė Kopūstas,
Moliūgas, tarytum balionas išpūstas.

Po gelstančiais lapais, kedenamais vėjo,
Trys Žirniai su Pupomis ginčą pradėjo.
Bet viską numaldė iš vakaro kviestas
Rinktinių Agurkų žaliasis orkestras.

Ir šoko burokas pernakt su Morka...
Bet čia, kaip žinia, ne puotos pabaiga,
Nes Ropė, kuri paskutinė išėjo,
Su Bulve - visus iš eilės apkalbėjo.


Sena tema

sena tema
Papildyta:
Turim naujus nemucius,neradus nauju,pastaciau pati.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 06 birželio 2016 - 18:45
Bet jau daržo grožis wub.gif
Ačiū už namučius 4u.gif


QUOTE(Ntu-Kpi @ 2016 06 06, 12:11)
Pas mane ne jauni lapukai, o jai paaugę susiraukšlėję, susisuka.
Parduotuvėje parduoda va tokius gražius,  bet pas mane vaizdas toli gražu ne toks.
Dabar kelias dienas nebūsiu darže, tai nepamatysiu.
O nepadeda nuo amarų česnako nuoviras? Skaičiau kažkur, kad galima purkšti, ir poto nebijoti dėti į burną. Aišku ne tuos raukšlėtus lapus, o dar normalius.



Maniškiai irgi pasiraukšlėję, bet tikrai jokių siurbikų ant jų nėra.
Štai vaizdas dabar. O karštom dienom dar labiau išburbuliavę lapai buvo.

user posted image
Atsakyti
Darza radau pagal pavadinima blush2.gif TURTINGAS ir NUOSTABUS!! bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Pasakykit kas gera kalafijoru veisle g.gif Brokoliu tai Batavia atsirinkau, tikrai labai geri uzauga ir ankstyvam derliui ir veliau pasejus, po zirniu pasodinu. Galvos tikrai neprastesnes nei parduotuviniu. Bet kalafijoru vis nerandu, gal kas pades...
Atsakyti
QUOTE(pagyvenus @ 2016 06 06, 19:56)
Bet jau daržo grožis  wub.gif
Ačiū už namučius  4u.gif
Maniškiai irgi pasiraukšlėję, bet tikrai jokių siurbikų ant jų nėra.
Štai vaizdas dabar. O karštom dienom dar labiau išburbuliavę lapai buvo.





Oj, ne, pas mane tada į ragą susisukę lapai palyginus su tokiais.
Atsakyti
QUOTE(svieske @ 2016 06 06, 19:42)
Pasakykit kas gera kalafijoru veisle g.gif Brokoliu tai Batavia atsirinkau, tikrai labai geri uzauga ir ankstyvam derliui ir veliau pasejus, po zirniu pasodinu. Galvos tikrai neprastesnes nei parduotuviniu. Bet kalafijoru vis nerandu, gal kas pades...

kokia puiki ideja! sakykit, o kada mazdaug sejat daigus, kad butu kaip tik sodinimui zirniams nuderejus? siuo metu pas mane zirniai zydi g.gif
zirniu lysvele pas mane nemaza, pamatavau akimis- koks 15 vienetu brokoliu tilptu bigsmile.gif
Atsakyti
Pas mane likus pusė laisvos lysvės? Ką dar galima pasodinti, kad spėtų užaugti? g.gif mastau.gif
Prieskonių, morkų ir burokų jau ir taip daug prisodinau. Kopūstų, brokolių, kalafiorų nesodinu.
Atsakyti
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2016 06 07, 09:39)
Pas mane likus pusė laisvos lysvės? Ką dar galima pasodinti, kad spėtų užaugti?  g.gif mastau.gif
Prieskonių, morkų ir burokų jau ir taip daug prisodinau. Kopūstų, brokolių, kalafiorų nesodinu.

Gal čia jums tiktų, rašo ką galima pasėti birželio mėnesį -
http://www.manonamai...9#ixzz3YDawFUII
Atsakyti
Labutis,
ačiū už namučius.
Kalbant apie špinatus - manieji lauke eina į žiedus sad.gif girdėjau tada maistui nebetinka?
Kaip apsaugote savo kopūstinius nuo kenkėjų?
Atsakyti
QUOTE(Lakšmi @ 2016 06 07, 10:27)
Labutis,
ačiū už namučius.
Kalbant apie špinatus - manieji lauke eina į žiedus sad.gif girdėjau tada maistui nebetinka?
Kaip apsaugote savo kopūstinius nuo kenkėjų?

Vienguba agro laikau uždengus
Atsakyti
QUOTE(Lakšmi @ 2016 06 07, 11:27)
Kaip apsaugote savo kopūstinius nuo kenkėjų?

Pirmą partiją susodinau tarpe ankstyvų bulvių. Bulvės taip subujojo, kad aš pati jų ten nebematau. Tikiuosi ir drugiai neras. Kitus irgi iškaišiojau į tarpus tarp kitų daržovių, gal kiek padės.
Atsakyti
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2016 06 07, 09:39)
Pas mane likus pusė laisvos lysvės? Ką dar galima pasodinti, kad spėtų užaugti?  g.gif mastau.gif
Prieskonių, morkų ir burokų jau ir taip daug prisodinau. Kopūstų, brokolių, kalafiorų nesodinu.


Juodieji ridikai dabar sėjami.
Atsakyti