QUOTE(Nastya @ 2016 06 19, 14:24)
Man tik vienas nedaeina - kam tokius vaizdus viešinti?

Aš jau nekalbu apie tai, kad vienas debilas viską niokoja, o kitas debilas stovi ir filmuoja/fotografuoja
Kad nufilmavo kaip irodyma tai gerai, bet tikrai neviesinciau tokiu purvinu skalbiniu savo FB
QUOTE(Nastya @ 2016 06 19, 15:14)
Aš asmeniškai savo šeimos "drakių" neviešinčiau

Eini ir rašai pareiškimą policijoj. Verkimas FB niekuo nepadės.

Butent, meti toki debila po pirmo protrukio, per borta, kreipiesi i policija, kiek imanoma stengiesi isvengti susitikimu ateityje ir tiek. Prie ko cia ziniasklaida? Diliui, panasu, kad visiskai dzin ka apie ji raso laikrasciai.
QUOTE(mjforever @ 2016 06 19, 15:47)
Bet ciudikai rimti. Natalija įsivaizduoja, matyt, esanti fatališka moteris, galinti visus vynioti apie pirštą. Su zvonkumi dirba, su bunkumi sūnų augina, su diliumi gyvena. Nu nenormalu, kai savo ex laiko savo šeimos nariais. Kažin, kam patiktų,.kai namuose ex butu,.draugaujant su kitu. Dilio veiksmai kvaili, bet viskas ten komišką.

Man irgi ten kvepia nepavykusia Santa Barbaros serija.
QUOTE(Liebchen @ 2016 06 19, 17:38)
Kai perskaičiau straipsnio pavadinimą apie Nataliją, galvojau, kad čia bajeris. Vis gi ne taip jau ir seniai Natalija viešai juo džiaugėsi. Dilys, be ginčų, geras idiotas. Bet ir Natalijai reikėtų kažkaip susimąstyti dėl vyrų pasirinkimo.
Tik man dar keistai atrodo tie ryto veiksmai. Dilys išspiria duris. Bunkus namuose nuo triukšmo turėjo pabusti. Dilys velka iš namų drabužius, orchidėjas, kuria lauželį. Atrodo, kad Dilys į namus ne kartą migravo medžiagų į laužą. Ką daro Bunkus, kodėl vyriškai jo nesulaiko, kad nuostoliai būtų kuo mažesni? Vietoje to jis filmuoja ir fotografuoja Dilį ir lauželį
Pritariu nuomonei, kad su tokiu girtu meiteliu, be vargo isspyrusiu namo duris, mustis tikrai neprotinga. Jauciu, kad jo busena buvo visiskai neprognozuojama, tai geriausia ka galejo padaryti Bunkus, apsaugoti sunu, ka jis ir dare.
QUOTE(Nastya @ 2016 06 19, 18:12)
Nu ok. Įsivaizduokit. Atvaro vyro ex pas jus į namus. Išdaužia duris ir pradeda tempti daiktus į lauką juos deginti. Ką darote jūs?
Ok. Iškviečiat policiją. Kas toliau? Rimtai tiesiog stovit ir žiūrit kaip toliau tempia įvairius daiktus į laužą?
Tokioje situacijoje, manau tai buvo protingiausia ka galima padaryti.
QUOTE(Neverk @ mama,2016 06 19, 18:43)
Dilio veiksmai tai vienareikšmiškai blogis. Bet pati situacija - Zvonkaus name miega Bunkus ir ateina Dilys - nu tokia stotim trenkia
Gerai, kad Natalija viešina, tik, bijau, ne ta kryptim... Linkiu jai ir, svarbiausia, jos vaikui ramybės ir saugaus gyvenimo.

kvepia palaidoku gyvenimo budu ir visisku chaosu sios moters gyvenime. O dar taip neseniai jautesi tokia protinga, tik moke moteris kaip reikia graziai skirtis, bendrauti su ex vyrais ir t.t...Kai tuot arpu, jos pacios gyvenime jau kazin kiek metu tvyro toks bardakas...Parodija ir tiek. Kaip gyvena taip ir turi.
QUOTE(vilnera @ 2016 06 19, 22:11)
Tramdomas dilys juolab galėjo ne tik namus, bet ir bunkų pakurt - na ar pati labai lįstumėt aiškintis santykių su vyru, kuris ne visai blaivus, ir su degiu skysčiu rankose?
Beje, įsivėlus į muštynes, neretai būna sunku įrodyt, kas pradėjo, kas ką užpuolė - jūsų pvz duota situacija, kai eina dviese, ir užpuola - jau yra liudininkė, kuri papasakotų, kaip kas, o šioje - liudininkų juk nebuvo, tad - bijau, kad bunkaus atkirčio atveju svarstytume, ar tik ne bunkus vargšą dilį užpuolė, sumušo ir dar apkaltino nebūtais dalykas

..