Įkraunama...
Įkraunama...

Migrena

Toliau dalinamės vargeliais, džiaugsmais, patirtimi ir atradimais...

user posted image
visoms ir visiems ramių galvelių 4u.gif


sena tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiutiute: 19 birželio 2016 - 10:25
Labas, mergaitės 4u.gif
tylu čia naujojoj temoj g.gif
kaip jums migrena vasarą-ar poveikio jokio neturi? man liepos mėnuo kažkoks labai sunkus, migrena po 2-3 dienas doh.gif šiandien atsikėliau trečia diena su skaudančia galva, kol kas išgėriau tik ketanovą, tikiuosi Zomig neprireiks. pastebėjau, kad jei labai kietai miegu, ta prasme-gulus miegas būna, tai atsikėlus skauda galvą blink.gif
Atsakyti
QUOTE(braske09 @ 2016 07 20, 07:11)


as irgi jau trecia diena migrena doh.gif ir siaip kazkokie orai migreniniai unsure.gif
Atsakyti
Labas,
kazkada cia rasiau, bet ne apie tai
neurogole nepatikejo, kad isgeriu per menesi 6 dezutes Naramig, ir daugiau neisrase verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Lėja... @ 2016 08 02, 12:56)
Labas,
kazkada cia rasiau, bet ne apie tai
neurogole nepatikejo, kad isgeriu per menesi 6 dezutes Naramig, ir daugiau neisrase  verysad.gif

košmaras... blink.gif nebandėt pas kitą gydytoją konsultuotis? unsure.gif
Atsakyti
Labas, gal kas nors bandėt? :

https://gamtosgrozio...paign=wednesday
Atsakyti
QUOTE(braske09 @ 2016 07 20, 07:11)
Labas, mergaitės 4u.gif
tylu čia naujojoj temoj :hm
kaip jums migrena vasarą-ar poveikio jokio neturi?



ne, metu laikai neturi man poveikio. kas tik turi siuo metu- tai tam tikras maistas.
nes stresa eliminavau is savo gyvenimo.
Atsakyti
QUOTE(Lėja... @ 2016 08 02, 12:56)
Labas,
kazkada cia rasiau, bet ne apie tai
neurogole nepatikejo, kad isgeriu per menesi 6 dezutes Naramig, ir daugiau neisrase  :verysad:

o nepasiule kazko kito? Nes as geriua visokiu vaistus, antidepresantus bandant sumazinti ksuasmu kieki.

QUOTE(jaicy @ 2016 09 13, 15:17)
ne, metu laikai neturi man poveikio. kas tik  turi siuo metu- tai tam tikras maistas.
nes stresa eliminavau is savo gyvenimo.

KAIP? blink.gif
Atsakyti
Lengva stresa isbraukt is gyvenimo. As irgi tai padariau. Ir ka? Migrena nebesikartoja taip daznai smile.gif

Jaicy,nuo kokio maisto kyla migrena?

Man dabar jauciu prasideda skausmai jau. Manau gersiu cinie unsure.gif taip dziaugiausi,kad jau ilga laika nebuvo skausmu ir kaip tycia,po poros dienu turek beda doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aidos @ 2016 09 14, 13:34)
Lengva stresa isbraukt is gyvenimo. As irgi tai padariau. Ir ka? Migrena nebesikartoja taip daznai  smile.gif

Aha, ir aš norėčiau sužinoti-kaip? 4u.gif

Labas smile.gif mergaitės - ar jums skausmas visada būna vienodas? na ta prasme vienodą sritį skauda?

Man nuo vakar skauda k.p. smilkinio-akies sritį.Sunkiai pernešu tokio pobūdžio skausmą... Ir toks skausmas man laikysis 4-5 dienas. Jokie vaistai nenumuša jo, nuskausminamieji šiek tiek prislopina, bet žinau kad aš jį turėsiu iškęsti tas visas dienas... Zomig nenumuša skausmo...Šitas skausmas yra pats sunkiausias, nes aš jį turiu iškentėt unsure.gif kai pagalvoju kad man rytoj į darbą doh.gif Bet koks judėjimas skausmą padidida, jis pasidaro pulsuojantis....Žodžiu, gal žino kas kokį stebuklingą receptą, kaip jį panaikinti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aidos @ 2016 09 14, 13:34)
Jaicy,nuo kokio maisto kyla migrena?





nuo to kuriame ypac daug histamino- sokoladas, vynas, suriai(ypac brandinti), rukyta zuvis, konservai.


Papildyta:
QUOTE(Aidos @ 2016 09 14, 13:34)

Man dabar jauciu prasideda skausmai jau. Manau gersiu cinie  unsure.gif taip dziaugiausi,kad jau ilga laika nebuvo skausmu ir kaip tycia,po poros dienu turek beda doh.gif



jum priepuoliai prasideda nuo galvos skausmo?

mano migrena per 25m pasikeite, anksciau geriau vaistus kaip ir saket- kai jau pradedavp skaudet galva ar zaizaruot pradedavo. ir nepadedavo tabletes. tekdavo vaistus leistis

bet per paskutinius 3 m pasikeite dinamika ir galiu atpazinti migrena dar pries tuos simptomus. man visu pirma stoja skrandis. ir tai tik dabar supratau kad yra pirminis simptomas- isgerus cinie - pagulejus 20 min man neprasidejo kiti simptomai ir as galejau atsikelt ir varyt i lauka. ko niekad nebudacvo anksciau.
dar kitas simptomas kad tai tikrai migrena o ne siaip skrandzio sustreikavimas- tai toks kazkoks nusilpes regejimas, sviesos baime.. jei sie du simptomai kartu- dazniausiai jie buna ryte, kai ruosiuos i darba - ir tik atejus i darba suprasdavau kad tai vis gi migrena- ir tekdavo grizt namo unsure.gif
ir ka supratau- stoja skrandis ryte po vakar, jei valgiau minetus produktus. ( negaliu as suvalgyt viena gabaliuka sokolado.... ax.gif )
Papildyta:
QUOTE(tiutiute @ 2016 09 13, 19:56)



baigus mokslus labai paretejo migrena. o pernai lygiai pries metus pakeiciau darba smile.gif

Papildyta:
QUOTE(braske09 @ 2016 09 25, 14:01)
Aha, ir aš norėčiau sužinoti-kaip? 4u.gif

Labas smile.gif mergaitės - ar jums skausmas visada būna vienodas? na ta prasme vienodą sritį skauda?

Man nuo vakar skauda k.p.  smilkinio-akies sritį.Sunkiai pernešu tokio pobūdžio skausmą... Ir toks skausmas man laikysis 4-5 dienas. Jokie vaistai nenumuša jo, nuskausminamieji šiek tiek prislopina, bet žinau kad aš jį turėsiu iškęsti tas visas dienas... Zomig nenumuša skausmo...Šitas skausmas yra pats sunkiausias, nes aš jį turiu iškentėt unsure.gif kai pagalvoju kad man rytoj į darbą doh.gif Bet koks judėjimas skausmą padidida, jis pasidaro pulsuojantis....Žodžiu, gal žino kas kokį stebuklingą receptą, kaip jį panaikinti biggrin.gif



pabandykit sekti ka valgote, rasykites dienorasti, ka valgete ir kada budavo migrena. man prireike 25 m susiprast kad maistas tikrai itakoja.
dar isbandykite eterinius aliejus, kai vaistai nepadeda- griztame prie gamtos.
keli lasaii snapuciu aliejaus sumaisyti su pvz kokoso aliejum - itrinti miregnos metu padus, smilkinius. jei turie aromalempa- palasinkite alieju ir kvepuokite kol bunat namuose/miegat.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jaicy: 26 rugsėjo 2016 - 12:51
jaicy-ačiū 4u.gif eteriniai aliejai turbūt liko dar neišbandyti-teks bandyt smile.gif
Dienoraštį irgi planuoju jau senai pradet, bet vis neprisiruošiu.Kažkaip atrodo per daugelį metų nuo maisto jau būčiau pastebėjus, bet turbūt verta save stebėt...Man migrena irgi keičiasi-buvo ir man toks laikas, kaipradžios sustodavo skrandis o tada jau prasidedavo skausmas....Mano seimos gydytoja aiskindavo kad cia sutapimas, taip negali but ax.gif o pasirodo gali, galedavau nevalgyt istisas 3 dienas....
turiu itarima, kad skausmas man kazkaip susijes su cukrumi...kartais buna tokie saldumynu priepuoliai....arba po migrenos uzsinoriu ziauriai saldziai...

Per daug metu pastebeti, mano pagrindiniai migrenos provokatoriai:
rezimo nesilaikymas; nedamiegojimas/persimiegojimas; didelis stresas (kas nors stipriai sunervuoja ); virskinimo problemos ( pvz.nenueinu i WC dvi dienas.. );stiprus aštrūs kvapai (rukalu, dazu ).
Atsakyti