Įkraunama...
Įkraunama...

Būsimų ir esamų mamyčių verslumas

Sveikos busimos ir esamos mamytes 4u.gif

As esu dar tik besilaukianti busimoji mamyte nestuke.gif Taip jau susikloste aplinkybes, kad teko mesti darba jau nestumo pradzioje. Norejau padiskutuoti, ką mamytės veikia ir kaip prisiduria pinigeliu papildomai. g.gif

Atsakyti
QUOTE(ausra_ausrele @ 2016 06 20, 12:27)
Sveikos busimos ir esamos mamytes  4u.gif

As esu dar tik besilaukianti busimoji mamyte  nestuke.gif  Taip jau susikloste aplinkybes, kad teko mesti darba jau nestumo pradzioje. Norejau padiskutuoti, ką mamytės veikia ir kaip prisiduria pinigeliu papildomai.  g.gif

Sveika smile.gif ,
Na as dar kai nebuvau neščia, ir studijavau paskutiam kurse ( tik prie pora dienų atsiėmiau diploma) buvau susipirkus viską ko reikia ilgalaikiam nagų lakavimui. Tai va dabar kai pradėjau lauktis, galvoju, kad užsiimsiu kolkas, nes iki šiol darydavau ji tik mamom, tetom ir sau smile.gif dabar galvoju pradėti draugėms daryti, gal atsirastų klientų ir praktikos reikia taip pat. Kiek pažystų kas tuo užsiima, tai nemažai eina užsidirbti ir klientus priėma namie smile.gif Žinoma jau tada dirbti reiktų ir saugotis, bent jau kauke apsauginę dėtis smile.gif Dar žinau drauge mano būdama neščia darė pagal užsakyma vardinius čiulptukų laikiklius smile.gif
Atsakyti