Įkraunama...
Įkraunama...

Vegajewelry papuošalai

Laba diena, rankų darbo papuošalai iš natūralių pusbrangių akmenų, swarovski kristalų, stiklo. Esu iš Kauno, siunčiu registruotu paštu visoje Lietuvoje. Mano paštas- vegajewelry@gmail.com
Mano galerija-
Galerija I

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image


Atsakyti
user posted image
Dirbtinės odos apyrankč.

Galerija I


Atsakyti
user posted image
Tamsiai violetinės spalvos natūralios odos apyrankė (4mm). Apsisuka du kartus apie riešą.
Atsakyti
user posted image
Apyrankė iš rausvos ir persikinės natūralios odos bei melsvos dirbtinės odos. Apsisuka pora kartų apie riešą, Su prailginimo grandinėle.Ppakabuką galima keisti, galima ir visai nuimti.

https://www.flickr.c...os/vegajewelry/
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Stambus žadeitas, swarovski kristalas button jet, organinio stiklo laumžirgis, juodas stiklas.
Atsakyti
user posted image
žalsvas elektrinis keramikinis bumbulas, tekstilinė žiedlapių gėlė, intarpas su skaidriais kristaliukais, swarovski kristaliukas golden shade, nerūdyjančio plieno grandinėlė. Galima keisti grandinėlę į pilka juostelę - virvelę.

Galerija I
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
Rusvų tonų komplektukas. Rusvas žadeitas, balkšvas agatas, keramikinis angeliukas, pilka odelė ir pilka virvelė.

Galerija I
Atsakyti
user posted image
Persikinio žadeito apyrankė. Dažytas agatas 15 mm, Žadeitas 4 mm, eina trys eilės žadeito.
Galerija I
Atsakyti
user posted image
Stambūs Pasteliniai trijų atspalvių swarovski perlai (10 mm) ir sidabrinio atspalvio eko oda 6 mm.
Galerija I
Atsakyti
user posted image
user posted image
Baltas žadeitas, sarovski golden shade button, organinio stiklo keturlapis dobilas, balta natūrali oda.
Atsakyti
QUOTE(~VEGA~ @ 2016 08 02, 22:26)
user posted image
user posted image
Baltas žadeitas, sarovski golden shade button, organinio stiklo keturlapis dobilas, balta natūrali oda.

Visi darbeliai laba zavus thumbup.gif nrejau paklausti kokia kaina sios apyrankes?
Atsakyti
user posted image
Margaspalvis Amazonitas 8 mm, geltono metalo detalės, bitės pakabukas, kreminė eko oda 6 mm.

Galerija I
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~VEGA~: 21 rugpjūčio 2016 - 18:34