QUOTE(Peliauckų Jadzė. @ 2016 06 29, 22:17)
O žmonės - ne vergai ar baudžiauninkai. Jų neprirakinsim, neuždarysim ir niekaip kitaip neuždrausim dirbtinio apvaisinimo atlikti kitoje šalyje. Tai ar mūsų valstybei nuo to geriau?
Šiaip tai aš kalbu apie dirbtinį apvaisinimą, o ne apie antrines ar tretines naudas iš embrionų medžiagų. Tikriausiai tą irgi galima įstatymiškai sutvarkyti, kad iki to nebūtų prieita? Nes tą "Noriu gyventi" galima įgyvendinti, bent jau bandyti įgyvendinti ir kitokiais metodais. O dirbtinis apvaisinimas, kaip suprantu, nevaisingoms poroms yra vienintelis belikęs veiksmingas metodas.
O kas mūsų valstybei blogo? Kas jai blogiau?
O kodėl, aš irgi instinktų lygyje noriu gyventi ir viskas. Noriu. Ir tai man vienintelis būdas.
Nesu susidūrusi su atveju, kad va kas nors susirgo mirtina liga nepagimdęs, bet esu susidūrusi su atvejais kada tie dirbtinio apvaisinimo rezultatai taip neatitiko tėvų lūkesčių, taip buvo ne tai ko jie tikėjosi, jog jie mielai perleido rūpestį tais vaikais giminėms ir net draugams, o patys gyveno savo įprastinį gyvenimą dviese. Tai čia geriausi atvejai, žinau daug blogesnių. NE viskas yra labai puiku ir labai gerai. Paskutinį kartą su uo susdūriau ne vėliau kaip birželį, kada trynukių mama labai dūsavo ir gavo atitinkamą ji pagalbą pagal dūsavimus, kad va , gal galėjo kitus embrionus parinkti, o tai va dvi kaip ir panašios trečia stora. Žodžiu jautė tokį didelį diskomfortą tuos septynis metus po jų gimimo, kad oj. Ir sako aš nežinau ar jas myliu. Būčiau žinojus kas bus-būčiau nesutikus.
Papildyta:
QUOTE(8 p.m. @ 2016 06 29, 22:27)
Tai jei nebutu nuo tos ligos visisko isgijimo, bet vaistai padetu prailginti gyvenima? Kaip suprantu is atsakymo, tu vaistu atsisakytumet?
Ania? Man prasau saltini, koki ne VBS lygio.
nežinau kas jums ne VSB, ieškokit pati.