Įkraunama...
Įkraunama...

Skrendame vaikučių į Izraelį!

Sveikos, mielosios!

Kviečiame prisijungti prie naujos temos!

Niekam nėra paslaptis, kad medicinos lygis Izraelyje yra vienas aukščiausių pasaulyje. Šioje šalyje naudojama pati pažangiausia diagnostinė aparatūra, dirba aukščiausios kvalifikacijos gydytojai. Izraelyje dirbtinio apvaisinimo procedūros yra kompensuojamos valstybės, dėl šios priežasties kasdien atliekamos šimtai procedūrų ir yra nemažai žinomų gydytojų specialistų, turinčių didelės patirties.

Svarbu pažymėti, kad Izraelio gydytojai sėkmingai gydo sunkias nevaisingumo formas ir net beviltiškus pacientus, pavyzdžiui neaiškios kilmės nevaisingumą, policistinių kiaušidžių sindromą, gydymas po kelių nesėkmingų IVF bandymų, oligospermiją ir t.t.

Ne visada gydymas Turkijoje, Latvijoje ir kitose šalyse duoda gerų rezultatų, todėl ypatingai rekomenduojama kreiptis į Izraelio specialistus.

Medicinos turizmas Izraelyje puikiai išvystytas, turistai iš viso pasaulio atvažiuoja spręsti savo sveikatos problemas.

Lietuvos atžvilgiu gydymo kainos nėra žemos, bet tikrai verta mokėti už kokybę.

Gydytojai:

Prof. Marta Dirnfeld – talentinga gydytoja su pasauline reputacija IVF srityje, dar vadinama 3 tūkstančių vaikų močiute. Profesorė eina prezidentės pareigas Izraelio Vaisingumo asociacijoje. Profesorė priima pacientus privačiame kabinete Haifos mieste.

Prof. Ami Amit – top ginekologas, vienas pirmųjų pasaulyje sukūrė ir pritaikė transvaginalinį ultragarsą IVF proceso metu, ICSI metodą ir embrionų užšaldymą su vėlesne genetine diagnostika. Profesoriaus istorijoje tūkstančiai sėkmingų dirbtinio apvaisinimo atvejų.
Profesorius priima pacientus privačiame kabinete Hercelijos mieste.

Prof. Ariel Horovitz – labai žinomas Izraelyje ginekologas, nevaisingumo gydymo specialistas. Profesorius ypatingą dėmesį skiria vyresnių nei 35 metų moterų problemoms, įskaitant kiaušialąsčių šaldymo technologijos panaudojimą. Profesorius priima pacientus privačiame kabinete Tel Avive.

Prof. Adrian Shulman – vienas pirmaujančių ginekologų Izraelyje, dirbtinio apvaisinimo specialistas. Daugybės mokslinių straipsnių ir leidinių autorius. 2015 metais paskelbtas Forbes Israel žurnale geriausių gydytojų sąraše. Nuolat dalyvauja tarptautinėse konferencijose. Profesorius priima pacientus privačiame kabinete Tel Avive.

Vyrų nevaisingumas:

Daktaras Raanan Tal
– žymusis Izraelio chirurgas - urologas, vyrų nevaisingumo gydymo specialistas. Atlieka Micro Tese procedūras, varpos protezavimą, vazektomiją, hidrocėlės gydymą. Jis paskelbė daugybę mokslinių straipsnių klinikinės urologijos ir vyrų seksualinės disfunkcijos gydymo temomis. Daktaras priima pacientus privačiame kabinete Tel Avive.


Kainos:

Moters ir vyro diagnostika 2 250 $.
IVF Protokolas 7 200 $ (pasirenkant Prof. Ami Amit kaina 9 500 $).
Vaistai IVF Protokolui 1 100- 1 800 $.
ICSI 2 050 $.
Micro Tese operacija 14 600 $.


Logistikos paslaugų paketas (transferis į gydymo įstaiga ir atgal, vertimas, medicinos koordinatoriaus palyda) yra nemokamas.
Atkreiptinas dėmesys, kad transferis iš/į oro uostą skaičiuojamas papildomai (priklausomai nuo vietos 50-100 $).
Pirmajai pacientei, atvykusiai iš Lietuvos bus suteiktos ypatingos nuolaidos.

Dėl detalios informacijos kreiptis yulia.dramedical@gmail.com

Apgyvendinimas:


Tel Avive pragyvenimas brangesnis, negu Haifos mieste.
Viešbučių kainos Tel Avive prasideda nuo 100 USD parai, Haifoje nuo 80 USD parai.
Butai ir apartamentai, kaip taisyklė, pigesni.
www.booking.com
www.housetrip.com
www.airnbnb.com

Skrydžiai: tiesioginiai skrydžiai vykdomi per Wizzair (Vilnius – Tel Avivas). Rekomenduojame parsisiųsti jų programėlę ir sekti nuolaidas. Beveik kas mėnesį skelbia dieną, kurią galima įsigyti bilietus su 20 % nuolaida.

D.R.A Medical – privati kompanija Izraelyje, kurį specializuojasi užsienio pacientų gydymu. Bendrovės direktorius ir įkūrėjas – profesorius Ron Karmeli.

Daugiau informacijos www.dramedical.com

Atsakyti
D.R.A Medical turi nuosavus apartamentus, kuriuos gali suteikti pacientams už ypatingas, žemesnes nei rinkoje, kainas. Daugiau informacijos yulia.dramedical@gmail.com
Atsakyti
Senai laukiau šios temos.Esu girdėjusi gerų atsiliepimų.O ar yra ten buvusių lietuvaičių?Ir dar neparašyta koks pasisekimo procentas???
Manau prisijungusių bus.Kainos ne tas žodis kad didelės.
Atsakyti
Kainos labai dideles verysad.gif
Geriau i Lenkija ar Baltarusija,ten irgi daug geru klinikų ir specialistu yra.
Atsakyti
QUOTE(elenija @ 2016 07 07, 07:18)
Senai laukiau šios temos.Esu girdėjusi gerų atsiliepimų.O ar yra ten buvusių lietuvaičių?Ir dar neparašyta koks pasisekimo procentas???
Manau prisijungusių bus.Kainos ne tas žodis kad didelės.


Sveiki,
tikslių duomenų kiek lietuvių atvyko į Izraelį gydymosi tikslais mes deja neturime, bet Profesorė Marta Dirnfeld ir Profesorius Ami Amit pasakojo, kad pastaraisiais metais sulaukė kelių pacientų iš Baltijos šalių ir suinteresuotų asmenų skaičius didėja.
Statistikos duomenimis, Izraelis pirmauja Europoje pagal sėkmės rodiklius IVF srityje. Moterų iki 30 metų sėkmės rodikliai pas geriausius specialistus siekia 70 procentų. Kolkas tai tik skaičiai. Tikimės, kad rezultatai kalbės už save ir forumo dalyvės sulauks vaikučių su Izraelio gydytojų pagalba.

Papildyta:
QUOTE(solnce77 @ 2016 07 07, 13:20)
Kainos labai dideles  verysad.gif
Geriau i Lenkija ar Baltarusija,ten irgi daug geru klinikų ir specialistu yra.


Kainos tikrai nėra mažos, šalis yra brangi, pragyvenimo lygis aukštas, tačiau kartais verta vieną kartą sumokėti ir gauti rezultatą thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Julija Chepovetsky @ 2016 07 10, 09:12)
Kainos tikrai nėra mažos, šalis yra brangi, pragyvenimo lygis aukštas, tačiau kartais verta vieną kartą sumokėti ir gauti rezultatą  thumbup.gif

Tokius pinigus mokėčiau tik turėdama garantiją, kad pasiseks. O kadangi IVF kely garantijos nėra ir ne viskas nuo klinikos priklauso, gal verta pagalvoti apie gerokai pigesnes alternatyvas - kad ir tą pačią Turkiją...
Atsakyti
QUOTE(nefifi @ 2016 08 04, 14:41)
Tokius pinigus mokėčiau tik turėdama garantiją, kad pasiseks. O kadangi IVF kely garantijos nėra ir ne viskas nuo klinikos priklauso, gal verta pagalvoti apie gerokai pigesnes alternatyvas - kad ir tą pačią Turkiją...


su visa pagarba Turkijos kolegoms, jiems dar stipriai reikes pasistengti pasiekti toki pati medicinos lygi, kaip Izraelyje. Turime nemazai atvaziuojanciu pacientu po Turkijos gydymo. Musu gydytojams tenka dirbti po ju klaidu. Neseniai turejome viena paciente, kuriai pirmojo IVF protokolo metu (ne krio protokolo) isodino uzsaldytus embrionus..
Geras gydymas daug kainuoja, blogas kainuoja gyvybe (siuo atveju negimusio vaikelio). Bet kiekvienas turi teise rinktis.
Atsakyti
Kiek cia banku apiplest reiktu...kad paprastas mirtingasis su Lt minimumu ar kad ir 3 minimumais galetu ten nuvažiuot...
Atsakyti
QUOTE(Julija Chepovetsky @ 2016 08 21, 14:49)
su visa pagarba Turkijos kolegoms, jiems dar stipriai reikes pasistengti pasiekti toki pati medicinos lygi, kaip Izraelyje.

Medikai gali būti visagaliai iki įsodinimo...po jo net ir Izraelis negali garantuoti, kad įsitvirtins. Jau nekalbant apie sėkmingą išnešiojimą.
Atsakyti
O va mes,net labai mastem apie Izraeli. Buvom tiek visais nusivile, kad galvojom is paskutiniuju,bet bandysim ten. Bet pries Izraeli dar Turkijoj nusprendem pabandyt. Ir laukiames wub.gif . Taip Izraeli brangu sutinku,bet kai apima neviltis tai ir tie pinigai reiksmes nebesudaro. Atrodo isleisi paskutini centa,kad tik pavyktu. O Izraelis tikrai stipri salis gydymo atzvilgiu.
Atsakyti
QUOTE(nefifi @ 2016 08 24, 14:49)
Medikai gali būti visagaliai iki įsodinimo...po jo net ir Izraelis negali garantuoti, kad įsitvirtins. Jau nekalbant apie sėkmingą išnešiojimą.


Deja, joks medikas jokioje salyje negali duoti garantiju... Netikekite, jeigu duoda. Ju tiesiog nera.
Izraelis gali garantuoti auksciausio lygio aptarnavimo kokybe, geriausius gydytojus ir naujausias medicinos technologijas. Tai pakelia jusu sansus susilaukti vaikelio :)
Atsakyti
QUOTE(Kazkieno zmona @ 2016 08 26, 07:24)
O va mes,net labai mastem apie Izraeli. Buvom tiek visais nusivile, kad galvojom is paskutiniuju,bet bandysim ten. Bet pries Izraeli dar Turkijoj nusprendem pabandyt. Ir laukiames  wub.gif . Taip Izraeli brangu sutinku,bet kai apima neviltis tai ir tie pinigai reiksmes nebesudaro. Atrodo isleisi paskutini centa,kad tik pavyktu. O Izraelis tikrai stipri salis gydymo atzvilgiu.


Sveikinimai!!! nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif
Aciu uz pozityvu komentara :)
Lengvo Jums nestumo ir gimdymo!!!

Atsakyti