Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų vienetiniai beveisliukai

Manekenė mūsų biggrin.gif wub.gif
Buvau Pinkį šiandien vetkėn nutysus dėl tos opelės. Plius manikiūrą padarė biggrin.gif
Na...kad ir skambinaus, kas dirbs-sakė vaikinas, vėl užtaikiau ant mergelkos. Tai išvalė žaizdelę, dar vaistų prileido, sakė dar trečiadienį atvest. Geriausiai būtų operacija, bet narkozė jau senukui ne kažką...sakau, darykit su vietiniu nuskausminimu - juk paviršinė opelė, nieko ten nėr...tai pradėjo aiškint,kad vistiek jaučia tongue.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Mano princas wub.gif
Atsakyti
nu gražus tas princas, tik mamka apsileidus - anei mantijos, nei karūnos... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2019 02 26, 12:34)
nu gražus tas princas, tik mamka apsileidus - anei mantijos, nei karūnos...  bigsmile.gif

Teks nuodeme ispirkt skanestais biggrin.gif
Atsakyti
O mano "karalienė" išvis ant grindų voliojasi. lotuliukas.gif Nereikia jai nei sostų, nei skeptrų, nei lovų. lotuliukas.gif
Atsakyti
ryžas savo lovą turi, ir po čiužiniu vis žaislus užkasinėja biggrin.gif O jei jau labai nori pamandravot, ateina ant sofos priekinėm kojom pasiramsto biggrin.gif
Atsakyti
Su Užgavėnėm! 4u.gif
Tikimės, kad žiemos išvarymo šventė, visiems buvo smagi ir soti. smile.gif

Šiandien, besiknisdama po senai darytų nuotraukų archyvą,
radau šiai dienai tinkančią foto. biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
oi ačiū ačiū... riebaus lašininio 4u.gif
Taiga kaip visada - aukštumoj wub.gif
Atsakyti
Sveikos,bet iš tikrųjų kokie tie mūsų beveisliukai gražūs😘maniškė irgi,būna,sulaukia pagyrų ar šiltų žvilgsnıų iš praeivių☺️
Atsakyti
O pas mus naujiena pagrindinė tokia,kad vakar kambary pastatėm metalinį narvą...kaip prisiskaičiau,tai dabar ji su juo turi susipažinti...bet kokia nuovoki,nes jaučia,kad čia jai...sudėjau ten žaislus...bet jau taip atsargiai ir iš tolo uosto...paskui mano kalbinama,bet jau taip nedrąsiai, pasiėmė iš narvo žaislą... Šįryt į narvą įdėjau jos bliudelį su skanėstų, tai irgi ėdė priekinėmis kojomis stovėdama narve,o užpakalines palikusi už jo...
Bet kokia ji nuovoki...😍
Atsakyti
Taiga modelis kaip visad.
Siandien su drauge pietavom, suni pririsau lauke prie akiu, kitapus lango. Pokst, jau ziurim, kazkokia senjora seria daktariska. Islindau, graziai paprasiau nesert. Atsisedau atgal, ta vis tiek sudave visa desra, ir vidun atejus pradejo klausinet, kas cia savininkas, kodel palikot, jam sala kojos, ar nematot, visas dreba, taip negalima su gyvunu. Sakau - ponia, lauke pliusine temperatura, jam per 15min tikrai nieko nenutiks, as nemesiu maisto dabar ir nebegsiu pas suni. Kokiu idomiu zmoniu buna. Guli dabar salia ant sofos, pilvas burbuliuoja, laukiu pasekmiu.
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2019 03 07, 16:30)
Taiga modelis kaip visad.
Siandien su drauge pietavom, suni pririsau lauke prie akiu, kitapus lango. Pokst, jau ziurim, kazkokia senjora seria daktariska. Islindau, graziai paprasiau nesert. Atsisedau atgal, ta vis tiek sudave visa desra, ir vidun atejus pradejo klausinet, kas cia savininkas, kodel palikot, jam sala kojos, ar nematot, visas dreba, taip negalima su gyvunu. Sakau - ponia, lauke pliusine temperatura, jam per 15min tikrai nieko nenutiks, as nemesiu maisto dabar ir nebegsiu pas suni. Kokiu idomiu zmoniu buna. Guli dabar salia ant sofos, pilvas burbuliuoja, laukiu pasekmiu.

mdaa... gyvūnų teisių gynėja - maniakė... tik šlamštą sveimam šuniui nesiklausus kiša blink.gif
Gal angliukų profilaktiškai arba smectos su grietine (bent jau aš taip sumaitinu tongue.gif)

Atsakyti