QUOTE(pupa01 @ 2016 08 03, 16:49)
Sveiki, pradejom dometis granuliniu sildymu. Tai va pirmas klausimas: kaip zinoti ar geros granules? ir gal patarsit is kur pirkti pati granulini katila? Esam is Kaipedos,namo dydis 200kv2m
Sveiki,
Tai va pirmas klausimas: kaip zinoti ar geros granules?
Nesužinosit, kol nesudeginsit keletos maišiukų ir nepažiūrėsit į pelenus. Priešingu atveju žiūrėti kad būtu kiek šviesesnės ir vadovautis rekomendacijom iš kitų vartotojų (apie granulių gamintoja)
ir gal patarsit is kur pirkti pati granulini katila? irgi, sėskite, skirkite tam visą dieną, gal ir daugiau, rinkite info iš googl'o ir susirašę patinkančius modelius, juos lyginkintės (šitas turi tą bet neturi šito, anas turi aną bet neturi šito). Kai liks kokie 3 modeliai, pakalbėkite su pardavėjais/atstovais. Kad nuvažiavę pažiūrėsite į metalo gabalą - niekas nepasikeis, vistiek nieko nesuprantate ir pardavėjas galės durstyti kaip tik geidžia.
Apie pardavėjų kontaktų prašymą kas turi tokį katilą irgi pamirškite, stebūklų nebūna - duos tik patenkinto kliento kontaktus, kuris irgi bus įvaldęs pardavimo meną.
namo dydis 200kv2m
nieko nesako. Katilo galingumas parenkamas pagal:
* pastato bendrą varžą
* bendrą lubų aukštį (gal lubos pas Jus 4m aukščio ir reikės daugiau galios, norint įšildyti tokį tūrį)
* šildomą plotą (jokių garažų ir katilinių)
* karšto buitinio vandens suvartojimą (ar šeima iš 4 asmenų tai 3 vyrai ir viena moteris, ar šeima iš 4 asmenų tai 1 vyras ir trys moteriškaitės - va čia sąnaudos ženkliai skiriasi)