Įkraunama...
Įkraunama...

Kvepalai mamai 60mečio proga

Pirmiausiai labas visiems.

Kovo mėnesį mamai sukaks 60 m. Ta proga norėčiau jai padovanoti gerus kvepalus. Suprantu, kad kiekvieno skonis individualus, vis dėl to rizikuočiau pasikliauti daugumos skoniu smile.gif
Kažkada žurnale mama buvo radusi Cristobal Balenciaga mėginuką ir jis jai patiko. Gaila, kad šių kvepalų nėra pirkti lietuviškose svetainėse.
Atsakyti
QUOTE(Oduvancik @ 2016 07 11, 15:03)
Pirmiausiai labas visiems.

Kovo mėnesį mamai sukaks 60 m. Ta proga norėčiau jai padovanoti gerus kvepalus. Suprantu, kad kiekvieno skonis individualus, vis dėl to rizikuočiau pasikliauti daugumos skoniu smile.gif
Kažkada žurnale mama buvo radusi Cristobal Balenciaga mėginuką ir jis jai patiko. Gaila, kad šių kvepalų nėra pirkti lietuviškose svetainėse.



sveiki,

nelabai reikėjo kurti atskiros temos, galėjote ir bendroje užklausti 4u.gif

Cristobal ne tai, kad lietuviškose nebėra, jie apskritai nebegaminami. o kokius kvepalus mama iki šiol naudojo, kur jai patiko?
Atsakyti
pritariu monmorensis ir del temos ir kad turetumet atsizvelgti į mamos skonį, kokie dar jai patiko pries tai, kokius naudodavo
mano mama pamenu turejo climat parfuma, kuri mes su sese begediskai gadindavom,naudodavom, o mamos buvo iseiginis kvapas, tai iki siol tas kvapas primena ir asocijuojasi su mama angel_sadangel.gif soske.gif
koleges mamai, kuri yra panašaus amžiaus (59m.) imponuojantys kvapai lancome climat, magie noirie, poeme, tas pat tresor, klasikiniai, chacarel anais anais, laura biagiotti venezie, Paloma Picasso paloma picasso, chanel klasika - coco, no 5
Atsakyti

Perskaičiau išvardintus, manau, Tresor galėtų būti saugus varijantas. Solidūs, klasikiniai, tikrai daug kam patinkantys. Pati Sofia Groisman, kaip prisipažino viename interviu, jais dažniausiai kvėpinasi. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(theorema @ 2016 07 12, 13:11)
Perskaičiau išvardintus, manau, Tresor galėtų būti saugus varijantas. Solidūs, klasikiniai, tikrai daug kam patinkantys. Pati Sofia Groisman, kaip prisipažino viename interviu, jais dažniausiai kvėpinasi. biggrin.gif

geras variantas tikrai šitas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Oduvancik @ 2016 07 11, 15:03)
Pirmiausiai labas visiems.

Kovo mėnesį mamai sukaks 60 m. Ta proga norėčiau jai padovanoti gerus kvepalus. Suprantu, kad kiekvieno skonis individualus, vis dėl to rizikuočiau pasikliauti daugumos skoniu smile.gif
Kažkada žurnale mama buvo radusi Cristobal Balenciaga mėginuką ir jis jai patiko. Gaila, kad šių kvepalų nėra pirkti lietuviškose svetainėse.

Jei patiko Cristobal, tai padovanočiau YSL Cinema (edt panašesni nei edp). Solidus, prabangus kvapas, bet neatgyvenęs. Mano močiutė juos gyrė thumbup.gif Tik va, parduotuvėse jų nėra, reiktų ieškot internetinėse, bent jau edp tikrai dar galima rast:
https://www.b-a.eu/p...P-moterims-90ml

Tresor neblogas variantas, bet reiktų išsiaiškinti, ar patinka rožė, nes man iš Lancome Poeme daug labiau patinka ax.gif
Atsakyti
Nežinojau, kurią temą pasirinkti smile.gif Gal kas iš administratorių šią temą perkels, kur jai vieta smile.gif

Ačiū už pasiūlymus smile.gif

Mamai patikdavo "Bi-es". Jų būdavo pirkti PC "Kubas". Buteliukas paprastas, ant jo tik užrašas "Bi-es". Jai patiko ir pats kvapas, ir tai, kad jis ilgai laikydavosi - bendradarbės girdavo, kad skaniai kvepia biggrin.gif

Iš mano turimų jai patiko Antonio Banderas "Blue seduction" ir Calvin Klein "Obsession night", tik va šitų bendradarbės neužuosdavo lotuliukas.gif
Atsakyti
Tada tikrai pats laikas mamai padovanoti mamai kažką klasikinio ir solidaus, nes su Bi-es tai nekažką blush2.gif

Susirašykit čia išvardintus variantus ir į pardę. Pabandysit, nuspręsit kas labiausiai tiktų, o tada nete galėsit paieškoti, kur pigiau. Yra tema "patikimos kvepalų parduotuvės", ten galėsit pasitikrinti, ar verta pirkti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Oduvancik @ 2016 07 13, 20:30)
Mamai patikdavo "Bi-es". Jų būdavo pirkti PC "Kubas". Buteliukas paprastas, ant jo tik užrašas "Bi-es". Jai patiko ir pats kvapas, ir tai, kad jis ilgai laikydavosi - bendradarbės girdavo, kad skaniai kvepia biggrin.gif

Taigi tie Bi-es populiarių kvepalų kopijas gamina ax.gif Jeigu atsimenat, kaip atrodė buteliukas, galima būtų rast internete, kokių tai kvepalų kopija.

Atsakyti
Buteliukas labai panašus į šitą, tik nebuvo žodžio "Crystal", o pats "Bi-es" kitokiu šriftu parašytas biggrin.gif Dėžutė, kiek pamenu, buvo baltos spalvos be žvaigždučių.
http://www.skapiec.p...02/comp/2019988
Atsakyti
http://www.fragranti...ners/Bi-es.html
Pažiūrėkite čia, gal atseksite kokie buvo.
Atsakyti
QUOTE(Oduvancik @ 2016 07 13, 20:30)
Nežinojau, kurią temą pasirinkti smile.gif Gal kas iš administratorių šią temą perkels, kur jai vieta smile.gif

Ačiū už pasiūlymus smile.gif

Mamai patikdavo "Bi-es". Jų būdavo pirkti PC "Kubas". Buteliukas paprastas, ant jo tik užrašas "Bi-es". Jai patiko ir pats kvapas, ir tai, kad jis ilgai laikydavosi - bendradarbės girdavo, kad skaniai kvepia biggrin.gif

Iš mano turimų jai patiko Antonio Banderas "Blue seduction" ir Calvin Klein "Obsession night", tik va šitų bendradarbės neužuosdavo lotuliukas.gif


na jau, laikas būtų mamai ką nors solidaus "įtaisyti". Jau nebe tas amžius su bižuterija vaikščioti.. jubiliejaus proga nebeieškokit Bi-Es'ų.. 4u.gif

Mano mamai irgi liepos pab. 60 sueina, aš dovanosiu Guerlain L'Instance de Guerlain (jai jie ypač patiko, o man tai per saldūs) arba ką nors iš klasikos, kas tuo metu užeis. Ant solidaus amžiaus moterų saldumas visai kitaip skleidžiasi, jis tauresnis, labiau puošia, o vat pigiakai kokie tai rėkia ir dar baisiau būna..

Sakyčiau, Tresor puikus variantas..
Atsakyti