Įkraunama...
Įkraunama...

Nemokamos Taro konsultacijos - 2

Tema tęsiama toliau, nes yra akuali 4u.gif
Klausimus formuluokite kiek įmanoma be "ar", laiko nustatymas būna dažnai su paklaida (man ir ne tik man). Giliems sudėtingiems klausimams - rimtos analizės, tai ne šiai temai. Bet "ar išlaikysiu egzaminą" irgi prastas klausimas. Aukso viduriukas tarp tų kraštutinumų būtu puiku.

Tabu temos: sveikata, gimimai, mirtys.

Kitas merginas kviečiu prisijungti, kada tik norisi.

Prašau tolerancijos ir pagarbos vienos kitoms ( čia daugiau naujokėms).

user posted image
Papildyta:
Merginos, kurioms nebuvo atsakyta ankstesnėje temoje, perkelkite klausimus į naują biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2016 07 15, 10:29)
Tema tęsiama toliau, nes yra akuali  4u.gif
Klausimus formuluokite kiek įmanoma be "ar", laiko nustatymas būna dažnai su paklaida (man ir ne tik man). Giliems sudėtingiems klausimams - rimtos analizės, tai ne šiai temai. Bet "ar išlaikysiu egzaminą" irgi prastas klausimas. Aukso viduriukas tarp tų kraštutinumų būtu puiku.

Tabu temos: sveikata, gimimai, mirtys.

Kitas merginas kviečiu prisijungti, kada tik norisi.

Prašau tolerancijos ir pagarbos vienos kitoms ( čia daugiau naujokėms).

user posted image
Papildyta:


Merginos, kurioms nebuvo atsakyta ankstesnėje temoje, perkelkite klausimus į naują  biggrin.gif



Sveiki, gal kuri mergaitė galėtų pažiūrėt mano darbo reikalus, kaip seksis, gal ką turiu keist, domina viskas susiję su darbu....Ačiū😊
Atsakyti
Laba diena,
turiu pora klausimukų, gal kas atsakytumete.1. turiu galimybę išvažiuoti i ųžsienį gyventi, bet labai bijau dėl vaikų (ypač sūnaus), kad jiems ten nepatiks ir jie nepritaps, kas manęs ten lauktų jei visdėlto pasiryzciau isvykti.
2. Atsiradęs vyras mano gyvenime ko laukti, nemanau, kad is to kas iseitų, bet idomu ka rodo kortos.
Atsakyti
Perkeliu savo posta, gal kas gales paziuret ax.gif



Vakar, 10:21

Mergaites, gal kuri galetumet mane apsviest? Turiu drauga, bet ir turiu pojuti kad jis kazka slepia.. Kokia manes laukia ateitis bunant su juo? Buciau dekinga padejusiai apsispresti del to zmogaus. Aciu 4u.gif

Atsakyti
NORIU BUT LAIMINGA, KA MAN DARYT?
Atsakyti
hey merginos, as vel su savo galvos skausmu smile.gif

Klausimas bus ar nebus kas nors tarp manes ir mano bendarbio? atsibodo tie zvilgsniai! tai idomu nuves kur nors ar ne? smile.gif ir klausimas ar neprisidarysiu bedu darbe su juo prasidejus?


As jums tikriausiai atsibodau bet ot gyvent ramiai negaliu biggrin.gif

Aciu!
Atsakyti
kopijuoju savo klausima is senos temos

QUOTE(overloaded @ 2016 07 14, 03:30)
Mielos tarologes,

paziurekite, prasau, ka apie mane galvoja vienas vyrukas apie kuri vis pagalvoju. Labai jau keistai elgiasi sad.gif niekaip nesuprantu.

aciu

Atsakyti
QUOTE(Paulyna @ 2016 07 15, 15:06)
NORIU BUT LAIMINGA, KA MAN DARYT?

thumbup.gif Geras amžinas klausimas thumbup.gif Ta tema prirašyta daugybė knygų. Žmogus niekada nebus laimingas, jei pats to nenorės, nesugebės džiaugtis gyvenimu. Laimė tūno mūsų galvose ir širdyse wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Paulyna @ 2016 07 15, 14:06)
NORIU BUT LAIMINGA, KA MAN DARYT?



Paulyna, Tau reik paimt diržą. Bet paėmiau Crowley kaladę ir ištraukiau Tau atsakymą, vieną kortą, prašom: 10 lazdų. Gliaudyk mirksiukas.gif Turėsi užsiėmimo galvai, bent jau per tą laiką šitas klausimas nekamuos.
Atsakyti
Sveiki! 4u.gif
Noreciau,kad ismestumete kortas. Situacija tokia... Gyvenam su draugu,padejom jam(mes su vyru),bet tas draugas M. pradejo labai keistai elgtis. Toks jausmas,kad kisa pagalius i ratus,pavydi. Nori padaryti taip,kad mano vyras nebeturetu draugu(jie kartu dirba). Susidaro ispaudis,kad isileidom gyvate i savo namus. Noreciau zinoti ar yra ko nerimauti ar tiesiog zmogus pasikeite ir nebenori bendraut. g.gif Dekui uz atsakyma ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Amariliai @ 2016 07 16, 09:48)
Paulyna, Tau reik paimt diržą. Bet paėmiau Crowley kaladę ir ištraukiau Tau atsakymą, vieną kortą, prašom: 10 lazdų. Gliaudyk  mirksiukas.gif Turėsi užsiėmimo galvai, bent jau per tą laiką šitas klausimas nekamuos.

thumbup.gif lotuliukas.gif

O siaip Pirmaargenta puikiai pasake - nei vienas zmogus negali buti laimingas, kol neismoksta pats toks buti smile.gif vadinasi, mastyma reikia keisti mirksiukas.gif
Atsakyti
Pirmaargenta,
Ačiū už pakomentuotą situaciją. Nors nelabai tikslu tai, kad išlaidauju svečiams. Gal kortos rodė išlaidas, nes ką tik dalyvavome vestuvėse. Finansine padėtimi taip pat nesiskundžiu, tik vyro gaila, kad daug dirba... Vaikučio tai pat neplanuojame turėti dėl mano amžiaus ir sveikatos.
Bet ačiū dar kartą Jums.


QUOTE(Tulsi @ 2016 07 14, 16:37)
Sveikos mergaitės,
Gal galite pažiūrėti ką rodo kortos dėl mūsų šeimos finansinės padėties. Vyras dirba daug, bet pajamos nėra didelės. Aš šiuo metu nedirbu, nes turime dukrytę, o ir mažam miestelyje sudėtinga rasti darbą. Ar artimiausiu metu nesikeis vyro darbovietė, o gal aš susirasiu darbelį?
Ačiū labai už atsakymus.
*


Tulsi, pirmiausia kortos rodo, kad jūs mėgstate svečius, draugus ir tai praryja nemažą dalį jūsų pinigų. Pažvelkite savo išlaidas. Bendrai jūsų situacija nėra labai bloga, jūs turėjote kažkokių planų, svajonių, bet negalite šiuo metu sau leist daug ko, todėl pradėjote matyti vien savo blogą finansinę padėtį nepastebėdama aplink esančių gerų dalykų ir naujų galimybių. Kažko jūs nematote, neįvertinate. Gerai pagalvokite apie galimus pajamų šaltinius. Ar nėra žmogaus, kuris gali jums padėti? Kortos rodo turtingą žmogų, gal jis pasiūlyti darbą gali, ar kitu būdu gali jus paremti?
Dėl geresnio uždarbio jūsų vyrui gali tekti išvažiuoti kitur dirbti, bet išvažiavus jam gerai sektųsi. Jūs bijote kažkokio pasirinkimo, gal norite dar vieno vaikučio ir jūsų finansinė padėtis jus stabdo, neapsisprendžiate ką daryti?
Jūs gerai pagalvoję su vyru rasite savo problemų sprendimą. 4u.gif
Atsiprašau, kad taip padrikai surašiau, tikiuosi supratote. biggrin.gif
Atsakyti