Įkraunama...
Įkraunama...

Kodėl būtent taip pavadinote mažylį?

sveikos,
na vat idomu man kaip Jus isrinkote savo 2.gif varda?
mes tai labai ilgai galvojome (dar jam negimus) koki varda deti suneliui. jau buvome ir apsiprende deti simono varda (nes toks vardas vyro mirusio tevo). gimdant akusere paklause, koki varda desime kudikiui. pasakeme kad bus simonas. tada ji paklause mano vardo smile.gif isgirdusios, jog mano vardas kristina, akusere su gydytoja pasiule deti koki nors panasu varda i mano, pavyzdziui kristupas ar kristijonas. ir mums laaaaaaaaaabai patiko KRISTUPAS smile.gif pagalvojome retas ir tikrai grazus vardas wink.gif tai todel ir pavadinome taip. bet dabar kaip matau, kad panasaus amziaus kaip musu sunus, kristupu yra tikrai nemazai laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
As savo suneliui daviau Dominyko varda, nes kazkaip visiskai neisivaizdavau kaip pavadinti, todel kazkaip vartem visokiu vardu zodynus ir pamatem sio vardo reiksme :kad gimes sekmadieni, Dievo diena... O maniskis butent sekmadieni ir gimes, o be to kazkaip man labai patiko sis vardas thumbup.gif Vat, tokia musu istorija laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramune G.: 27 rugpjūčio 2004 - 18:19
Aš tai tik berniukui buvau išrinkus vardą smile.gif ,tik kartą anyta buvo užsiminus,kad labai gražus mergaitės vardas ROBERTA.Ir gimė mergaitė clap_1.gif ,gydytoja paklausė kaip pavadinsiu, tai aš automatiškai ir pasakiau, kad Roberta biggrin.gif.
Atsakyti
Maniskei ieskojom ilgo, tarptautinio, lengvai trumpinamo (alex), kad lietuviai seneliai nenusilaustu liezuvio betardami, kad rusas prodedukas galetu savaip vadint biggrin.gif - ir kad prie pavardes tiktu.

Vat ir gavosi Alexandra biggrin.gif
Atsakyti
O mergičkom abiem vyras davė vardus pirmai kad gražus ir dar laisve reiške o antrai tai nuo vyro vardo o kai bus kada nors bernas tai man duos pasireikšt dėl vardotongue.gif
Atsakyti
QUOTE (KEIBI @ 2004 08 29, 14:09)
O mergičkom abiem vyras davė vardus pirmai kad gražus ir dar laisve reiške o antrai tai nuo vyro vardo o kai bus kada nors bernas tai man duos pasireikšt dėl vardotongue.gif

o mes tai kartu rinkom smile.gif
o sekancios tai meragites nioreciau, bet neisivaizduoju koki varda reiketu deti laugh.gif
Atsakyti
Ilgai su vyru galvojome, kokį duoti. Niekaip neišsirinkome. Mergaitei žinojau jau seniai - Milda - liet. meilės deivė. Bet žadėjo berniuką, tai galų gale nusprendėme Karolis. Mažas Karoliukas. Išvertus reiškia šaunus, ir tikrai jis tikras šaunuolis.
Pirmam daviau vardą - Augustas. Tai buvo prieš 8 metus, dar nebuvo tokių vardų. Tik dabar jau Augustėlių padaugėjo.
Atsakyti
Kazkada su vyru buvom Portugalijos korurte Costa de Caparica. Mums taip ten patiko (medaus menesi ten leidom wub.gif ), kad sutarem kaip nors iamzinti ta kurorto pavadinima, bejuokaudami nusprendem sunu pavadinti Kostu, o kaip butu buve su dukra net nezinau, o vyras sake, kad darys berniuka rolleyes.gif

Kai gime Kostas vyras pats ant jo loveles ligonineje uzrase "Kostas", o man kai ryte ji atveze (gimdziau nakti, dare cezari ir sunu pamaciau tik ryte) sesele pakele triuksma, kad kazkas prirasinejo ant lapuko, naktine sesele pasnibzdejo:"cia jos vyras", tada sesele man sako, o jus sutinkat, kad toks vardas butu? As po narkozes nebuvau dar atsigavus ir man jos klausimas toks kvailas pasirode, sakau, o jus nematot, kad cia Kostas? laugh.gif

Stai tokia musu Kosto vardo istorija wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Koste @ 2004 08 31, 21:14)
Kazkada su vyru buvom Portugalijos korurte Costa de Caparica. Mums taip ten patiko (medaus menesi ten leidom wub.gif ), kad sutarem kaip nors iamzinti ta kurorto pavadinima, bejuokaudami nusprendem sunu pavadinti Kostu, o kaip butu buve su dukra net nezinau, o vyras sake, kad darys berniuka rolleyes.gif

Kai gime Kostas vyras pats ant jo loveles ligonineje uzrase "Kostas", o man kai ryte ji atveze (gimdziau nakti, dare cezari ir sunu pamaciau tik ryte) sesele pakele triuksma, kad kazkas prirasinejo ant lapuko, naktine sesele pasnibzdejo:"cia jos vyras", tada sesele man sako, o jus sutinkat, kad toks vardas butu? As po narkozes nebuvau dar atsigavus ir man jos klausimas toks kvailas pasirode, sakau, o jus nematot, kad cia Kostas? laugh.gif

Stai tokia musu Kosto vardo istorija wink.gif

thumbup.gif clap.gif thumbup.gif
Atsakyti
o mes ieskojom, kad butu ir lietuviskas ir lenkiskas vardas, nes vyras lenkas smile.gif
o dar gime rugpjuti, tai ir pavadinom Augustu. Tiesa, vyras uzrase August, cia jau jo principai biggrin.gif
tik kad ziuriu baisiai jau daug tu Augustu ir Augusciu g.gif biggrin.gif kompanija!
Atsakyti
O mes Meda pavadinom del keliu priezasciu. Pirma - norejome trumpo vardo, nes pavarde ir taip ilgoka, antra - mes ja pradejome per savo medaus menesi biggrin.gif , o trecia - galune DA - tai musu su vyru vardu pirmosios raides.
Atsakyti
Mes rinkom taip. Sugalvoji varda tada ziūri kaip skamba : Prezidentas .... (vardas) ..... (pavardė). Jei neskamba , galvoji kita vardą biggrin.gif
Jei rimtai tai vienas pavadintas proprosenelio vardu, o kitas pavadintas mano mergautinės pavardės atminimui smile.gif
Atsakyti