Įkraunama...
Įkraunama...

Čiužiniai vaikams - 3

QUOTE(sapniukas @ 2018 11 14, 08:17)
Baby Care uzvalkalas irgi antialerginis ir antibakterinis smile.gif, tik gal niekas garsiai apie tai nebekalba, nes vaikiškiems kokybiškiems čiužiniams tai yra jau neišvengiamai privaloma.

vat galetu tas baby care ne toks storas buti..siandien kaip tik radau ji lb gera kaina pirkti, pigiau nei bbaby de lux biggrin.gif
Atsakyti

Neikit iš proto dėl tų vaikiškų dalykų, gal toj lovoj net nemiegos :D Apskritai, na antibakterinis čiužinys, ant kiek neantibakterinių paviršių vaiką guldysit  per dieną, kiek namų aplinkoj, lauke yra kenksmingų sveikatai medžiagų. Nuo visko neapsaugosit. Suprantu, jei pirmagimiai norisi kuo geriausio visko, bet visų pirma įjunkit protą, paskui norus :)

Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2018 11 16, 09:46)
<p>Neikit iš proto dėl tų vaikiškų dalykų, gal toj lovoj net nemiegos biggrin.gif Apskritai, na antibakterinis čiužinys, ant kiek neantibakterinių paviršių vaiką guldysit  per dieną, kiek namų aplinkoj, lauke yra kenksmingų sveikatai medžiagų. Nuo visko neapsaugosit. Suprantu, jei pirmagimiai norisi kuo geriausio visko, bet visų pirma įjunkit protą, paskui norus smile.gif</p>

Dauguma vaiku visgi miega savo lovytese, bet su protu tikrai nereikia pyktis smile.gif
Kaina ir kokybe turi butu optimali, o ties kuria riba tas optimalumas kiekvienai seimai yra optimalus, tai kiekvienas atskirai del saves ir nusprendzia.
Atsakyti
Rekomenduoju pasiskaityti apie čiužinius kūdikiams straipsniuką čia: smile.gif https://www.vaikovai...inius-kudikiams
Atsakyti
Superinis čiužinukas kūdikio lovytėms BABY MAX. Skiriasi tikrai nuo kitų eilinių, nes turi viršuje "Ocean Blue" su mikro želė kapsulėmis, kurios palaiko pastovi temperatūrą ir drėgmę paviršiuje. Nuostabus 3 D technologijos užvalkalas ypač pralaidus orui- jis visas tarsi korio tinklelis. Medicinos produktai sertifikatas- saugu.
Galit pasidomėtti mažiukams.

https://www.vaikovai...max-120x60x9-cm
Atsakyti
QUOTE(Jolita Kačkienė @ 2019 05 31, 08:42)
 ar sis tinkamas kudikiams ?

Baby Plus, Baby De Luxe arba Baby Care čiužiniais pasidomėkite. Jie rinkoje seniai, pasiteisinę modeliai.
Atsakyti