Įkraunama...
Įkraunama...

Pagundos *64

tęsiam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2016 07 27, 14:48)
Nera istikimu vyru, tiesiog kai kurie gerai slepiasi..
 

net turedama dar daugiau patirties bendraudama su vyrais Jus negaletumete irodyti sios savo tezes.
QUOTE(BurmeSS @ 2016 07 27, 14:55)
ania? tik čia paskaitinėjus taip neatrodo smile.gif Pradeda alia nuo gryno sexo, o vėliau ima seilintis.

Nu tai taip. Butent CIA paskaitinejus. Nes CIA ir ateina suzeistos sielos. Arba nesuzeistos, o tiesiog siaip, dramatiniai personazai. O kas dulkinasi, tai dulkinasi ir reik manyt ataskiatu forumuose neteikia.
Sutinku, kad moterys del savo psichologijos lengviau gali uzbanguot, Nu bet kiek diedu ta moteriske bus isimylejus. Neimanoma kiekvieno isimylet biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pasikeitusi: 27 liepos 2016 - 21:22
QUOTE(pasikeitusi @ 2016 07 27, 21:21)
net turedama  dar daugiau patirties bendraudama su vyrais Jus negaletumete  irodyti sios savo tezes.

Nu tai taip. Butent CIA paskaitinejus.  Nes CIA ir ateina suzeistos sielos. Arba nesuzeistos, o tiesiog siaip, dramatiniai personazai. O kas dulkinasi, tai dulkinasi ir reik manyt ataskiatu forumuose  neteikia.
Sutinku, kad moterys del savo psichologijos lengviau gali uzbanguot, Nu  bet kiek  diedu ta moteriske bus isimylejus.  Neimanoma kiekvieno isimylet  biggrin.gif


as ir nesiruosiu nieko irodineti.. Neturiu tokio tikslo. Ir ju seksualumas nevienodas buna - vienam reikia 2 kartu per para, kitas tiek per savaite vos sukrapsto..
Nelabai supratai, del ko sita fraze buvo parasyta.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2016 07 27, 22:29)
as ir nesiruosiu nieko irodineti.. Neturiu tokio tikslo. Ir ju seksualumas nevienodas buna  - vienam reikia 2 kartu per para, kitas tiek per savaite vos sukrapsto..
  Nelabai supratai, del ko sita fraze buvo parasyta.. smile.gif

Tai kam teigti, kad NERA istikimu vyru, jeigu neimanoma to irodyti. smile.gif

jeigu kalbeta apie kazkuria forumo nare konkreciai, tai gal ir nesupratau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pasikeitusi @ 2016 07 27, 21:48)
Tai kam teigti, kad NERA istikimu vyru, jeigu neimanoma to irodyti.  smile.gif

jeigu kalbeta apie kazkuria forumo nare  konkreciai, tai gal ir nesupratau.  smile.gif


Cia ne teorema, kuria reikia irodyti, tai yra aksioma.
Dar karta kartoju - tu nesupratai kodel si fraze parasyta. Tai arba skaityk kelis kartus visa mano zinute, arba visai neskaityk.. Neidomu man aiskintis ko tu nesupratai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2016 07 27, 23:05)
Cia ne teorema, kuria reikia irodyti, tai yra aksioma.
  Dar karta kartoju - tu nesupratai kodel si fraze parasyta. Tai arba skaityk kelis kartus visa mano zinute, arba visai neskaityk.. Neidomu man aiskintis ko tu nesupratai smile.gif


Na, jeigu Jums aksioma, tai tebunie.
Neidomu, irgi tebunie
smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2016 07 27, 23:05)
Cia ne teorema, kuria reikia irodyti, tai yra aksioma.

Patirtis čia tamstos asmeninė, ne jokia ne aksioma.
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2016 07 27, 22:05)
Cia ne teorema, kuria reikia irodyti, tai yra aksioma.


Tai ne aksioma, o jusu nuomone, grista jusu patirtimi. Arba netgi negrista.
Atsakyti
QUOTE(pasikeitusi @ 2016 07 27, 21:21)
Nu tai taip. Butent CIA paskaitinejus.  Nes CIA ir ateina suzeistos sielos. Arba nesuzeistos, o tiesiog siaip, dramatiniai personazai. O kas dulkinasi, tai dulkinasi ir reik manyt ataskiatu forumuose  neteikia.
Sutinku, kad moterys del savo psichologijos lengviau gali uzbanguot, Nu  bet kiek  diedu ta moteriske bus isimylejus.  Neimanoma kiekvieno isimylet  biggrin.gif

Labai tiksliai pasakyta. Tik vis dar yra manančių, kad supermamkų formumas yra lakmuso popierėlis, įrodantis jų įsivaizduojamą moters prigimtį.


QUOTE(kice @ 2016 07 27, 22:05)
Cia ne teorema, kuria reikia irodyti, tai yra aksioma.
  Dar karta kartoju - tu nesupratai kodel si fraze parasyta. Tai arba skaityk kelis kartus visa mano zinute, arba visai neskaityk.. Neidomu man aiskintis ko tu nesupratai smile.gif

Nu aš irgi nieko nesupratau. A kas nors suprato? smile.gif
Gerai, kad neįdomu, gerai, kad randat prasmę savo rašliavose.
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2016 07 27, 13:48)

  Jei nori buti laiminga santykiuose, yra dvi geros taisykles:
1. Vedusiam sakyk: kai issiskirsi - paskambink.
2. Jei vyras nuejo i kaire - nesidaryk galu, smulkmena tai..  Nera istikimu vyru, tiesiog kai kurie gerai slepiasi..
 
O jei i ta ka parasiau paziuresi su humoru - tai dar ir linksma bus smile.gif


Vistukems pakartoju ir viena sakini paryskinu - kad bent si karta perskaitytumete biggrin.gif
Parasiau anekdota, o jus tame irodymu ieskot biggrin.gif
Atsakyti
Saule, iš to ką parašėt..aš tokio neatsisakyčiau biggrin.gif Kol man nenusibostų arba misteris princas kely nepasitaikytų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mrau @ 2016 07 28, 20:04)



Mrau, kaip jus su pagunda? 4u.gif
Atsakyti