QUOTE(Iš_Šviesos @ 2016 08 05, 23:07)
Vartojant per burna, tai nieko blogo. O jei galvai plauti, tai beda tame, jog neisplauna. Siaip ir kaimiskas sviestas gi labai gerai ir naturalu, bet gal nenaudojat vietoj plauku balzamo.

Niekad nepamirsiu kai jogos seminare atejo paskaita skaityti tokia mergina, pati gaminanti naturalius kremus. Tie kremukai, tai geri, viskas ok, bet kai pradejo destyti, kad labai gerai galva plauti su kiausiniu, kad reikia prakenteti tik 2 menesius, kol jie atrodo riebaluoti, o paskui jau atseit labai pagrazeja ir pagereja. Sako, va, as tai jau metus tik taip ir plaunu, tokia patenkinta esu. Paziurejom mes visos i jos nusususius, sulipusius 3,5 plauko, palingavom galvas ir supratom, kad iki tokio lygio nupusti, visgi nevertetu
Kita karta, jau kita moteriske, labai skatino vietoj dantu pastos ryte skalauti burna su augaliniu aliejumi. Irgi daugybe privalumu priprasakojo, o as kaip durne ir pabandziau. Siaubas, kaip buvo slykstu, ziaukciojau visa pusdieni, net dabar brtiku prisiminti...Taip ir supratau, kad krastutinumai gyvenime tikrai nera gerai.
Papildyta:
QUOTE(Lapkričio aušra @ 2016 08 05, 23:16)
vėžys ir yra neužkrečiamas. Yra teorija, kad virusas, kuriuo galima užsikrėsti lytynių santykių metu gali sukelti onkologinius susirgimus. Viso labo tiek. O užsikrėsti vėžiu, na žinote ir iš tiesų toks pasakymas žiniomis nespindi.
Zmogaus papilomos virusas, kuris gali buti perduodamas lytiniu keliu + gimdos kaklelio zaizdele ar trukimas gali tapti tiesiu keliu i gimdos kaklelio vezi. Taip, kad si teorija nera neteisinga.
QUOTE(Karusia @ 2016 08 05, 23:17)
tai neplaukit karštu vandeniu, gausit kiaušinienę ant pakaušio
kiaušinių tryniai + keli lašai ricinų aliejaus + tiek pat alaus - puiki kaukė plaukams. Jei netingit terliotis - maltos dilgėlės tamsiaplaukėms, ramunėlės arba liepžiedžiai šviesiaplaukėms - jau smarki kaukė.
Taip, sis kaukes receptas seniai zinomas kaip puiki pagalba plaukams, bet as kalbu apie nuolatini kiausinio, vietoj iprasto sampuno, naudojima plauku plovimui.