Aš manau, kad pilvas nutįsta tik turėjusioms kačiukų.O sterializuotos valgo daugiau, gal ten riebaliukai susikaupia. Nežinau, tik samprotauju, niekada neturėjau niekados nei katės nei kalės.
Smagu, dėl kačiuko.
Šponkiuk,turiu tavo sąskaitą, jei kas keitėsi, patikslink.Ketvirtadienį paridensiu pinigiuką.Nors kelis euriukus.
ai, visiems su amžium tas pilvas nutįsta.
QUOTE(Lisitėja2 @ 2016 08 09, 10:40)
Aš manau, kad pilvas nutįsta tik turėjusioms kačiukų.O sterializuotos valgo daugiau, gal ten riebaliukai susikaupia.
Nie, Kiara niekada neturejusi kaciuku, Bosas niekada neturejes kaciuku, o pilvukai pasikabine

Bet cia manau kaltas maistas, bet galiu klysti zinoma. Erendira teisi, laikas mus visus keicia
QUOTE(Lisitėja2 @ 2016 08 09, 11:40)
Šponkiuk,turiu tavo sąskaitą, jei kas keitėsi, patikslink.Ketvirtadienį paridensiu pinigiuką.Nors kelis euriukus.
Ačiū! Keitėsi pavardė (susitvarkiau ir banke, liko tik vairuotoj pažymėjimas

Papildyta:
dėl pilvo, tai maniškių visų nukarę, bet pas mane ir maistas nenormuojamas, ir pasivaišina kačiukams skirtu.
QUOTE(Weronica @ 2016 08 09, 11:34)
Pas mus nutysęs nors maistas tik sterilizuotoms katėms. Daug neėda.
Fogi ir Tašės pilvukai nukarę, o Nikos - ne.
QUOTE(Lisitėja2 @ 2016 08 09, 11:40)
Aš manau, kad pilvas nutįsta tik turėjusioms kačiukų.
tikrai ne- manau nutįsta dėl judesio trūkumo. O sterilūs gyvūnai mažiau energijos išnaudoja- nes nemorčiuoja. O kaip priversti kates daugiau judėti?
QUOTE(Weronica @ 2016 08 09, 10:34)
Pas mus nutysęs nors maistas tik sterilizuotoms katėms. Daug neėda.
o kokį maistą duodat?
RC sterilised
Grikio troba
Grikio troba

Laba,
džiugu dėl negrybuko....
manau, pilvo nutįsimas nepriklauso nuo sterilizacijos, nes mano Nikutė jokio pilvo neturi, o ėda normalų maistą, nes ir taip kūda
džiugu dėl negrybuko....
manau, pilvo nutįsimas nepriklauso nuo sterilizacijos, nes mano Nikutė jokio pilvo neturi, o ėda normalų maistą, nes ir taip kūda
QUOTE(Erode @ 2016 08 08, 23:13)
O mamka jai nagus karpo?
Karpo karpo mamka nagelius, pastoviai ir ji net nesipriešina
QUOTE(Baukidė @ 2016 08 09, 00:30)
Vidam, Kelvis - draskyklių karalius, turi tris. Tai nespėjo dar nudrožti visų.
Nikita irgi turi palikimą, bet šita jos mėgstamiausia. Dar pakankamai neblogai atrodo, bet jau ne tokia kaip Kelvio.
Nikitai sterblė seniausiai kabo, kai smarkiai lekia, tai tik tabaluoja į šonus. Kai dėl kojytės buvom pas vetę, kai jai dar nei metų nebuvo, taiprašiau kad pažiūrėtų, galvojau kad kas negerai. Apčiupinėjo, sako būna taip, čia riebaliukai. Nes pilvo presas užsičiuopia standus. Pagal mane tai ji nėra nutukusi, o taukinė vis tiek kabo, toks matyt sudėjimas. Smagu kad Šponutis jau surado namus sesutėms. Oi tu geros dušelės vaikas, ne tik aplinkinius sutvarkė, bet ir kitu miestu rūpinasi. Na tikrai sunkoka apseiti be emocijų parodymų. Kažin kada atsiras šypsenėlės ir visa kita.
Grikio troba tikrai labai šauni, manau reikia ir man nupirkti saviškei.
Vidam, mano Hipė irgi turi kabančią taukinę (išsišiepus iki ausų šypsenėlė). Sesutėm dar ne visom namus radau, grybukas dar pas mus. Darosi vis meilesnė ir meilesnė. Dabar toks kiekis, kokį planavau globoti (šypsenėlė).