QUOTE(Vandenė @ 2018 01 01, 15:55)
Labai įdomu,kaip žmonės sugeba taip pigiai keliauti?

mums dviese 2 savaitės kainavo apie 2200 eur. Gyvenom apartamentuose (8-iose vietose 14 nakvynių kainavo 640 eur, skrydžiai iš Varšuvos abiem lygiai 345 eur,auto nuoma dviem savaitėm 320. Jau ir yra 1200. Pusryčius valgėm apartamentuose tai, ką iš vakaro nusipirkdavom prekybos centre. Pietus valgėm tik kelis kartus per tą laiką (dažniausiai salotas, kurių kaina 4,5-6 eur, priklausomai nuo vietos). Vakarienės visad valgydavom kažkur mieste,tai priklausomai nuo vietos vakarienei išeidavo 20-30 eur. Degalai brangesni nei pas mus Lt,maistas prekybcentryje irgi tikrai ne pigesnis. Tai mums Kreta kainavo daug daugiau nei atostogos Tenerifėje.
Tai vat ir kyla klausimas,kaip keturiese žmonės sugeba paatostogaut beveik už tiek pat,kiek mums dviem kainavo skrydis, apartamentai ir auto?
QUOTE(Vandenė @ 2018 01 01, 18:42)
Sena pažįstama, keliavom mes rugsėjo 24-spalio 8 d,tai jau visai sezono pabaiga. Su agentūra gal ir pigiau,bet esi pririštas. Turi spėti grįžti vakarienės,jei nespėjai- valgai mieste,tai kelionė vėl brangsta. Be to, Kreta didelė labai,tai labai daug laiko užima keliavimas iš vieno taško ir atgal.
Nežinau, gal žmonės labai sutaupo,nes vežasi maisto iš namų arba labai moka taupyti to sąskaita. Kretoje maistas tikrai brangus. Pvz. , kai mes buvome, bananai prekybos centre kainavo 1,2-1,5. Pas mus kaina maximose buvo 1,19

persikai parduotuvėje po 1,5 eur,o gatvėje šviežūs, daug skanesni nei parduotuvėje-2,5 eur

Aišku, galima išgyventi ir be to,bet... Benzino kaina 1,6 ar 1,8 eur/ l, mes nuvažiavome 1700 km berods,tai ir tam nemažai pinigų reikia.
Graikijoje gerokai viskas brangiau nei Ispanijoje, todėl lyginti nereikėtų

mums Tenerifė 12 d kainavo 1200 eur su viskuo,bet ten viskas pigiau, įskaitant maistą,auto nuomą, apartamentų nuomą
Išties labai brangiai keliavote, gal neturite laiko paieškoti pigesnių skrydžio bilietų, všb. ar auto nuomos, tada suprantama, nes palankių kainų medžiojimas užima labai daug laiko.
Netikiu, kad dar kas nors šiais laikais į kelionę tempiasi savo maistą

. Už 50-60 eu parai jau galima rasti všb. su HB, taip kad faktiškai atpuola didesnis pinigų leidimas maistui, jei kelionės tikslas - ne poilsinis, o už 80-90 eu su AI (čia ne sezono metu, kaip jūsiškis). Tokiu būdu - puiki galimybė prisikirsti vaisių iki valios, nemokant po kelis eu už kg

.
Auto nuomą taip pat galima rasti bent 100 eu/14 d. pigiau eu su visais draudimais.
Tas prisirišimas prie maitinimo labai jau sąlyginis - sala ne tokia didelė, kad neužtektų laiko nuvykti iki norimo objekto po pusryčių ir grįžti iki vakarienės

.