Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymo sužadinimas

Sveikos, turiu opu klausima. Ar kam teko susidurti su gimdymo sužadinimu vaistais, ne skatinimu, o būtent sužadinimu? situacija tokia: 40 nėštumo savaite, jokios gimdymo veiklos, jokiu netikru saremių. Esu diabetike, leidžiu insuliną. gydytoja sakė, jei iki penktadienio neprasides veikla, duos siuntimą gimdymo sužadinimui. Kiek teko skaityt - toks gimdymas daug sunkesnis, skausmingesnis , daugiau komplikacijų, didesne rizika vaikui, bei kaip taisykle naudojamos pompos ir pan. 50x50 viskas pasibaigia cp. ar kam teko atsisakyti dirbtinio sužadinimo ir iškart prasyti ji pakeisti i cp......iš vis ar įmanomas toks dalykas kaip atsisakymas....aciu
Atsakyti
Na, mano gydytoja nevadino to sužadinimu, bet buvo kažkas panašaus, tai papasakosiu. Kadangi nubėgo vandenys (39 sav.), laukėm sąrėmių, bet per 4 val. jie neprasidėjo. Tuomet gydytoja pasiūlė padaryti vienkartinę injekciją (minimalią dozę lyg ir oksitocino, bet nesu tikra). Kaip ji sakė, tai ne skatinimas, tik toks impulsas gimdymui prasidėti. Kartais to ir užtenka. Man užteko biggrin30x30.png
Vienintelis nepatogumas, kad tuo metu, kai suleidžia tuos vaistukus, reikia stebėt toniukus, t.y. reikia gulėti su diržais pritvirtintais ant pilvo. Neilgai, apie 20 min. Sąrėmiai prasidėjo beveik iškart. Nebuvo skausmingi, panašūs į paruošiamuosius, maniau, kad tai tik pradžia, pasirodė, kad ne. Gimdymo trukmė man ypač patiko - nuo pirmo sąrėmio iki vaikučio gimimo - 52 min. Vaikutis gimė labai lengvai, per 3 stangas (apie 10 min.).
Atsakyti
QUOTE(11lika @ 2016 08 08, 12:39)
Sveikos, turiu opu klausima. Ar kam teko susidurti su gimdymo sužadinimu vaistais, ne skatinimu, o būtent sužadinimu? situacija tokia: 40 nėštumo savaite, jokios gimdymo veiklos, jokiu netikru saremių. Esu diabetike, leidžiu insuliną. gydytoja sakė, jei iki penktadienio neprasides veikla, duos siuntimą gimdymo sužadinimui. Kiek teko skaityt - toks gimdymas daug sunkesnis, skausmingesnis , daugiau komplikacijų, didesne rizika vaikui, bei kaip taisykle naudojamos pompos ir pan. 50x50 viskas pasibaigia cp. ar kam teko atsisakyti dirbtinio sužadinimo ir iškart prasyti ji pakeisti i cp......iš vis ar įmanomas toks dalykas kaip atsisakymas....aciu



Asmeniškai su tuo nesu susidūrusi, tačiau turiu draugę kuri kaip ir jūs diabetu serga it pirmas jos gimdymas skatintas buvo. Klinikose nuleido vandenis, neprasidėjus veiklai pastatė oksitocino lašinę. Pagimdė nors ir skausmuose tačiau pati, be pompų ir cp.

Visada galit prašyti epidūro. O cezario savu noru nesant indikacijoms rimtoms niekas nedaro... nebent ieškosite gydytojo kuris neteisėtai ar kaip čia pavadinti, jį jums padarys.

Atsakyti
Sveikos, gal kuri susidurete su panasia situacija. Jau nuo 33savaites pastebejo, kad vaikucio svoris atsilieka ir gan nemazai. Tai daktaras pasake kad nera prasmes laukt iki pilno termino tai skatins gimdyma 37savaitei (antradieni jau guldys i ligonine nes sueina lygiai 37savaite) tai gal kuriai teko patirti ta pati, kaip skatino gimdyma, ir panasiai. Kaip viskas vyksta. Su kiekviena diena vis labiau bijau antradienio. Dar plius gyvenu airijoje tai isvis bijau kad nieko nebesuprasiu ka man sneka , nors siaip moku anglu kalba , tiesiog pradejau visko bijot dabar...
Atsakyti
QUOTE(justite @ 2016 09 18, 13:57)
Sveikos, gal kuri susidurete su panasia situacija. Jau nuo 33savaites pastebejo, kad vaikucio svoris atsilieka ir gan nemazai. Tai daktaras pasake kad nera prasmes laukt iki pilno termino tai skatins gimdyma 37savaitei (antradieni jau guldys i ligonine nes sueina lygiai 37savaite) tai gal kuriai teko patirti ta pati, kaip skatino gimdyma, ir panasiai. Kaip viskas vyksta. Su kiekviena diena vis labiau bijau antradienio. Dar plius gyvenu airijoje tai isvis bijau kad nieko nebesuprasiu ka man sneka , nors siaip moku anglu kalba , tiesiog pradejau visko bijot dabar...

jei ligoninėj, tai vaistais http://www.supermama...owtopic=1020058 smile.gif
Atsakyti