Įkraunama...
Įkraunama...

Riedis

Sveiki,
Dabar atėjo nauja mada tarp vaikų, paauglių ir net suagusiujų važinėtis su riedžiais! Manau, kad dauguma tėvų susiduria su vaikų ir paauglių prašymu:
-Mama, visi į mokyklą važiuoja su riedžiais ir aš noriu!!!
Arba:
- Tėti, būk geras nupirk riedį, nes kvailai atrodau į mokyklą einant pesčiomis, o ne važiuojant su juo!!!!! Arba gal kas nors panašaus. (Žinoma tikiuosi, kad jūsu tokie klausimai nekankina) smile30x30.png smile30x30.png smile30x30.png smile30x30.png

Todėl nusprendžiau sukurti tokia naują temą apie riedžius. Gal kas turi nusiskundimų? Ar kaip tik pagyrimų? Gal žinote, kur galima pigiau nusipirkti riedį? Pasipasakokite apie savo problemas ar džiaugsmus, kuriuos suteikė RIEDIS!!! biggrin30x30.png bigsmile.png mirksiukas.png
Atsakyti
Sveiki, mano vaikinai irgi nori riedžių... Klausimas, kuo, apart dbigubo kainos skirtumo, skiraisi parduotuvėse po 300-400 ir internete po 170 ir daugiau parduodami riedžiai. Išoriškai jie panašūs... o kas jų gamintojai ir pan??? ačiū
Atsakyti
QUOTE(Kristuks @ 2016 08 31, 14:03)
Sveiki, mano vaikinai irgi nori riedžių... Klausimas, kuo, apart dbigubo kainos skirtumo, skiraisi parduotuvėse po 300-400 ir internete po 170 ir daugiau parduodami riedžiai. Išoriškai jie panašūs... o kas jų gamintojai ir pan??? ačiū


Sveiki,
man dar neteko susidurti su šia problema, bet mano draugė pirko savo vaikams reidžius iš interneto. Pasidomėjo ta firmą ( atsiprašau, bet tikrai neprisimenu kokios firmos pirko). Parduotuvėje naujas tos firmos kainavo apie 450 eurų, o draugė rado internete ta patį ir naują tik už 210 eurų. Dar dabar veikia ir liko labai patenkinta ( prieš pusmetį pirko). smile.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ugnegelyte29: 02 rugsėjo 2016 - 20:31
man ir idomu kokios firmos pirkti
4u.gif lauksiu patarimu
Atsakyti