Įkraunama...
Įkraunama...

Izolda.

Ne vaikui- planuoju pati keistis. Mano pacios vardas man nemielas nors uzmusk- kiek metu gyvenu, taip nesusigyvenu. Bet Izolda man wub30x30.png O jums kaip?
Atsakyti
kad yra ir grazesniu...
o koks tikras? gal reiketu kazka panasaus i tikra pasirinkt.
Atsakyti
QUOTE(Pavasario saulė @ 2016 08 20, 15:41)
Ne vaikui- planuoju pati keistis. Mano pacios vardas man nemielas nors uzmusk- kiek metu gyvenu, taip nesusigyvenu. Bet Izolda man  wub30x30.png O jums kaip?


Ne itin, panašiai kaip Džiujeta - per daug tiesioginės asociacijos su romantinės istorijos heroje. Nors jei tokia jaučiatės, tai pirmyn (tik jei vyrą turite, kažin ar jis būtų labai tuo vardu patenkintas, nes Izolda savo vyrą dėl Tristano pametė)
Atsakyti
Ne.
Atsakyti
Labai gražus, sakyčiau net aristokratiškas vardas, pretenzingas. Man jis asocijuojasi su Izolda Rukovišnikova( Gudelis), jei neklystu.O ji labai elegantiška dama.Tokiu vardu aš įsivaizduoju moterį tikrą ledi. Bet tai čia tik mano nuomonė user posted image
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2016 08 20, 21:56)
kad yra ir grazesniu...
o koks tikras? gal reiketu kazka panasaus i tikra pasirinkt.

Tai, kad yra daug variaciju mano vardu (pakeitus viena raide) ir man jos visos nemielos sirdziai. unsure30x30.png

QUOTE(Lisitėja2 @ 2016 08 21, 10:46)
Labai gražus, sakyčiau net aristokratiškas vardas, pretenzingas. Man jis asocijuojasi su Izolda Rukovišnikova( Gudelis), jei neklystu.O ji labai elegantiška dama.Tokiu vardu aš įsivaizduoju moterį tikrą ledi. Bet tai čia tik mano nuomonė user posted image
As Rukovisnikovos nezinau, bet man irgi Izolda asocijuojas su ledi- juk ir legendoje Izolda buvo princese. Man taipogi toks aristokratiskas, islaikytas vardas.
Atsakyti

Košmaras, ne vardas.
Atsakyti
Man negražus. Grubus, gremėzdiškas toks.
Atsakyti
Jei paciai patinka - kodel gi ne? Suprasciau, vaikui duotumete, tada galima diskutuoti ar bendraamziai nesisaipys, ar ne per pretenzingas vaikui ir taip to toliau. Nera reikalo, kad kitiems butu grazus, gi sau varda duodate.
Atsakyti
QUOTE(applejuice @ 2016 08 28, 19:20)
Jei paciai patinka - kodel gi ne? Suprasciau, vaikui duotumete, tada galima diskutuoti ar bendraamziai nesisaipys, ar ne per pretenzingas vaikui ir taip to toliau. Nera reikalo, kad kitiems butu grazus, gi sau varda duodate.


+1

juk suaugęs žmogus esate.. būti suprastam - ne svarbiausia gyvenime.
Atsakyti
suaugusiam zmogui net labai tinka. Kodel gi ir ne.
Atsakyti
QUOTE(Terroriste @ 2016 08 29, 08:14)
suaugusiam zmogui net labai tinka. Kodel gi ir ne.

drinks_cheers.gif
Atsakyti