Įkraunama...
Įkraunama...

MRU studentės čia

Sveikos smile30x30.png Laikas pradeti nauja tema 4u.png
Atsakyti
Sveikos,
Aš irgi šiais metais įstojau.
QUOTE(kamila111 @ 2016 08 24, 10:40)
Radau viena bendrazyge, kaip smagu 4u.png  elektroninio verslo vadyba. O jus ka? smile30x30.png

Aš irgi į elektroninio verslo vadybą smile30x30.png
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atra: 24 rugpjūčio 2016 - 13:03
Nuostabu smile30x30.png mergaites pasakykite man, ar cia as nemoku nieko ieskoti ar dar nera jokiu tvarkarasciu? labai keista kad nerandu jokios informacijos..
Atsakyti
QUOTE(kamila111 @ 2016 08 24, 14:26)
Nuostabu  smile30x30.png  mergaites pasakykite man, ar cia as nemoku nieko ieskoti ar dar nera jokiu tvarkarasciu? labai keista kad nerandu jokios informacijos..

Tvarkaraščių dar nėra, bet prie sistemos galima prisijungti, užsiregistravus "Mano Mru"
Atsakyti
Dėkoju, prisiregistravau ir viskas puiku. nekantrauju pamatyti tvarkaraštį biggrin30x30.png
Atsakyti
Sveikos, mergaites smile.gif
Jei netycia galetumete pagelbeti viesojo administravimo studentei del VA sistemu pas bileisi egzamino pasiruosimui nelikciau skolinga blush2.gif
tiktu tiek konspektai bei bet kokia pagalba 4u.gif
milda.pilionyte@outlook.com
Atsakyti
Gal yra kas lanke Finansu ir verslo valdymo informacines technologijas MRU?
Atsakyti
Sveiki smile.gif Ieškau žmogučio, kuris yra studijavęs dalyką "Finansai" ar "Finansų valdymas"? Labai prašau, jei kas tikrai turėjote šitą dalyką atsiliepkite, noriu užduoti pora klausimėlių. smile.gif Atsilyginsiu. smile.gif
Atsakyti
Sveikos, gal paaiskinsite kas yra skirtuminis dalykas? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(BlackDhalia @ 2016 10 31, 16:05)
Sveikos, gal paaiskinsite kas yra skirtuminis dalykas?  ax.gif

Jeigu pagal programą turi būti, o pas tave jo nėra išlaikyta. Čia dažniausiai būna kai pereini mokytis į kitą specialybę ar universitetą
Atsakyti
QUOTE(mamaEgle @ 2016 10 31, 19:08)
Jeigu pagal programą turi būti, o pas tave jo nėra išlaikyta. Čia dažniausiai būna kai pereini mokytis į kitą specialybę ar universitetą

O jeigu is ankstesniu kursu ar semestru nelaikytas dalykas tai irgi skirtuminis skaitosi ar ne? ax.gif niekur pereiti man nereikia, bet ne visus dalykus esu laikiusiu is pirmo ir antro kursu. O destytoja klausia ar jos dalykas man skirtuminis, nezinau ka atsakyt biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BlackDhalia: 02 lapkričio 2016 - 23:01
QUOTE(BlackDhalia @ 2016 11 02, 22:58)
O jeigu is ankstesniu kursu ar semestru nelaikytas dalykas tai irgi skirtuminis skaitosi ar ne?  ax.gif niekur pereiti man nereikia, bet ne visus dalykus esu laikiusiu is pirmo ir antro kursu. O destytoja klausia ar jos dalykas man skirtuminis, nezinau ka atsakyt  biggrin.gif

Ne, ne skirtuminis. Aš iš karto pradedu pasakojimą apie Nuotolines studijas ir kaip man iš jų reikėjo pereiti. To paprastai užtenka.

Kaip tau sekasi? Dar daug lieka?
Atsakyti